Sol Reklam
Sağ Reklam

Skript Paylaşımı Authme'ye authmeden çok benzeyen skript

Nasıl buldunuz ?

• Beğendim

Oylar: 3 33,3%
  • Beğenmedim

Oylar: 2 22,2%
  • Beğendim ama gereksiz

Oylar: 4 44,4%

• Oy Verenler
    9
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Puding Bey

Elimi tutan yoktu emanetime tutundum.
Elmaslar
710
Puanlar
15.120
Yer
Suriye
Gerçekten güzel olmuş. Eğer sen, kodladıysan ekibimize alabilir miyiz seni?
Teşekkürler, evet ben kodladım. Ne ekibi olduğunu öğrenebilir miyim : )[DOUBLEPOST=1523629010,1523628920][/DOUBLEPOST]
Çok teşekkürler. Aklınıza gelen bir fikir varsa daha çok konu gelir :D[DOUBLEPOST=1523629062][/DOUBLEPOST]
Saolun : ) bulduğunuz fikri yayınlarsanız etiketleyin : )[DOUBLEPOST=1523629127][/DOUBLEPOST]
Aslında plugini varken skript yapmak bana görede saçma ama ben güvenlik bakımından daha iyi bir iş ortaya koymak için bu skripti yazdım. :)[DOUBLEPOST=1523629719][/DOUBLEPOST]
Nedeni şu authme'nin bazı güvenlik önlemleri var. Ancak yeterli değil. Bu skriptde herhangi bir açık yok! Üstelik hesabınız çalınırsa çok kolayca geri kurtarabiliyorsunuz. Authme ile kolayca hesap çalınabilir. Ancak bu skript üzerinde çokca denememize rağmen şifre hiç bir şekilde çalınamıyor. Veya authme plugininde sunucunuz hub ise bungeecord hatası verebiliyor. Ya da hub sunucularda şifre girmeden direk /server komutu ile hesap çalınabiliyor. Bu skript hepsinin önüne geçiyor. Bir başka hususda Yeteneğimi bunlar üzerinde harcamadığımdan emin olabilirsiniz. Ben sadece skript ile yeni bir minigame yaratttım ve çok yakında bu minigame hub sunucumda yayına girecek. Ama yinede yorumun için teşekkür ederim.
Satış yapabileceğiniz, insanlara yardım yapıp görev alabileceğiniz bir yer.

S

sooply

Ziyaretçi

Bak Pudingden teklif geldi kaçırma ;)

MYCTR

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
5
Puanlar
0
İşe yarayabilir, başarılar ;)

Harun553

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

HarunBulbull#8233

Elmaslar
94
Puanlar
13.950
Yer
Ankara
Minecraft
HarunBulbull

Ne zaman başlıyorum :)[DOUBLEPOST=1523649978,1523649936][/DOUBLEPOST]
Bak Pudingden teklif geldi kaçırma ;)
Kaçırmayı düşünmüyorum :D[DOUBLEPOST=1523650014][/DOUBLEPOST]
İşe yarayabilir, başarılar ;)
Teşkkürler : ), iyi forumlar[DOUBLEPOST=1523650347][/DOUBLEPOST]
Arif oyuncularına öyle bir önem veriyor ki ağzım açık kaldı. Adam bir havalara girmiş egosu basmış. VIP alın gönlünüz rahat olsun diyip geçiniyo abi bende buna gıcık oluyorum. Harun iyi ki de ayrılmışsın keşke pluginlerinede elleseydin de şu adam azcık da olsa akıllansaydı. Adam VIP kelimesinden başka bişi bilmiyo...
Bizim hakkda gözümüz yok.. ama Arif haksız kazanç sağlamaya devam ediyor. Ben onun pluginlerine ellemedim sadece kendi maplarımı aldım. Ancak o yüzsüz de benim maplarımı kullanarak kazanç sağlıyor ve geçenlerde bizim hostingimize dolandırıcı diye konu açtı. Fakat olay şu bu şahısın bizim hostingimize (BeyazDC) 1500 Tl borcu var üstüne üstlük maplarımı kullanıyor. Kim dolandırıcı bi karar versin. Ancak ben onun hakkına girmedim oda en kısa zamanda borcumuzu ödesin yoksa pluginleri ile karşılayabiliriz...

TakıntılıOyuncu

Skript İsteklerinizi Özelen Bildirebilirsiniz..!
Elmaslar
60
Puanlar
0
Neden? Bunu neden yaptın açıklarmısın? Neden AuthMe eklentisinin skript halini yapıyorsun ki? Çok ama çok gereksiz. Lakin yinede bir emek var. Fakat dediğim gibi yeteneğini böyle saçma şeylere yorarsan bir adım ilerleyemezsin.
Ben gereksiz bulmuyorum,arkadaşımız emek vermiş bir skript kodlamış.Sağolsun ki bana da güzel bir fikir verdi :) fikri söyleyeyim isterseniz :D sunucu kurucam yakında.En fazla 15 plugin kullanıcam gerisi full skript :D

ynsgngrd

well, it's done
Emekli

Discord:

yunus can#0004

Elmaslar
561
Puanlar
15.775
Minecraft
YunusCanGungordu
Ben gereksiz bulmuyorum,arkadaşımız emek vermiş bir skript kodlamış.Sağolsun ki bana da güzel bir fikir verdi :) fikri söyleyeyim isterseniz :D sunucu kurucam yakında.En fazla 15 plugin kullanıcam gerisi full skript :D
Dostum,ben orada kendi fikrimi söyledim. Bana göre gereksiz.Sana öyle gelmemiş olabilir. Kendi düşüncen.Sana ilham kaynağı olmuş olabilir.

TakıntılıOyuncu

Skript İsteklerinizi Özelen Bildirebilirsiniz..!
Elmaslar
60
Puanlar
0
Yanlız skriptte şöyle bir bug olacaktır.Skript biliyorsunuzdur ki mysql ile sitelere bağlanılabiliyor.Şimdi çarınız vip ve benim elimde.Siz siteden şifresini değişiyorsunuz ben de hala çardayım /sifrem yazarak o anki şifreyi görebiliyorum değişiklik olmuşsa bile.Yani o çardan çıkarsam daha sonra tekrar erişirim.Bu tür kötü amaçlı insanlar için pek iyi birşey olduğunu düşünmüyorum /sifrem in.

Cylonce

El truco está en hablar menos y demostrar mas.

Discord:

Cylonce#4109

Elmaslar
2.024
Puanlar
0
Minecraft
Cylonce
Arif oyuncularına öyle bir önem veriyor ki ağzım açık kaldı. Adam bir havalara girmiş egosu basmış. VIP alın gönlünüz rahat olsun diyip geçiniyo abi bende buna gıcık oluyorum. Harun iyi ki de ayrılmışsın keşke pluginlerinede elleseydin de şu adam azcık da olsa akıllansaydı. Adam VIP kelimesinden başka bişi bilmiyo...
Dosdum Madem Arif. denilen kişiliksiz bir insanın konusunu açtık hemen sana özet geciyim
4 Senemi vermiştim eski zamanlarımda pvpye İlk Vip'im UltimateVIP 89 TL Ücret ödemiştim o vip'e ve o zamanlar
spawn'da fly açıktı ve ben spawn'daki fly'i kullanarak. dışarı çıkmıştım ve banlamıştı. tam 1 ay sonra VIP'in sona erdiği gün açtı
ve dediği laf emek hırsızı Sağdan soldan bulduğu sistemleri editleyerek SonOyuncu gibi sunuculardan örnek alarak yaptığı
sistemleri oynıyan oyunculara hala ve hala hayret ediyorum Arif'in o Sunucu ortamı olmasa emin ol ki kimse gelmez.​

Harun553

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

HarunBulbull#8233

Elmaslar
94
Puanlar
13.950
Yer
Ankara
Minecraft
HarunBulbull
Yanlız skriptte şöyle bir bug olacaktır.Skript biliyorsunuzdur ki mysql ile sitelere bağlanılabiliyor.Şimdi çarınız vip ve benim elimde.Siz siteden şifresini değişiyorsunuz ben de hala çardayım /sifrem yazarak o anki şifreyi görebiliyorum değişiklik olmuşsa bile.Yani o çardan çıkarsam daha sonra tekrar erişirim.Bu tür kötü amaçlı insanlar için pek iyi birşey olduğunu düşünmüyorum /sifrem in.
Aslında şifrem komutunu ilk başta yedek şifresini veya epostasını unutan falan olursa ordan baksın diye eklemiştim. Skripti mysql ile bir siteye bağlamayı düşününen varsa şifrem kısmını editleyebilir. : )[DOUBLEPOST=1523679371,1523679262][/DOUBLEPOST]
Dosdum Madem Arif. denilen kişiliksiz bir insanın konusunu açtık hemen sana özet geciyim
4 Senemi vermiştim eski zamanlarımda pvpye İlk Vip'im UltimateVIP 89 TL Ücret ödemiştim o vip'e ve o zamanlar
spawn'da fly açıktı ve ben spawn'daki fly'i kullanarak. dışarı çıkmıştım ve banlamıştı. tam 1 ay sonra VIP'in sona erdiği gün açtı
ve dediği laf emek hırsızı Sağdan soldan bulduğu sistemleri editleyerek SonOyuncu gibi sunuculardan örnek alarak yaptığı
sistemleri oynıyan oyunculara hala ve hala hayret ediyorum Arif'in o Sunucu ortamı olmasa emin ol ki kimse gelmez.​
Arif denen şahıs hâlâ oyuncularını VIP almaya zorluyor. Sebebi ise onun için oyuncular sadece paradır başka bir şey değil. Ve ayrıca yakında o sunucuda kapanacaktır. Çünkü artık herkes NomersyMC ye gidiyor.

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
HATALAR:

1-Authme ile yabancı ipler engellenebiliyor peki ya bununla? ;)
2-Authme'de bundan fazla özellik var peki ya skriptde? ;)
3-Authme'de Hoşgeldin Mesajı'da bulunuyor peki ya bu skriptde? ;)
4-Authme'de Skript kullanılmıyor java bu nedenle hem daha sağlıklı hemde lag yapmıyor ayrıca tps de düşmüyor fakat bu skripti denemediğimden lag oluştururmu tps düşürürmü bilemem ama bana sorarsanız en iyisi Authme Pluginidir.

Fakat skript kullancaklar için güzel olmuş arkadaşım başarılar dilerim sen yazdıysan çok güzel olmuş.[DOUBLEPOST=1523680573,1523680474][/DOUBLEPOST]

Şahısın sunucusuna bizzat girdim fakat o kadar ilgisiz ki insanları kandırarak sunucusuna çekmiş sanırım. yaş kitlesi budur sunucusunda. 10-16

Genel olarak 10 ile 13 arası.

Küçük çocuklara vip vericem diye getirmiştir kesin 3 günlük vermiştir 3 gün sonra hadi yavrum vip gg yallah :D oyuncu olarak devam :d

Harun553

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

HarunBulbull#8233

Elmaslar
94
Puanlar
13.950
Yer
Ankara
Minecraft
HarunBulbull
HATALAR:

1-Authme ile yabancı ipler engellenebiliyor peki ya bununla? ;)
2-Authme'de bundan fazla özellik var peki ya skriptde? ;)
3-Authme'de Hoşgeldin Mesajı'da bulunuyor peki ya bu skriptde? ;)
4-Authme'de Skript kullanılmıyor java bu nedenle hem daha sağlıklı hemde lag yapmıyor ayrıca tps de düşmüyor fakat bu skripti denemediğimden lag oluştururmu tps düşürürmü bilemem ama bana sorarsanız en iyisi Authme Pluginidir.

Fakat skript kullancaklar için güzel olmuş arkadaşım başarılar dilerim sen yazdıysan çok güzel olmuş.[DOUBLEPOST=1523680573,1523680474][/DOUBLEPOST]

Şahısın sunucusuna bizzat girdim fakat o kadar ilgisiz ki insanları kandırarak sunucusuna çekmiş sanırım. yaş kitlesi budur sunucusunda. 10-16

Genel olarak 10 ile 13 arası.

Küçük çocuklara vip vericem diye getirmiştir kesin 3 günlük vermiştir 3 gün sonra hadi yavrum vip gg yallah :D oyuncu olarak devam :d

1- yabancı ipleri engellemek kolay bir skript ile halledilebilir. (Belki 2. Versiyonda ekleyebilirim.)
2- aklıma bu kadar özellik geldi başka varsa söyleyin 2.versiyonda ekleyeyim.
3- hoşgeldin mesajı iki satırdan kod ile yapılabilir.
Kod:
On join:
    Message "sunucuya hoşgeldin"

Not: bu bir örnektir daha görkemlileri yapılabilir.
4- Kullanmadan lag yapar deme ;) fazla addon olmasi lagı biraz azaltıyor galiba. ben denedim hiç lag yok tps 19.99 sabit. (1 GB RAM, İ7 işlemcili sw de denendi)ve teşekkür ederim. İnşallah skript kullanıcıları kullanır. : )

#NOT
Arif denen şahıs para gözün tekidir. İrtibat kurmamanızı tavsiye ederim.

Lapetos

Play.LuxuryNetworkTR.Com
Elmaslar
32
Puanlar
13.330
Yer
İstanbul
Minecraft
ErenMeister
Gerçekten neden authme eklentisi varken bunu yaptın ki emeğin var yinede tebrikler ama skript vesaire yazmak yetenektir herkes sahip olamaz ama lütfen gereksiz şeylerle harcama yeteneğini. yani diyecek fazla şey yok başarılar dilerim eline sağlık

Deleted User 63724

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor
Elmaslar
332
Puanlar
14.730
neden yok :D
Kod:
on load:
    if file "plugins/Sifreler" doesn't exists:
        create file "./plugins/Sifreler"

Harun553

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

HarunBulbull#8233

Elmaslar
94
Puanlar
13.950
Yer
Ankara
Minecraft
HarunBulbull
Gerçekten neden authme eklentisi varken bunu yaptın ki emeğin var yinede tebrikler ama skript vesaire yazmak yetenektir herkes sahip olamaz ama lütfen gereksiz şeylerle harcama yeteneğini. yani diyecek fazla şey yok başarılar dilerim eline sağlık
Bir çok kez belirttiğim gibi authnenin güvenlik önlemleri kötü bu yüzden böyle bir skript yazma gereği duydum. Yine de saolasın yorumun için : )[DOUBLEPOST=1523737718,1523737672][/DOUBLEPOST]
neden yok :D
Kod:
on load:
    if file "plugins/Sifreler" doesn't exists:
        create file "./plugins/Sifreler"
Mantıklı :/

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı