Sol Reklam

♔ BabaMC» ✠ Mini Hub ✠ SkyBlock & Survival | Osmanlı Sistemli SkyBlock • Değiştirilmiş Komutlar • 1.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TheIsaORC

theisaorc.com
Premium

Discord:

TheIsaORC#0001

Elmaslar
93
Puanlar
13.945
Yer
İstanbul
Minecraft
TheIsaORC
oOljD2.png
VrR0on.png

A1PkQL.png

dOEGjX.png

gORWj5.png

5DzQRz.png

76ZNVN.png

rOv2ja.png

nOoWAB.png

kORWg9.png

4aOMrJ.png

TeamSpeak3 : Ts3.Baba-MC.Com

Discord : Discord - Free voice and text chat for gamers

Web : Www.Baba-MC.Com

Queenie

Öyle bir zamanda gel ki, vazgeçmek mümkün olmasın…
Elmaslar
42
Puanlar
6.635
Yer
Ev
Konu tasarımı hoş buildler güzel sunucuyu gezdim osmanlı sistemi ilgimi çekti sunucuyu gezdim başlamayı düşünüyorum

TheIsaORC

theisaorc.com
Premium

Discord:

TheIsaORC#0001

Elmaslar
93
Puanlar
13.945
Yer
İstanbul
Minecraft
TheIsaORC
Konu tasarımı hoş buildler güzel sunucuyu gezdim osmanlı sistemi ilgimi çekti sunucuyu gezdim başlamayı düşünüyorum
Teşekkürler Hocam Şuanda PvP Atarken Ve Öldükten Sonra Gelecek Mesajları Ayarlıyoruz Bunlar Klasiklerin Ötesinde Ata Sözleri İle Ayarlayacağız​

MoonQS

Nether Kaşifi
Elmaslar
796
Puanlar
16.085
Yer
Türkiye
Minecraft
Grossy
Konu tasarımı ve buildler bir tık daha iyi olabilirdi, ama güzele benziyor vaktim olursa bakmayı düşünüyorum başarılar

S

SILIK

Ziyaretçi
Konu tasarımı yine kötü. Sunucu ismi gerçekten olmamış. Profesyonelce değil ve önyargıya sebebiyet veriyor.

TheIsaORC

theisaorc.com
Premium

Discord:

TheIsaORC#0001

Elmaslar
93
Puanlar
13.945
Yer
İstanbul
Minecraft
TheIsaORC
Konu tasarımı ve buildler bir tık daha iyi olabilirdi, ama güzele benziyor vaktim olursa bakmayı düşünüyorum başarılar
Değerli Yorumunuz İçin Teşekkürler Survival Hariç SkyBlock Sunucumuz Osmanlı Komutlarına Çevirildi Survival Sunucumuz En Yakın Sürede Osmanlı Kafasına Çevirilecektir Vede Sunucuya Ata Sözleri Eklenecektir[DOUBLEPOST=1520798023,1520797808][/DOUBLEPOST]
Konu tasarımı yine kötü. Sunucu ismi gerçekten olmamış. Profesyonelce değil ve önyargıya sebebiyet veriyor.
Hocam Ön Yargı Ya Nereden Ve Nasıl Sebebiyet Veriyor Konuda Profesyonel Bir Sunucu Yazmıyor Sunucu İsimi Günlük Hayattan aklımıza Geldi Bizim Şahsi Olarak Hoşumuza Gitti İyi Forumlar Dilerim

S

SILIK

Ziyaretçi
Değerli Yorumunuz İçin Teşekkürler Survival Hariç SkyBlock Sunucumuz Osmanlı Komutlarına Çevirildi Survival Sunucumuz En Yakın Sürede Osmanlı Kafasına Çevirilecektir Vede Sunucuya Ata Sözleri Eklenecektir[DOUBLEPOST=1520798023,1520797808][/DOUBLEPOST]
Hocam Ön Yargı Ya Nereden Ve Nasıl Sebebiyet Veriyor Konuda Profesyonel Bir Sunucu Yazmıyor Sunucu İsimi Günlük Hayattan aklımıza Geldi Bizim Şahsi Olarak Hoşumuza Gitti İyi Forumlar Dilerim
Sunucu isminden dolayı önyargı yaşanabilir. Hani "veletçe" olarak tabir edilebilir diyeyim.

TheIsaORC

theisaorc.com
Premium

Discord:

TheIsaORC#0001

Elmaslar
93
Puanlar
13.945
Yer
İstanbul
Minecraft
TheIsaORC
Sunucu isminden dolayı önyargı yaşanabilir. Hani "veletçe" olarak tabir edilebilir diyeyim.
Herkesin Düşüncesi Farklı Biz Kim Ne Derse Desin Sunucu İsminden Memnunuz Hani Şöyle Bir Söz Vardır "İnsanların Ne Dediği Umrumda Değil Bu Hayatı Onlar İçin Yaşamıyorum"

S

SILIK

Ziyaretçi
Herkesin Düşüncesi Farklı Biz Kim Ne Derse Desin Sunucu İsminden Memnunuz Hani Şöyle Bir Söz Vardır "İnsanların Ne Dediği Umrumda Değil Bu Hayatı Onlar İçin Yaşamıyorum"
Öncelikle internete "Damar Sözler" yazmakla olmaz bu sunucu işleri. Benim ne dediğimi bir işte umursamazsan kısa sürede batarsın. BabaMC isminin iyi olup olmadığı görecelidir fakat çoğunluk için "veletçe" olduğu âşikar.

TheIsaORC

theisaorc.com
Premium

Discord:

TheIsaORC#0001

Elmaslar
93
Puanlar
13.945
Yer
İstanbul
Minecraft
TheIsaORC
Öncelikle internete "Damar Sözler" yazmakla olmaz bu sunucu işleri. Benim ne dediğimi bir işte umursamazsan kısa sürede batarsın. BabaMC isminin iyi olup olmadığı görecelidir fakat çoğunluk için "veletçe" olduğu âşikar.
Bir Damar Söz Değil O veketçe Demeniz Sizin Kararınız Konuyu Baltalamayın Lütfen Bu Tartışma Bitsin Rica Ediyorum

iTargetDS

Kızılsakal Kızıltaş?

Discord:

iTargetDS #6159

Elmaslar
118
Puanlar
7.295
Yer
Türkiyeeee
Minecraft
iTargetDS
Buildler biraz daha iyi olursa sunucu efsana olur

TheIsaORC

theisaorc.com
Premium

Discord:

TheIsaORC#0001

Elmaslar
93
Puanlar
13.945
Yer
İstanbul
Minecraft
TheIsaORC

ynsgngrd

well, it's done
Emekli

Discord:

yunus can#0004

Elmaslar
561
Puanlar
12.275
Minecraft
YunusCanGungordu
Konu Tasarımı Kötü. Sunucudaki Builder Çok Daha Kötü. Ayrıca Sisteminizdeki Osmanlı Hoş Gibi Fakat Profosyonelce Olmamış. Buda Sizi Bir Tık Daha Geriye Götürmüş. Sunucu İsmide Zaten Sizi 0 - 1 Olarak Başlatıyor. Motd Bölümünüz Çok Boş Kalmış Oda Kötü. Kısaca It's still awful. :|

Son düzenleme:

TheIsaORC

theisaorc.com
Premium

Discord:

TheIsaORC#0001

Elmaslar
93
Puanlar
13.945
Yer
İstanbul
Minecraft
TheIsaORC
Konu Tasarımı Kötü. Sunucudaki Builder Çok Daha Kötü. Ayrıca Sisteminizdeki Osmanlı Hoş Gibi Fakat Profosyonelce Olmamış. Buda Sizi Bir Tık Daha Geriye Götürmüş. Sunucu İsmide Zaten Sizi 0 - 1 Olarak Başlatıyor. Motd Bölümünüz Çok Boş Kalmış Oda Kötü. Kısaca It's still awful. :|
Konu Yakın Sürede Değişecek Sunucuyu Beta Olarak Açıldı Sistemler Tamamlanmadı Pazar Günü Sistemlerin Tamamlanması Ön Planda

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı