Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü ACİL YARDIM SUNUCU BOZULDU

L

Legauthant

Ziyaretçi
Merhabalar, dün türkçe harflerin bozuk gözükmesi sebebiyle başlat.bat ta değişiklik yaparken sanırım yanlış bir şey yaptım ve birden sunucuya kendi kendine birkaç plugin ve skript eklendi, scoreboard bozduldu essentials bozuldu groupmanager v.b bozuldu lütfen yardım edin nasıl geri getirebilirim.

xPucciGqng

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
371
Puanlar
3.835
Merhabalar, dün türkçe harflerin bozuk gözükmesi sebebiyle başlat.bat ta değişiklik yaparken sanırım yanlış bir şey yaptım ve birden sunucuya kendi kendine birkaç plugin ve skript eklendi, scoreboard bozduldu essentials bozuldu groupmanager v.b bozuldu lütfen yardım edin nasıl geri getirebilirim.
Bir Plugin Paketimi Kullanıyorsunuz?

Ainslord

We are the best alayına rest - ANKARAGÜCÜ

Discord:

ainslord#3051

Elmaslar
84
Puanlar
2.405
Minecraft
Ainslord
Oyun içi hataları görsel olarak atabilirseniz yardımcı olmaya çalışırım.

L

Legauthant

Ziyaretçi

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Discord adresiniz söylermisiniz yardımcı olayım.

L

Legauthant

Ziyaretçi
Oyun içi hataları görsel olarak atabilirseniz yardımcı olmaya çalışırım.
Çok hata var, kendi kendine yüklediği pluginler skriptler falan var. Geri alma yolu yok mu ?

L

Legauthant

Ziyaretçi

Ainslord

We are the best alayına rest - ANKARAGÜCÜ

Discord:

ainslord#3051

Elmaslar
84
Puanlar
2.405
Minecraft
Ainslord
Çok hata var, kendi kendine yüklediği pluginler skriptler falan var. Geri alma yolu yok mu ?
Hataları görebilsek iyi olurdu, sunucu backupı almadığın sürece eski saveyi geri getiremezsin ancak sorunu oluşturan eklentiyi bulursak sunucunuz düzelebilir.

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
B

BeefTacos

Ziyaretçi
leak kullandığın herhangi bir plugin yüzünden olabilir.

L

Legauthant

Ziyaretçi
Bloodyx sorunu çözdü. Kilit

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Konu sahibine Özel destek ile yardımcı olun sorun başlat battan kaynaklı kendi bat dosyamı verdim sorun çözüldü @Green @Tusserte

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı