Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Batihosttan 4gb server aldım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

EditeY

Karanlık taraftan merhaba!

Discord:

tengri#7983

Elmaslar
293
Puanlar
11.100
Yer
Türkiye,İstanbul
Minecraft
god-tengri
Merhaba
Ben batihost'dan 4gb server aldım hub yapabilir miyim yoksa onun için özel paket mi gerek.

Son düzenleyen: Moderatör:

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
Hub için 4gb yetmez.Sadece lobi ve bungee 3gb yer zaten.

EditeY

Discord:

tengri#7983

Elmaslar
293
Puanlar
11.100
Yer
Türkiye,İstanbul
Minecraft
god-tengri

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
Merhaba , sadece soruyorum lütfen soruma ceavp verin
lobi + skywars'+ faction olucak
Yetmez.Hub kurmayı bilmiyorsan boşa girişme zaten ilk faction kur sonra geliştirirsin.

EditeY

Discord:

tengri#7983

Elmaslar
293
Puanlar
11.100
Yer
Türkiye,İstanbul
Minecraft
god-tengri
Yetmez.Hub kurmayı bilmiyorsan boşa girişme zaten ilk faction kur sonra geliştirirsin.
Merhaba , kanser misiniz? ben konuda 4 gb ramla server kurulması yasak mı değil mi diye soruyorum lütfen uğraşmayın.

BlazeNetwork

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
147
Puanlar
9.320
Yer
Bende bilmiyorum nerdeyim?
Maksimum 30 Kişiyi barındırabilirsin her sunucuda değil toplamın'da yani bu senin açından iyi olmaz ki zaten Bungeecord 512 MB yada 1GB versen geriye kalıyor 3GB Factions 2 GB'dan aşağıya açamazsın çok kasar 10 kişiyi bile zor kaldırır eğer paket'de çok eklenti varsa ki Skywars'da 2GB olması lazım onun dışında Lobi'ye 1GB verebilirsin onda fazla eklenti olmuyor genelde yani zorlama 10GB ramlı server al.

atomickill7

Züm... Zümrü... Zümrüt...
Sunucu Sahibi

Discord:

AtomicKill7#8809

Elmaslar
346
Puanlar
15.285
Yer
Muğla, Bodrum
Minecraft
AtomicKill7
Merhaba , kanser misiniz? ben konuda 4 gb ramla server kurulması yasak mı değil mi diye soruyorum lütfen uğraşmayın.
6 VEYA 8GB ramın altındaysan bungee, hub sunucusu kuramazsın. Eğer dener isen ceza yersin. Bu yüzden deneme xd Batihost bu konuda çok kuralcı

BlazeNetwork

Elmaslar
147
Puanlar
9.320
Yer
Yada 3GBlık bir Factions sunucusu açın işinizi ilerlettikçe geliştirirsiniz hem bu sizin açınızdan'da daha olumlu olmuş olur Hub yaparsanız her tarafa koşmak zorunda kalıcaksınız yani zor eğer tek kişi iseniz.

atomickill7

Sunucu Sahibi

Discord:

AtomicKill7#8809

Elmaslar
346
Puanlar
15.285
Yer
Muğla, Bodrum
Minecraft
AtomicKill7
Yada 3GBlık bir Factions sunucusu açın işinizi ilerlettikçe geliştirirsiniz hem bu sizin açınızdan'da daha olumlu olmuş olur Hub yaparsanız her tarafa koşmak zorunda kalıcaksınız yani zor eğer tek kişi iseniz.
Arkadaş bunu sormamış. Batihostun bir kuralı olan * ramın altındaysan çekirdek sunucu kuramazsın kuralının doğru olup olmadığını sormak istemiş.

BlazeNetwork

Elmaslar
147
Puanlar
9.320
Yer
6 VEYA 8GB ramın altındaysan bungee, hub sunucusu kuramazsın. Eğer dener isen ceza yersin. Bu yüzden deneme xd
Nasıl Ceza yer? söyler misin ben 3 GBlık sunucuya HUB kurduğum zamanları biliyorum yani hub'a ilk atılışımdı :D ama ceza falan yemedim ama oyuncular'da zorlandı ping lag tps falan filan derken kapatmak zorunda kaldım yani Ceza diye bir şey yok adam o kadar para veriyor istediğini kurar vds'ine

atomickill7

Sunucu Sahibi

Discord:

AtomicKill7#8809

Elmaslar
346
Puanlar
15.285
Yer
Muğla, Bodrum
Minecraft
AtomicKill7
Nasıl Ceza yer? söyler misin ben 3 GBlık sunucuya HUB kurduğum zamanları biliyorum yani hub'a ilk atılışımdı :D ama ceza falan yemedim ama oyuncular'da zorlandı ping lag tps falan filan derken kapatmak zorunda kaldım yani Ceza diye bir şey yok adam o kadar para veriyor istediğini kurar vds'ine
Sizi bilemem ancak ben bu konuda uyarı aldım. 6GB ram miktarının altında çiftli sunucu açar iseniz çekirdek sayınızı düşürüyorlar.

EditeY

Discord:

tengri#7983

Elmaslar
293
Puanlar
11.100
Yer
Türkiye,İstanbul
Minecraft
god-tengri
Teşekkürler 4gb fc sunucu kursam sorun olur mu ?

BlazeNetwork

Elmaslar
147
Puanlar
9.320
Yer
Arkadaş bunu sormamış. Batihostun bir kuralı olan * ramın altındaysan çekirdek sunucu kuramazsın kuralının doğru olup olmadığını sormak istemiş.
O zaman kural gelmiştir 2016 falan gibi açmıştım ben ilk hub sunucumu :D

atomickill7

Sunucu Sahibi

Discord:

AtomicKill7#8809

Elmaslar
346
Puanlar
15.285
Yer
Muğla, Bodrum
Minecraft
AtomicKill7
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı