Sol Reklam
Sağ Reklam

Rehber Bazı Sunucu açıkları.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
I

IrfanDmn

Ziyaretçi
/ncp notify off komutu ile kapatabiliyorsunuz. Ayrıca arkadaşın dediği gibi araya tpa karışmış galiba.
Onun dışında 1.8.8 spigotunda çoğu crash bugları engellendi diye biliyorum. O yüzden f desc komutunu yasaklamaya gerek yok faction eklentisinin getirdiği güzel bir özellik.
ya factions kullanmıyorsak factions alternatifi kullanıyorsak

Sensei

◄#9 Ağustos 2016►
Elmaslar
182
Puanlar
0
/ncp notify off komutu ile kapatabiliyorsunuz. Ayrıca arkadaşın dediği gibi araya tpa karışmış galiba.
Onun dışında 1.8.8 spigotunda çoğu crash bugları engellendi diye biliyorum. O yüzden f desc komutunu yasaklamaya gerek yok faction eklentisinin getirdiği güzel bir özellik.
/f desc klan adı mı ne onu yazmaya çalıştım öyle olunca başkasının klanını siler ama tam hatırlamadım
Genelde factions kullanılır.

I

IrfanDmn

Ziyaretçi

bertek41

The Developer of Apia Team
Elmaslar
464
Puanlar
15.745
Yer
Kocaeli
Minecraft
YasinSubasi
UnioAntiCrash olmadan /f desc denedim 1.8.8 spigotunda crash yiyorsun :D

Ayrıca konu güzel beğendim hepsini denedim sunucuda hiçbirine geçit yok teşekkürler :D

samoi

one is glad to be of service
Emekli

Discord:

mudlusamoi#5646

Elmaslar
1.383
Puanlar
19.760
Yer
Bursa
Minecraft
smt287
Factions harici diğer eklentiler ile böyle crash atılıyorsa tabii ki engellenmeli ancak bu sıkıntı sadece factions eklentisinde var diye biliyorum, o da 1.8.8 sürümü ve üstünde engellendi sanırsam.
UnioAntiCrash olmadan /f desc denedim 1.8.8 spigotunda crash yiyorsun :D

Ayrıca konu güzel beğendim hepsini denedim sunucuda hiçbirine geçit yok teşekkürler :D
O zaman ben yanlış hatırlamışım tüm sunucularıma unioanticrash kurduğum için sıkıntı olmuyormuş :)
Neyse rehber konusunu çok çekiştirmeyelim :)

ISquzy

FORUM bizim PREMİUM kira.
Elmaslar
64
Puanlar
13.495
Yer
Tokyo
Minecraft
ISweys
Sizi kınıyorum açıklardan yararlanmak kötü birşey
-999.9 rep
Yahu beni neden herkes yanlış anlıyor ki anlatımımda kesin sorun varda neyse zaten açıkları bildiriyorum ondan yana sıkıntı yok.Birde duruma bağlı kullanıyorum, mesela bazı sunucular gırgır olsun diye filan banlıyo o zamanlar da :D yoksa yok paket yapmış aha açığı var oley kullanayım havasına girmiyorum.[DOUBLEPOST=1500743203,1500742516][/DOUBLEPOST]Bakın şimdi konuyu okuyan 25 kişi akıllarda tek soru, nasıl kapatıcam.Eğer Zaten irfanın veya benim veya pars ve daha saymadığım birçok profesyonel kişinin yapmış olduğu paketlerde engellidir zaten bunlar.Sebebi ise gerek kullandığımız skriptler gerek hile koruma pluginleri.Ancak eğer paketinizde bu açık var ise, skript ile halldebilirsiniz.Böylece lisyeyi uzatmanız kolay olur. Ancak ram 1gb altında ise plugin kullanmanızı öneririm, en bilindiklerinden no cheat plus'ın iş görüceğini düşünüyorum. Ücretli olarak ise pac en iyisi diyebiliriz.

HypelX

Uzun yoldan geldim, uzun yola devam..

Discord:

ZiyaBRN#8832

Elmaslar
718
Puanlar
15.420
Yer
Manisa
Minecraft
ZiyaBRN
/wild komutuda Baya Tehlikeli bir komut :D Onuda Ekle -,- /wild: Skyblock Sunucularında Tehlikeli Olan Random Yerlere giden Komuttur.

Sensei

◄#9 Ağustos 2016►
Elmaslar
182
Puanlar
0
/wild komutuda Baya Tehlikeli bir komut :D Onuda Ekle -,- /wild: Skyblock Sunucularında Tehlikeli Olan Random Yerlere giden Komuttur.
yalnız o komutu engellemiyor plugin onu engellemesini bulup onu konuda özel yazıcam.

HypelX

Uzun yoldan geldim, uzun yola devam..

Discord:

ZiyaBRN#8832

Elmaslar
718
Puanlar
15.420
Yer
Manisa
Minecraft
ZiyaBRN

ISquzy

FORUM bizim PREMİUM kira.
Elmaslar
64
Puanlar
13.495
Yer
Tokyo
Minecraft
ISweys
yalnız o komutu engellemiyor plugin onu engellemesini bulup onu konuda özel yazıcam.
plugin yerine o zaman skripte deneyebiliriz.

Kod:
on command "/kapatmak istediğiniz komut":
    cancel event

bertek41

The Developer of Apia Team
Elmaslar
464
Puanlar
15.745
Yer
Kocaeli
Minecraft
YasinSubasi

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir
Etiket için teşekkür ederim.Görebildiğim her yerde paylaşacağımdan emin olabilirsin.

Sensei

◄#9 Ağustos 2016►
Elmaslar
182
Puanlar
0
Konu güncel sunucularınızdaki açıklara dikkat ediniz.

ExpanerOnline

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
Sunucularda çok açık olabiliyor, sunucu açarken en iyisi tek tek test etmekki açık kalmasın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı