Sol Reklam

Aeseria Satış Platformu | Küfür ve hakarette bulunan kişiye yasal işlemler başlatıyoruz..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Aeseria

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

Aeseria#9704

Elmaslar
171
Puanlar
7.130
Merhaba, MC-TR Üyeleri

"Discord" adlı uygulama üzerinden küfür ve hakaret ederek müşteri olduğunu ve spamda bulunurak Haklı taraf olduğunu iddia eden kullanıcıya Aeseria Yönetim Kurulu olarak yasal işlemlerin başlatılmasını uygun görüyoruz. En kısa sürede yasal işlemlerin başlatılıp silinme vb. durumlar olmaması için discord tarafından veri kayıtlarının kopyaları istenecektir. Yerel adresleri üzerinden kullanıcıya erişerek karşı tarafın kendi savunmasını hazırlayıp yasal işlemler sonucunda açılıcak olan davamıza karşılık vermesini bekliyoruz..

Küfür ve hakarette bulunduğuna dair görüntüler!

kanıt2.PNG

Yasal işlemleri Aeseria Yönetim Kurulu toplandıktan sonra bu konu üzerinden yoğun bir çalışmak başlatılıcaktır.
Hakarette ve küfürde bulunan kullanıcının davamıza savunma vs. beklemekteyiz.

İYİ GÜNLER, DEĞERLİ FORUM ÜYELERİ!

Son düzenleyen: Moderatör:

AyBora ?

Eklenti Paketi & Discord Bot
Elmaslar
463
Puanlar
0
Yer
Türkiye
Minecraft
BordoMavi
Yapılan saygısızlık, terbiyesizlik.. Cezasınını çekmeli.

Aronshire

Das Leben ist zu kurz, du solltest es genießen

Discord:

Aronshire#8111

Elmaslar
630
Puanlar
3.290
Yer
Kocaeli
Minecraft
Aronshire
Küfürleri sansürlesen iyi olur uyarı yiyebilirsin!

Aeseria

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

Aeseria#9704

Elmaslar
171
Puanlar
7.130

SYN_T3SL4

If you can't handle it you will win nothing !

Discord:

Halil#4439

Elmaslar
911
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
SYN_T3SL4
Öncelikle yapılan şeyi doğrulamıyorum. Ancak şunu da bilmelisiniz ki zaten yasal olmayan bir şekilde satış yapıyorsunuz. Hiçbir şekilde ne vergi levhanız ne de başka bir şeyiniz var. Ki bu durum hemen hemen bütün onaylı satıcılarda aynı. Bunun üstüne kaldı ki bir de kurumsallaşmış gibi Aeseria Yönetim Kurulu ya da bunun daha amatörcesi Aeseria Kuruluş Yönetimi diye adlandırmışsınız.
Bunun yanında hiçbir şekilde hiçbir yerden hiçbir şey talep edemezsiniz. Bu yapıcaz demeye çalıştığınız şey sosyal medyadaki hakaret içeren yorumları sildirmeye çalışmak gibi. Boşuna çabalarsınız hatta belki maddi / manevi tazminat davası açsanız bile bunun altından kalkabilecek misiniz? Bildiğim kadarıyla bu tarz şahsi davalarda avukat ücreti sizlerce ödenir. Tabi yanlışım varsa düzeltin. Size tavsiyem bunlar varken bile işinize odaklanın. İşinizle cevap verin. Son zamanlarda forumda da pek düzgün izlenim bıraktığınızı düşünmüyorum. İyi günler.

Fearlesdragon

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Luciel#5199

Elmaslar
6
Puanlar
0
Yer
Çanakkale
Minecraft
Luciel_sama
Her türlü hakaret karşılığını bulur.

Abdullah T.

Nötr
Yasaklandı

Discord:

Abdullah T.#0001

Elmaslar
1.083
Puanlar
5.650
Yer
Kocaeli/Gebze
Minecraft
JordJarv
Bir kere banada böyle yaptılar gittiler devlet adına hesap açtılar beni hale tehdit etmeye devam etti polise verildi ama hale bi cevap gelmedi hiç bir zaman kendinizi küçük düşürmeyin

Cylonce

El truco está en hablar menos y demostrar mas.

Discord:

Cylonce#4109

Elmaslar
2.024
Puanlar
0
Minecraft
Cylonce
-
Aeseria Yönetim Kurulu vergi levhası nerede acaba. Boea insanlara yaptığı davranışlardan bende EmirTR'yi diğer adı ile kınıyorum, fakat bulunduğun ortam Sanal bir ortamdır. Sana veya şahsına her küfür eden bireye dava açarsan unutma cebin sökülür...

Aeseria

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

Aeseria#9704

Elmaslar
171
Puanlar
7.130
-
Aeseria Yönetim Kurulu vergi levhası nerede acaba. Boea insanlara yaptığı davranışlardan bende EmirTR'yi diğer adı ile kınıyorum, fakat bulunduğun ortam Sanal bir ortamdır. Sana veya şahsına her küfür eden bireye dava açarsan unutma cebin sökülür...
Boea ve EmirTR aynı kişi olduğunu biliyorum. Kendisinin daha öncede uygulamış olduğu tüm dolandırıcılık suçlarıyla beraber çok büyük bir kayaya toslamış bulunuyor kendisini piyasadan silinip gittiği halde hala gereksiz işler yapmakta.

Abdullah T.

Nötr
Yasaklandı

Discord:

Abdullah T.#0001

Elmaslar
1.083
Puanlar
5.650
Yer
Kocaeli/Gebze
Minecraft
JordJarv
Boea ve EmirTR aynı kişi olduğunu biliyorum. Kendisinin daha öncede uygulamış olduğu tüm dolandırıcılık suçlarıyla beraber çok büyük bir kayaya toslamış bulunuyor kendisini piyasadan silinip gittiği halde hala gereksiz işler yapmakta.
evet emir ve boea adlı kişiler aynı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı