• MC-TR.COM | TEMA GÜNCELLEMESİ (V3.5 YOLDA!)
    02.08.2022 Genel Bildirgesi doğrultusunda forumumuza yepyeni karanlık ve aydınlık temalar eklenmiştir. Ayrıca siz değerli üyelerimizin kullanımına iki yeni özel sayfa sunulmuştur. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Discord sunucumuzda başlattığımız 2 adet Minepass çekilişine katılmayı unutmayın, Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

♔ BabaMC» ✠ Mini Hub ✠ SkyBlock & Survival | Osmanlı Sistemli SkyBlock • Değiştirilmiş Komutlar • 1.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TheIsaORC

theisaorc.com
Premium
Elmaslar
92
Puanlar
9.245
Yer
İstanbul
Minecraft
oOljD2.png
VrR0on.png

A1PkQL.png

dOEGjX.png

gORWj5.png

5DzQRz.png

76ZNVN.png

rOv2ja.png

nOoWAB.png

kORWg9.png

4aOMrJ.png

TeamSpeak3 : Ts3.Baba-MC.Com

Discord :
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view URLs content!

Web :
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view URLs content!

Queenie

Öyle bir zamanda gel ki, vazgeçmek mümkün olmasın…
Elmaslar
41
Puanlar
6.635
Yer
Ev
Konu tasarımı hoş buildler güzel sunucuyu gezdim osmanlı sistemi ilgimi çekti sunucuyu gezdim başlamayı düşünüyorum

TheIsaORC

theisaorc.com
Premium
Elmaslar
92
Puanlar
9.245
Yer
İstanbul
Minecraft
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Teşekkürler Hocam Şuanda PvP Atarken Ve Öldükten Sonra Gelecek Mesajları Ayarlıyoruz Bunlar Klasiklerin Ötesinde Ata Sözleri İle Ayarlayacağız​

MoonQS

Nether Kaşifi
Elmaslar
799
Puanlar
12.585
Yer
Türkiye
Minecraft
Konu tasarımı ve buildler bir tık daha iyi olabilirdi, ama güzele benziyor vaktim olursa bakmayı düşünüyorum başarılar

S

SILIK

Ziyaretçi
Konu tasarımı yine kötü. Sunucu ismi gerçekten olmamış. Profesyonelce değil ve önyargıya sebebiyet veriyor.

TheIsaORC

theisaorc.com
Premium
Elmaslar
92
Puanlar
9.245
Yer
İstanbul
Minecraft
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Değerli Yorumunuz İçin Teşekkürler Survival Hariç SkyBlock Sunucumuz Osmanlı Komutlarına Çevirildi Survival Sunucumuz En Yakın Sürede Osmanlı Kafasına Çevirilecektir Vede Sunucuya Ata Sözleri Eklenecektir[DOUBLEPOST=1520798023,1520797808][/DOUBLEPOST]
Hocam Ön Yargı Ya Nereden Ve Nasıl Sebebiyet Veriyor Konuda Profesyonel Bir Sunucu Yazmıyor Sunucu İsimi Günlük Hayattan aklımıza Geldi Bizim Şahsi Olarak Hoşumuza Gitti İyi Forumlar Dilerim

TheIsaORC

theisaorc.com
Premium
Elmaslar
92
Puanlar
9.245
Yer
İstanbul
Minecraft
Herkesin Düşüncesi Farklı Biz Kim Ne Derse Desin Sunucu İsminden Memnunuz Hani Şöyle Bir Söz Vardır "İnsanların Ne Dediği Umrumda Değil Bu Hayatı Onlar İçin Yaşamıyorum"

ynsgngrd

well, it's done
Emekli
Firedia
Elmaslar
557
Puanlar
8.775
Minecraft
Konu Tasarımı Kötü. Sunucudaki Builder Çok Daha Kötü. Ayrıca Sisteminizdeki Osmanlı Hoş Gibi Fakat Profosyonelce Olmamış. Buda Sizi Bir Tık Daha Geriye Götürmüş. Sunucu İsmide Zaten Sizi 0 - 1 Olarak Başlatıyor. Motd Bölümünüz Çok Boş Kalmış Oda Kötü. Kısaca It's still awful. :|

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı