Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü ACİL AMA ÇOK ACİL YARDIM !

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

DaComfy61

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

❂Ronnie#7869

Elmaslar
11
Puanlar
0
Minecraft
DarkHopelost
Eklentiler sisteme erişebilir, sunucunuzda leak bir eklenti var ise o eklentiyi acilen silmelisiniz, bunu yapan arkadaş o eklentiyi leaklemiş ve içine kendisine op verecek bir kod eklemiş olabilir. Bu leak olmayan güvenilmez bir eklentiden dolayı da kaynaklanıyor olabilir. Panelinize erişebiliyor ise arkadaşların söylediği gibi keyubudan o ip adresi kayıt edilmiştir. Ona ulaşılabilir. Keyubu hesabınızın epostasını şifresini değiştirmenizi panel şifrelerinizi ve tüm aynı olan şifrelerinizi değiştirmenizi tavsiye ederim. Temiz bir windows kurulumu da yardım edecektir. Çünkü ben daha öncesinde bilgisayarıma bir eklentiden bulaşan her tarayıcıyı açtığımda açılan sabit bir site açan bir virüs bulaşmıştı temizlemenin hiçbir yolunu bulamadım. Her şeyi denedim ama yok. Chrome'un ayarlarından olmuyordu bu site açılma olayı. Chrome'nin kısayolundan dolayı oluyordu bu, kısayolu düzenliyordu bu virüs hiçbir yolunu bulamadım temizlemenin sonunda format attım. Bu arada chrome'yi falan silip yüklemeyi falan bile denedim yaklaşık 10 tane farklı antivirüsle taradım sırf bunun için antivirüs satın aldım iki adet. Demek istediğim böyle birşeyin olma ihtimali var. Pluginler kolaylıkla java aracılığıyla sisteme ulaşabilir eğer java'ya tüm izinleri verdiyseniz uyarı dahi almazsınız. Hele bide ağ'ya erişimi var ise bu eklenti her şeyi yapabilir. Tam olarak emin değilim fakat Windows dosyalarını silmeye kadar gidebileceğini düşünüyorum ama emin değilim bu konuda.
Bakın inanın bana leak olan hiç bir plugin (eklenti) bırakın plugini eklentiyi skript bilene yok.
Paralı plugin varsa parasıyla aldık Featherboard leaderheads gibi.
İnanın bana bu hackleme 3 kere yapıldı.

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
Bakın inanın bana leak olan hiç bir plugin (eklenti) bırakın plugini eklentiyi skript bilene yok.
Paralı plugin varsa parasıyla aldık Featherboard leaderheads gibi.
İnanın bana bu hackleme 3 kere yapıldı.
Yukarıda belirttiğimiz gibi panelden giriyorlar ise phishing saldırısı veya trojandan başka birşey olması zor.

DaComfy61

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

❂Ronnie#7869

Elmaslar
11
Puanlar
0
Minecraft
DarkHopelost
Çok garip.Panel şifresi sadece sizdemi vardı? Mailiniz hala sizdemi veya maile giriş yapılan cihazları kontrol edermisiniz?
Panel şifresi sadece bizde vardı.
Ve mailimize belki bir not bırkamış olabilir diye kontrol ettik yoktu.
Ki maile girebilmesi için benim kendi telefonuma kod gelir öyle girebilir.Yoksa başka türlü girme şansı yok şifre doğru olsa bile,
Bana bir kod gelir o kodu söylersem ona girer

DaComfy61

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

❂Ronnie#7869

Elmaslar
11
Puanlar
0
Minecraft
DarkHopelost
Yukarıda belirttiğimiz gibi panelden giriyorlar ise phishing saldırısı veya trojandan başka birşey olması zor.
Reis inan bana çok baktık bütün yetkililerimizin pc sine fakat herhangi bir şey bulamadık.

DaComfy61

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

❂Ronnie#7869

Elmaslar
11
Puanlar
0
Minecraft
DarkHopelost
Bakınız size bana dün o hacker'in bana wp den yazdığını atiyim size.

DaComfy61

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

❂Ronnie#7869

Elmaslar
11
Puanlar
0
Minecraft
DarkHopelost
[14:29, 18.7.2019] Sercan : Noldu lan
[14:30, 18.7.2019] Sercan : Ne arayip duruyon
[14:30, 18.7.2019] Sercan : Ağlıyıp alan adinida almissin iste

DaComfy61

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

❂Ronnie#7869

Elmaslar
11
Puanlar
0
Minecraft
DarkHopelost
Ben anlamıyorum bu bir programmı hadi programsa böyle bir programı çoluk çocuğa neden veriyorlar ? ve bunu kim veriyor ?
O kadar hata oldu hepsini düzelttim güncelledim herşeyi yaptım gerekirse tekrardan kodladım.
Fakat hayatım boyunca ilk defa böyle bir hata ile karşılaşıyorum.
İlk defa hayatım boyunca bu kadar ağır bir problem ile karşılaşıyorum.​

Abdullah T.

Nötr
Yasaklandı

Discord:

Abdullah T.#0001

Elmaslar
1.083
Puanlar
5.650
Yer
Kocaeli/Gebze
Minecraft
JordJarv
Kardeşim Discord Üzerinden İletişime Geç Yardımcı Olayım Sorununu Çözebilirim Gibi Gözüküyor Yanda Var dc Adresim

Aryus

Vigilante
Elmaslar
284
Puanlar
0
Minecraft
Aryus
zamanında bana yusuf kemal sizlerin vds'lerde yaptığınız her şeyi görürüz dediydi hatta chrome'da gezdiğin siteyi bile tespit ederiz dediydi ama kendisi yok :D @Hai

xYaqiz

Play.HypeNW.Com
Elmaslar
305
Puanlar
5.680
Minecraft
Yaqiz
Dostum sunucunun paneline erişim sağlamış olması pek olanaklı gelmedi bana. Bence birisi alan adını aldığından dolayı senin sunucuna kafayı takmış ve paralı bir program kullanıyor ve senin panelinin seri numarası üzerinden sunucunun konsoluna sızıp kendine OP veriyor. Sunucunda op komudunu yasakla, keyubunun koruma paketini yükle. Ve şöyle de bir bilgi vereyim, eğer paneldeyken bir anda panel kapanıyorsa o kişi panele sızıyor demektir.

EpikLava

Developer/oyna.epiklava.com
Elmaslar
419
Puanlar
8.735
Port acıgını kullanıyo olabilir
Websend ile yapıyor olabilir
Antishutdowncrash varsa silin/opme yazıp op olabiliyor
Ezprotector yükleyin
Payload atıp zorla op yaptıryo olablir
CustomPayloadFixer yükleyin
* bu permi olan grupların oyuncuların içinden silin
Bungecord varsa günxelleyin permleri düzeltin
Tüm pluginleri tek tek silip yeniden indirin

DaComfy61

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

❂Ronnie#7869

Elmaslar
11
Puanlar
0
Minecraft
DarkHopelost

DaComfy61

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

❂Ronnie#7869

Elmaslar
11
Puanlar
0
Minecraft
DarkHopelost
Dostum sunucunun paneline erişim sağlamış olması pek olanaklı gelmedi bana. Bence birisi alan adını aldığından dolayı senin sunucuna kafayı takmış ve paralı bir program kullanıyor ve senin panelinin seri numarası üzerinden sunucunun konsoluna sızıp kendine OP veriyor. Sunucunda op komudunu yasakla, keyubunun koruma paketini yükle. Ve şöyle de bir bilgi vereyim, eğer paneldeyken bir anda panel kapanıyorsa o kişi panele sızıyor demektir.
Evet emin olun bir daha panele girer diye,gece gündüz panelde duruyorum ve 3 gündür uyumuyorum siz düşünün halimi
Op komudu zaten yasaklı bizim bir skriptimiz var opgeriver diye sadece ben kullanıyorum herhani bir hatası yok.
Herşeyi deniyorum yapıyorum en ince ayrıntısına kadar ama gene girebiliyor.

Biz bu sunucuda bir anda büyüdük yani 1. gün 5 online falan 2.gün 85 90 online aldık bu yüzden çok kıskanıldı sunucumuz.

Senpai

Kızılsakal Kızıltaş?

Discord:

rubidium#0325

Elmaslar
227
Puanlar
14.345
Yer
user.getLocation();
Minecraft
NaN2
Aynısı arkadaşımın da başına geldi. Çalıntı eklenti paylaşan sitelerden indirdiğin eklentilerin çoğunun içine kodlar yerleştiriliyor. Sunucu adresini ise bStats/Metrics sayesinde buluyor. Eklentiyi bana atarsan içindeki kodlara bakarım, ona göre önlem alırsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı