Sol Reklam

Çözüldü 1.8.9 için özel item ekleme pls yardım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Juxxil

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Juxxil

Elmaslar
4
Puanlar
1.245
Yer
İstanbul
Minecraft
Juxxil
Merhabalar 1.8.9 sürümü için sunucuma kendi özel itemleri eklemek istiyorum fakat bütün pller ücretli :(

TheDarkest

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
105
Yer
İzmir
itemadder pluginini araştırıp deniyebilirsin kardeşim

Sadien

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Sadien#0002

Elmaslar
38
Puanlar
8.820
Yer
Ankara
Minecraft
Sadien
ItemsAdder kullanabilirsin fakat ücretli, aman diyim crackli indiriyim filan deme sunucun BOOM olur :)

pwd

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
-4
Puanlar
1.500
ItemsAdder 1.8.9 için uygun değil, Resource pack ve benzeri materyallerden yararlanabilirsin.

HaktanOzkan

Demir Cevheri Gibiyim
Premium

Discord:

hktanozkan

Elmaslar
100
Puanlar
13.775
Minecraft
HaktanOzkan
ORAXEN
ITEMSADDER
Bu 2 eklentiye göz atmanı öneririm. ItemsAdder eklentisinin Türkiye'ye özel indirimi mevcut. Normal ücreti 270-280 TL olan eklenti Türkiye'ye Paypal kapalı olduğundan ve dövizin yüksek olmasından kaynaklı 140 TL'ye indiriliyor.

1.8.9 için şu anki sistemler ile özel eşya ekleme olayı maalesef yok. Bildiğim kadarıyla bahsettiğin özellik 1.14 API larından sonra eklenmiş bir özellik. Ancak Resource Pack Downloader eklentisi ile kendine özel bir texture pack'i oyuncularına yükletebilirsin ama buda istediğin tarzda bir verimlilik sağlamaz. Oyuna yeni eşyalar eklemek yerine var olan eşyaların texturelarını değiştirirsin. 1.13 veya 1.14 sürümümden sonraki sürümlerde eklentisiz datapack özelliğini kullanarakta oyuna eşyalar ekleyebilirsin.​

Besa

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Besa#3576

Elmaslar
45
Puanlar
1.480
1.8.9'a ekleyemezsin.

Cazcez

Çerezler Güzeldir!
Premium
Emektar

Discord:

CazcezXD#4073

Elmaslar
1.244
Puanlar
15.660
Yer
JEFF Media GbR
Discord İzni
Minecraft
Cazcez
1.8.9'da birçok gereksiz eşya mevcut. Bir tanesini alıp, texture'unu v.s değiştirerek ve birkaç satır kod yazarak özelleştirebilirsiniz. 1.8.9 sürümü custom model data desteklemediği için yoktan yeni bir eşya oluşturmak ne yazık ki mümkün değildir.

Juxxil

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Juxxil

Elmaslar
4
Puanlar
1.245
Yer
İstanbul
Minecraft
Juxxil
1.8.9'da birçok gereksiz eşya mevcut. Bir tanesini alıp, texture'unu v.s değiştirerek ve birkaç satır kod yazarak özelleştirebilirsiniz. 1.8.9 sürümü custom model data desteklemediği için yoktan yeni bir eşya oluşturmak ne yazık ki mümkün değildir.
Mesela ben deri itemleri kaldırıp özel bir set yapmak istiyorum deri itemlerin texturesini değiştirdim diyelim ama dayanıklılığını falan nasıl ayarlayabilirim?

Kaiys

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

kaiys

Elmaslar
107
Puanlar
2.850
Mesela ben deri itemleri kaldırıp özel bir set yapmak istiyorum deri itemlerin texturesini değiştirdim diyelim ama dayanıklılığını falan nasıl ayarlayabilirim?
Bunun için Custom Durability eklentileri bulunuyor onlardan yararlana bilirsin, birini bırakıyorum Tıkla
Ayrıca özel item için 1.8 de seçeneğin pek fazla yok dediğin gibi renkli olması açısından deri set oldukça işlevsel olabiliyor ancak 1.8 sürümü, 1.9 ile gelen nbt desteğindeki kadar eşyayı destekleyemiyor ne yazık ki, eğer özel maden tarzı bir şeyler eklemek istersen dünyaya kafa olarak ekleyen bazı eklentiler var belki onlar işini görebilir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı