Sol Reklam
Sağ Reklam

BedWars Plugin Paketi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ISquzy

FORUM bizim PREMİUM kira.
Elmaslar
64
Puanlar
13.495
Yer
Tokyo
Minecraft
ISweys
Öncelikle Herkese Merhabalar

Gelelim Şimdi anlatıma

Bu plugin paketi Squzy_TR tarafından Mc-Tr için yapılmıştır.

Plugin paketi telif hakları Batihost Tarafından korunmakta olup izinsiz paylaşılması yasaklanmıştır.(Sahteler Gerçeklerini Yüceltir)

Version: 0.0.1

özellikler:

- Stabil Bedwars
- Gerekli olan herşey hazır
- %0 reklam
- Tamamen sıfırdan yapıldı.

Virüs Total

Türkçeleştirme Size Ait, Bi zahmet hazıra konmayın :)

Reklam: Eğer intro istiyor iseniz https://*/uualRN

Resimler

(Kusura Bakmayın Mc bozulduğu için oyun içinden görsel koyamıyorum)
Sonra Eklicem

dGqgLX.png

Arkadaşlar Eğer sw Açıcak olanlar varsa benimle iletişime geçebilir!

IGN: Squzy_TR
IGN2: UmutcanAkcay
Değiştirip paylaşıyor,ancak onlara'da haddini bildirecem
(Sakla Samanı Özentiler Aç kalsın) dimi?

Üstadlar
@KansızKurt @IrfanMW @Haru
[DOUBLEPOST=1496851992,1496851925][/DOUBLEPOST]up up up[DOUBLEPOST=1496852035][/DOUBLEPOST]Bu arada Artık madalyamı isterim :)

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.818
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Güzel hoş bir pakette niye bu kadar sert tavır sergileniz ona mantık yürütemedim.(haddini bildirecem)Tarzı konuşmalar.

Berk_Bey

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
58
Puanlar
13.470
Yer
Los Angeles
Minecraft
Bowich
paketin çok güzel beğendim ben şuan yeni bir paket yapmaya başladım ve bedwars plugini arıyordum gökten ararken mc-tr den buldum ve senden özelden gerekli bir izin alacam

styopiktanker

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
74
Puanlar
0
oyun içi resim yokmuydu ?

ISquzy

Elmaslar
64
Puanlar
13.495
Yer
Tokyo
Minecraft
ISweys
Güzel hoş bir pakette niye bu kadar sert tavır sergileniz ona mantık yürütemedim.(haddini bildirecem)Tarzı konuşmalar.
SEnde delirmez misin? Ben belki paketlerime günlerimi vermiyorum ama En azından emeklerimi veriyorum,Ve açıkcası sert bir tavırmış :D konuyu yazarken sinirliydimde :D[DOUBLEPOST=1496862671,1496862639][/DOUBLEPOST]
oyun içi resim yokmuydu ?
malesef,ama sonra eklicem[DOUBLEPOST=1496862751][/DOUBLEPOST]
paketin çok güzel beğendim ben şuan yeni bir paket yapmaya başladım ve bedwars plugini arıyordum gökten ararken mc-tr den buldum ve senden özelden gerekli bir izin alacam
Tabikide,zaten konumdada belirttiğim gibi direk kopyala yapıştır biçiminde yapmadığın sürece problem yok,eğer öyle bir şey yaparsanda en azından ismimi belit lütfen.

Berk_Bey

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
58
Puanlar
13.470
Yer
Los Angeles
Minecraft
Bowich
SEnde delirmez misin? Ben belki paketlerime günlerimi vermiyorum ama En azından emeklerimi veriyorum,Ve açıkcası sert bir tavırmış :D konuyu yazarken sinirliydimde :D[DOUBLEPOST=1496862671,1496862639][/DOUBLEPOST]
Tabikide,zaten konumdada belirttiğim gibi direk kopyala yapıştır biçiminde yapmadığın sürece problem yok,eğer öyle bir şey yaparsanda en azından ismimi belit lütfen.
zaten belirticem ismini belirtirim niye alıntı yapayım ki emek vermişşin ben isnimi koyarım ama alıntı yapmam merak etme kardeşim ama telif hakları olduğunu için telif atmazsanız demi ona kullanıcamda :D

ISquzy

Elmaslar
64
Puanlar
13.495
Yer
Tokyo
Minecraft
ISweys
zaten belirticem ismini belirtirim niye alıntı yapayım ki emek vermişşin ben isnimi koyarım ama alıntı yapmam merak etme kardeşim ama telif hakları olduğunu için telif atmazsanız demi ona kullanıcamda :D
İzin aldığın için problem yok. :) iyi forumlar

bertek41

The Developer of Apia Team
Elmaslar
464
Puanlar
15.745
Yer
Kocaeli
Minecraft
YasinSubasi
Öncelikle;
Yazısını kaldırır mısınız çünkü gerekli olan her şey hazır değil. Öncelikle paketteki BedWars plugini ayarlı değil onu Türkçeleştirip haritaya göre ayarlamamız gerekiyor bari Essentials locale: tr ayarlasaydın. Essentials ayarlanmamış groupmanager bug mevcut essentials worth.yml ayarlanmamış sadece gruplar ayarlı yetkiler ayarlı değil. Hiç skript kullanmadığın pakette 3 tane addon koymuşsun bari ChatClear eklentisi yerine 5-10 satırlık bir skript yazsaydın. Ayrıca ShopKeepers ı tam olarak ne için koyduğunu da anlamış değilim. Paketi beğenmedim direk indirip atılmış emek bulamadım iyi forumlar.

AlpayTR

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
4
Puanlar
0
BedwarsRel Pluginini Kullansaydınız dahada güzel olabilirdi

ISquzy

Elmaslar
64
Puanlar
13.495
Yer
Tokyo
Minecraft
ISweys
Öncelikle;
Yazısını kaldırır mısınız çünkü gerekli olan her şey hazır değil. Öncelikle paketteki BedWars plugini ayarlı değil onu Türkçeleştirip haritaya göre ayarlamamız gerekiyor bari Essentials locale: tr ayarlasaydın. Essentials ayarlanmamış groupmanager bug mevcut essentials worth.yml ayarlanmamış sadece gruplar ayarlı yetkiler ayarlı değil. Hiç skript kullanmadığın pakette 3 tane addon koymuşsun bari ChatClear eklentisi yerine 5-10 satırlık bir skript yazsaydın. Ayrıca ShopKeepers ı tam olarak ne için koyduğunu da anlamış değilim. Paketi beğenmedim direk indirip atılmış emek bulamadım iyi forumlar.
1.si bir bedwars için gerekli olan herşey içinde mevcut(bedwars için)
2. Essentials zaten türkçe
3. Lütfen bedwars nedir diye birkaç araştırma yap,nedeni shopkeepers neden koydun diyosun.
4. Gereksiz olarak hiçbirşey eklemedim.
5. Essentialsı türkçe yapmak çok zor birşey değil onları sizlerde yapabilirsiniz.
6. Group Manager aslında gereksiz ama yinede kullanıcak olan kişilerin aklında bulunsun,paket eksik demesin diye ekledim ve buglar kapalı

bertek41

The Developer of Apia Team
Elmaslar
464
Puanlar
15.745
Yer
Kocaeli
Minecraft
YasinSubasi
1.si bir bedwars için gerekli olan herşey içinde mevcut(bedwars için)
2. Essentials zaten türkçe
3. Lütfen bedwars nedir diye birkaç araştırma yap,nedeni shopkeepers neden koydun diyosun.
4. Gereksiz olarak hiçbirşey eklemedim.
5. Essentialsı türkçe yapmak çok zor birşey değil onları sizlerde yapabilirsiniz.
Bir kere 2. ve 5. maddeler çakışıyor. Plugini inceledim kendi içinde villager shop sistemi var. Konuya bedwars için gerekli olan değil - Gerekli olan herşey hazır yazmışsınız ki mapler falan hazır değil. Gereksiz olarak tabii ki de eklemişsin ChatClear buna örnek skript pluginini yüklerken keşke 1-2 tane de skript yükleseydin veya yazsaydın. Ayrıca pakette bir çok bug var.

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.818
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Sinirliysen bunu foruma ve herkese yansıtmam yanlış,ayrıca paketine baktığım kadarıyla da pek bir emek yok gibi ChatClear yerine skript daha iyi olurdu.

ISquzy

Elmaslar
64
Puanlar
13.495
Yer
Tokyo
Minecraft
ISweys
Sinirliysen bunu foruma ve herkese yansıtmam yanlış,ayrıca paketine baktığım kadarıyla da pek bir emek yok gibi ChatClear yerine skript daha iyi olurdu.
bak şimdi pl koysam sk koy diolar,sk koysam gereksiz bug diolar :D
Emeğim var ama fazla bir editleme yaptığım söylenemez, normalde kendi sunucuma hazırlıyordum sonra vazgeçtim bende tam hazırlamamışken paylaştım.[DOUBLEPOST=1496870766,1496870551][/DOUBLEPOST]
,ayrıca paketine baktığım kadarıyla da pek bir emek yok gibi
Yani benim bu konuyu hazırlamam ve bu paketi toplamam emek değil mi? Ne bekliyorsunuz zaten çalınacak olan zaten bir kazancım olmayan bir pakete haftalarımı mı verem,ne kadar telif hakları koysam boş daha dün 93 tane konu kapattırdım.eee zaten satış da yapamıyorum yada * gibi linklerde ekliyemiyorum, bu yaptığım paketler bu yüzden sadece ilk versionlardan ibaret! Gerisini bilerekten yapmıyorum.[DOUBLEPOST=1496870914][/DOUBLEPOST]
Bir kere 2. ve 5. maddeler çakışıyor. Plugini inceledim kendi içinde villager shop sistemi var. Konuya bedwars için gerekli olan değil - Gerekli olan herşey hazır yazmışsınız ki mapler falan hazır değil. Gereksiz olarak tabii ki de eklemişsin ChatClear buna örnek skript pluginini yüklerken keşke 1-2 tane de skript yükleseydin veya yazsaydın. Ayrıca pakette bir çok bug var.
Benim tarafımca gerekli olan herşey hazır,o dediklerini kullanan kişilerin yapması gerek.
5. madde sana hitaben 2. ise herkese

Berk_Bey

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
58
Puanlar
13.470
Yer
Los Angeles
Minecraft
Bowich
bak şimdi pl koysam sk koy diolar,sk koysam gereksiz bug diolar :D
Emeğim var ama fazla bir editleme yaptığım söylenemez, normalde kendi sunucuma hazırlıyordum sonra vazgeçtim bende tam hazırlamamışken paylaştım.[DOUBLEPOST=1496870766,1496870551][/DOUBLEPOST]
Yani benim bu konuyu hazırlamam ve bu paketi toplamam emek değil mi? Ne bekliyorsunuz zaten çalınacak olan zaten bir kazancım olmayan bir pakete haftalarımı mı verem,ne kadar telif hakları koysam boş daha dün 93 tane konu kapattırdım.eee zaten satış da yapamıyorum yada * gibi linklerde ekliyemiyorum, bu yaptığım paketler bu yüzden sadece ilk versionlardan ibaret! Gerisini bilerekten yapmıyorum.[DOUBLEPOST=1496870914][/DOUBLEPOST]
Benim tarafımca gerekli olan herşey hazır,o dediklerini kullanan kişilerin yapması gerek.
5. madde sana hitaben 2. ise herkese
beyler burda kavga ve tartışmayın lütfen forum kurallarına uyunuz https://www.mc-tr.com/konu/genel-forum-kurallari.9026/

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı