Sol Reklam
Sağ Reklam

BedWars Plugin Paketi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
bak şimdi pl koysam sk koy diolar,sk koysam gereksiz bug diolar :D
Emeğim var ama fazla bir editleme yaptığım söylenemez, normalde kendi sunucuma hazırlıyordum sonra vazgeçtim bende tam hazırlamamışken paylaştım.[DOUBLEPOST=1496870766,1496870551][/DOUBLEPOST]
Yani benim bu konuyu hazırlamam ve bu paketi toplamam emek değil mi? Ne bekliyorsunuz zaten çalınacak olan zaten bir kazancım olmayan bir pakete haftalarımı mı verem,ne kadar telif hakları koysam boş daha dün 93 tane konu kapattırdım.eee zaten satış da yapamıyorum yada * gibi linklerde ekliyemiyorum, bu yaptığım paketler bu yüzden sadece ilk versionlardan ibaret! Gerisini bilerekten yapmıyorum.[DOUBLEPOST=1496870914][/DOUBLEPOST]
Benim tarafımca gerekli olan herşey hazır,o dediklerini kullanan kişilerin yapması gerek.
5. madde sana hitaben 2. ise herkese
beyler burda kavga ve tartışmayın lütfen forum kurallarına uyunuz https://www.mc-tr.com/konu/genel-forum-kurallari.9026/
Tartışmak kavga etmek farklı sadece gerekli şeylerini söyledik bu da bir eleştiri dir.Kavga etseydik daha sert daha agır konuşurduk,ki pakette eksiklerini söylemek mi kavga tartışmaya giriyor ?, Ki Arkadaşın lafına takılmamın sebebi ise (haddini bildirecem)Tarzı konuşmalar. dır insanlar yanlış anlaşmasına yol acıyor daha nazik olabilir di yani.Neyse konuyu uzatmanın manası yok.

ISquzy

FORUM bizim PREMİUM kira.
Elmaslar
64
Puanlar
13.495
Yer
Tokyo
Minecraft
ISweys

maxyxc

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
25
Puanlar
13.395
Yer
izmir
işe yaramaz denedim command blocklar calısmıyor

ISquzy

FORUM bizim PREMİUM kira.
Elmaslar
64
Puanlar
13.495
Yer
Tokyo
Minecraft
ISweys
işe yaramaz denedim command blocklar calısmıyor
o pl paketiyle alakalı değil, server dosyalarından server.properties midir nedir onu bul txt ile aç sonrada command blockları true yap, ve de lütfen alakasız durumlar için çamur atma

Selimakoguz

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

seliminyo

Elmaslar
41
Puanlar
9.320
Minecraft
SelimSpeedy
bak şimdi pl koysam sk koy diolar,sk koysam gereksiz bug diolar :D
Emeğim var ama fazla bir editleme yaptığım söylenemez, normalde kendi sunucuma hazırlıyordum sonra vazgeçtim bende tam hazırlamamışken paylaştım.[DOUBLEPOST=1496870766,1496870551][/DOUBLEPOST]
Yani benim bu konuyu hazırlamam ve bu paketi toplamam emek değil mi? Ne bekliyorsunuz zaten çalınacak olan zaten bir kazancım olmayan bir pakete haftalarımı mı verem,ne kadar telif hakları koysam boş daha dün 93 tane konu kapattırdım.eee zaten satış da yapamıyorum yada * gibi linklerde ekliyemiyorum, bu yaptığım paketler bu yüzden sadece ilk versionlardan ibaret! Gerisini bilerekten yapmıyorum.[DOUBLEPOST=1496870914][/DOUBLEPOST]
Benim tarafımca gerekli olan herşey hazır,o dediklerini kullanan kişilerin yapması gerek.
5. madde sana hitaben 2. ise herkese

Merhaba benim batihosttan 4 gb lık sunucum var pluginer arıyorum olmak istermisin?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı