Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü AlperenJR ve DETAPROJECT Sahtekarlığı, Dolandırıcılığı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

sTak3

Karannes Community

Discord:

VirusluMaske#8318

Elmaslar
6
Puanlar
1.360
Yer
İstanbul
Discord İzni
Minecraft
KutayKeskin

iOnurReis

Herkes yalan söyler.

Discord:

OnurTncblk#8973

Elmaslar
246
Puanlar
14.635
Yer
Cehennet
Minecraft
iOnurReis
Konuyu açtıktan sonra ettiler.
Sonuç olarak edildi değil mi? Konuyu uzatmanızın ve ekibi kötülemenizin bir manası yok zaten 25-50tl arası bir kişiye özel temalı haritadan üst düzey harika şeyler bekleyemezsiniz.

sTak3

Karannes Community

Discord:

VirusluMaske#8318

Elmaslar
6
Puanlar
1.360
Yer
İstanbul
Discord İzni
Minecraft
KutayKeskin
Sonuç olarak edildi değil mi? Konuyu uzatmanızın ve ekibi kötülemenizin bir manası yok zaten 25-50tl arası bir kişiye özel temalı haritadan üst düzey harika şeyler bekleyemezsiniz.
Şikayet edip kaldırtsınlar. Beni uğraştırdılarsa uğraşacaklar arkadaşım...

Kreof

Reaven Team, her türden olağanüstü hizmet!

Discord:

kreof_

Elmaslar
361
Puanlar
7.635
Discord İzni
Konudada görüldüğü üzere, MC-TR'de onaylı satıcı yetkimiz var diyorlar ancak forumdan yasaklılar :pardon: Ek olarak ekiplerin sunduğu sözleşmelerin hiçbir yasal karşılığı yoktur. Şahsen kendi ekibimin sözleşmesinin altına not düşerek bunuda söyledim; "Sözleşmenin hiçbir yasal karşılığı yoktur, ekip üyelerimizin uyduğu ve sizdende uymanızı beklediğimiz sözleşmedir." yani kısaca iki günlük ekiplerden başka bir şey değiller. O ekipte bulunup adı duyulmuş kişiler var, onları nasıl kandırdılar acaba -_-

iOnurReis

Herkes yalan söyler.

Discord:

OnurTncblk#8973

Elmaslar
246
Puanlar
14.635
Yer
Cehennet
Minecraft
iOnurReis
Konudada görüldüğü üzere, MC-TR'de onaylı satıcı yetkimiz var diyorlar ancak forumdan yasaklılar :pardon: Ek olarak ekiplerin sunduğu sözleşmelerin hiçbir yasal karşılığı yoktur. Şahsen kendi ekibimin sözleşmesinin altına not düşerek bunuda söyledim; "Sözleşmenin hiçbir yasal karşılığı yoktur, ekip üyelerimizin uyduğu ve sizdende uymanızı beklediğimiz sözleşmedir." yani kısaca iki günlük ekiplerden başka bir şey değiller. O ekipte bulunup adı duyulmuş kişiler var, onları nasıl kandırdılar acaba -_-
Hacım zaten satış sözleşmeleri kendilerinin özel olarak emek verip yazdıkları bir şey değil. Zamanında ben ve (BurhanRB) yani Burhan abi ile açtığımız platformdan alıntılanmış. Ha amacım çalmışlar vs. değil alperende orada yetkiliydi tabi ki alabilir hatta normal bir üyede alabilir ama keşke azucuk emek verselermiş.

Z

ZirveNetwork

Ziyaretçi
Rezillik diz boyu Wast Project in devamına da bu yakışır ?

O

Onur1337

Ziyaretçi
Açıkcası konuyu detaylıca okumadım ilk resimde gözüme çarpan şey "Etiketlediğim sırada lol oynuyordunuz."

İnsanların özel hayatlarına saygı duymak zorundasınız eğer belirttiği sürede siparişi teslim etmiyorsa hakkınızı arayabilirsiniz ama normal şartlar içerisinde adam size 1 hafta sonra teslim edicem diyip oyun oynamaya girmişse bunu sorgulamaya hakkınız yok 1 hafta sonra teslim etmezse şikayetinizi oluşturursunuz ki şikayetinizi de "Mapimi yapmak yerine lol oynadı" diye yapamazsınız. İade almanıza sevindim açıkcası foruma konu açmasanız iade bile yapmazlardı. Arkadaşın zaman kazanmak için "Harita planı" yapıyoruz demesi anlamsız zaten siz mapi anlattığınızda bu arkadaşların harita planını yapıp size fiyat vermesi gerekiyor. Böyle konularda dikkatli olun adam işinin sırasını bile bilmiyosa kaçın.

O

Onur1337

Ziyaretçi
Konuyu şimdi okudum gene minecrafttan ev geçindirmeye çalışanlar 10₺ etmez şematiklerle dolu haritayı övmeye çalışmış... Sslerin çekiliş kalitesine bak 1.8 PvP Kral Quake Pro

NorvanGames

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

⌠Mithrandir⌡#7188

Elmaslar
9
Puanlar
895
Yer
Orta Dünya
Minecraft
Mithrandir
Twitter
@AhmetYl81556502

NorvanGames

Discord:

⌠Mithrandir⌡#7188

Elmaslar
9
Puanlar
895
Yer
Orta Dünya
Minecraft
Mithrandir
Twitter
@AhmetYl81556502
Sözleşme dediği şey anlaşmadır . esmi birşey değildir biz teklifi böyle veriyoruz. Siparişin garantisi olsun diye . adam sipariş verip yapımcı yaptıktan sonra ben vazgeçtim derse . Kapora denen şey onun garantisidir.

NorvanGames

Discord:

⌠Mithrandir⌡#7188

Elmaslar
9
Puanlar
895
Yer
Orta Dünya
Minecraft
Mithrandir
Twitter
@AhmetYl81556502
Sözleşme dediği şey anlaşmadır . resmi birşey değildir biz teklifi böyle veriyoruz. Siparişin garantisi olsun diye . adam sipariş verip yapımcı yaptıktan sonra ben vazgeçtim derse . Kapora denen şey onun garantisidir. 2 günlük takım dediğin takımı tanımadan konuşma .( Ağzı olan konuşmaya başladı)

Kreof

Reaven Team, her türden olağanüstü hizmet!

Discord:

kreof_

Elmaslar
361
Puanlar
7.635
Discord İzni
Sözleşme dediği şey anlaşmadır . resmi birşey değildir biz teklifi böyle veriyoruz. Siparişin garantisi olsun diye . adam sipariş verip yapımcı yaptıktan sonra ben vazgeçtim derse . Kapora denen şey onun garantisidir. 2 günlük takım dediğin takımı tanımadan konuşma .( Ağzı olan konuşmaya başladı)
Ha birde sen terbiyeni takınırsan bende takınırım. Ağzım var konuşuyorum klavyem var yazıyorum seni ne ilgilendirir.

Reaven Team

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Reaven Team#9061

Elmaslar
29
Puanlar
2.130
E

ercan_java

Ziyaretçi
MC-TR ekiplerinden kimin ne kafada ne ciddiyetle ne prensipte ilerlediği bu konudan belli oluyor aslında. Konuyla ilginiz alakanız olur anlarım, gelir kendi hesaplarınız ile yorumlar yaparsınız. Tabi onuda "ağzım var konuşurum, klavyem var yazarım" kafası ile değil. Her neyse bunu anlarımda, takım hesapları ile ilgisiz ilgisiz tartışmak nedir:D? Cidden komik şeyler, hangi takımın ne ciddiyetle ilerlediği bu konudan çok belli oluyor aslında. Benim gözümde Team Phobia daha piyasaya çıkmadan bu konuda ilgisiz ilgisiz kendi takım hesapları ile yazdıklarıyla seviyesini urunleri ile yükseltmeden düşürmüş, Reaven Team ise yine ilgisiz alakasız takım hesabı ile "ben beklerdim * kişiden" yazarak oda diğer ekibe göre hali hazırda sunduğu ürünlerle olan seviyesini bir nebze düşürmüştür. Umarım ciddiyetinizi korur ve daha ciddi prensib ile ilerleme gösterirsiniz. Konu sahibi sanada geçmiş olsun... İyi forumlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı