Sol Reklam
Sağ Reklam

1.12.1 - ElythsOnline MMORPG | Çok Yakında | Level, Sınıf, Zindanlar, Profil, Sandıklar Ve Fazlası!

G

gercektengizlibiri

Ziyaretçi

#Kadirz123

Efsane QXK <3

Discord:

Kadirz123#3611

Elmaslar
41
Puanlar
13.620
Yer
İzmir
Minecraft
Kadirz123
Desteğiniz için teşekkür ederim, Serverde cidden gerek konu düzeni gerek yeni sistemler ve gerekse map için uğraşıldı. Beklemede kalın!

Hahaha Teşekkür ederiz. :)

Beyfendi bu sunucu yetkili olduğunuz bir sunucu değil malesef bu sunucu başka bir sunucudur önceden Skyblock olup bakım ile yenilenmiştir, yorumun için teşekkür ederim alınacak birşey yok bu yazdıklarımda kötümser olarak yazmadım sadece olayı belirttim.
Hayır :) Burak ile ben MMORPG açıcaktık isim kötüydü ben bulayım dedim bu ismi önerdim.
İsim tamamen benim buluşum üstüne yalan söyliyemezsiniz.

Reaper

ɾҽαρҽɾ
Elmaslar
60
Puanlar
6.360
Hayır :) Burak ile ben MMORPG açıcaktık isim kötüydü ben bulayım dedim bu ismi önerdim.
Konuya biraz uzağım fakat ismin sizin buluşunuz olduğunu nasıl kanıtlarsınız ? Böyle bir idda atılıyorsa kanıtlamak zorundasınız.

G

gercektengizlibiri

Ziyaretçi
Hayır, Hayır ben sunucu adı ile ilgili birşey yazmadım sadece yetkili olup olmadığınız konu ile tartışma yarattım onun dışında sunucunun adını siz bulmuş olabilirsiniz veya bulmamış olabilirsiniz bilmem ama bu konu ilede tartışıcak olursak cevabım "Eskiden Burak'ın sunucusunda yetkiliymişsiniz sanırım ve isim bulmuşsunuz sunucuya uygun :D yani demem o ki Burak hem senin hemde bizim arkadaşımız yani o adı sen yaratmış olabilirsin saygım sonsuz"[DOUBLEPOST=1504704063,1504703970][/DOUBLEPOST]
Konuya biraz uzağım fakat ismin sizin buluşunuz olduğunu nasıl kanıtlarsınız ? Böyle bir idda atılıyorsa kanıtlamak zorundasınız.
Ve bu arkadaşımızada katılıyorum, konu haddinde çok büyüdü istersen kanıtla istersen kanıtlama kafana göre dostum.

#Kadirz123

Efsane QXK <3

Discord:

Kadirz123#3611

Elmaslar
41
Puanlar
13.620
Yer
İzmir
Minecraft
Kadirz123
Hayır, Hayır ben sunucu adı ile ilgili birşey yazmadım sadece yetkili olup olmadığınız konu ile tartışma yarattım onun dışında sunucunun adını siz bulmuş olabilirsiniz veya bulmamış olabilirsiniz bilmem ama bu konu ilede tartışıcak olursak cevabım "Eskiden Burak'ın sunucusunda yetkiliymişsiniz sanırım ve isim bulmuşsunuz sunucuya uygun :D yani demem o ki Burak hem senin hemde bizim arkadaşımız yani o adı sen yaratmış olabilirsin saygım sonsuz"[DOUBLEPOST=1504704063,1504703970][/DOUBLEPOST]
Ve bu arkadaşımızada katılıyorum, konu haddinde çok büyüdü istersen kanıtla istersen kanıtlama kafana göre dostum.
Tamam sorun yokda ayıp ettiniz yani beni almamakla üzdü :(

G

gercektengizlibiri

Ziyaretçi
Tamam sorun yokda ayıp ettiniz yani beni almamakla üzdü :(
Bir dakika olay nedir? almamak felan tam anlamadım.[DOUBLEPOST=1504717418,1504717386][/DOUBLEPOST]Özelden mesaj atabilirsin.

Reaper

ɾҽαρҽɾ
Elmaslar
60
Puanlar
6.360
Sunucu hoşuma gitti gibi açılınca uğranabilir başarılar.

G

gercektengizlibiri

Ziyaretçi

ByGravity

Bazen Olmek İstersen Ama Olmaz :(
Elmaslar
13
Puanlar
0

Albus

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
34
Puanlar
0
Ne zaman açılır ? sabırsızım :D

G

gercektengizlibiri

Ziyaretçi

ByGravity

Elmaslar
13
Puanlar
0
Konu günceldir.

Yorumlarınızı bekliyorum.

Okeyman

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Arkadaşlar ben Burak Nohut. Bu forumdan banlandım o yüzden yeni hesap açıyorum. Sunucu tamamen bana ait ve konu yenilenecektir.

@admiraldus sorabilirsiniz!

ByGravity

Elmaslar
13
Puanlar
0
Arkadaşlar ben Burak Nohut. Bu forumdan banlandım o yüzden yeni hesap açıyorum. Sunucu tamamen bana ait ve konu yenilenecektir.

@admiraldus sorabilirsiniz!
Seni tanımıyorum ve bana ait bir konu konuyu kaldırtamazsın.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı