Sol Reklam
Sağ Reklam

Zorlastir v1.0 || Blokları Daha Yavaş Kır!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Buhari

Software Developer
Yönetici
Emektar
Onaylı Satıcı

Discord:

xBuhari

Elmaslar
1.008
Puanlar
18.150
Discord İzni
Minecraft
xBuhari
Zorlaştır v1.0
Nedir bu eklenti ?
- Eklenti çok büyük bir şey değil 4 kb boyutu var ama bir arkadaşımın isteği üzerine yaptım. Amacı bir bloğun kırılmasını zorlaştırmak örneğin config.yml dosyasına obsidyenin adını ve data numarasını yazıyorsunuz oyuncu obsidyen kırmaya başlayınca config.yml dosyasında belirttiğiniz level ve süre kadar oyuncuya madenci yorgunluğu veriyor. Biliyorum basit bir eklenti ama istediği için yaptım ve burada paylaşmak istedim. Neyse eklentinin kullanımına geçelim ..

Nasıl kullanılır ?
- Eklentinin kullanımında config.yml dosyası çok büyük rol oynuyor. Hangi blokları kırmaya çalıştığında ne kadar süre ve seviyede yorgunluk vereceğini buradan ayarlıyoruz. Dosyamızı istediğimize göre ayarlayınca bunu oyuna yüklememiz lazım. Sadece op olanların kullanabileceği bir method yaptım küçük bir eklentiye komut eklemek yerine daha kısa bir şey yaptım. Eğer sohbete zt_reload yazarsanız config.yml dosyasına yazdığınız şeyler oyuna yüklenir. Dediğim gibi sadece op olanlar sohbete yazarsa çalışır oyuncular yazarsa hiç bir şey yokmuş gibi sohbete yazar.
- Ayar dosyamıza bakalım birde:
Kod:
kacsaniye: 20 #-> Belirtilen blokları kırmaya başlayınca kaç saniye yorgunluk verecek.
kaclevel: 1 #-> Belirtilen blokları kırmaya başlayınca kaç level yorgunluk verecek.
itemid: #-> Burada hangi blokların yorgunluk vereceğini ayarlıyoruz şu blokların altındakiler ise blokların dataları yani mesela minecraftta birden fazla çeşit odun var onun kodunu yazıyoruz örneğin LOG:2 yerine LOG un altına - 2 yazıyoruz
  OBSIDIAN:
  - 0
  WOOD:
  - 0
  - 1
  - 2
#Dikkat! Eğer bir bloğun datası yok ise mesela obsidyende olduğu gibi altına - 0 yazmalısınız.
#Dikkat! Eğer blok isimlerini yanlış yazarsanız hata verir. Boşluk bırakmak yerine alt tre (_) koyun. Örn: DIAMOND_ORE
#Dikkat. Seviye kısmında istediğiniz seviyenin bir eksiğini yazın yani 2 level istiyorsanız 1 yazın.

Bazı resimler:

1567191802483.png
1567191768115.png

1567191854994.png

Bir tane video:

Not: Videoda ki sunucuda az lag olduğu için istekler geç yüklenmiş kusura bakmayın.

Linkler:

İndirme

VirüsTotal

Kaynak Kodu

AyBora ?

Eklenti Paketi & Discord Bot
Elmaslar
463
Puanlar
0
Yer
Türkiye
Minecraft
BordoMavi
Başarılı.Ama Bunu Nerde Kullanabiliriz Bilmiyorum :D

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.489
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
Hmm, Emek verilmiş gibi gözüküyor fakat kullanılırmı tartışılır.​

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
Aşırı hard core sunucu yapanlar var ise kullanabilir. Veya oyuncusuna sinir krizi geçirtmek isteyen sunucular. Eline sağlık.

WingaCraft

wingacraft.keyubu.com
Elmaslar
2
Puanlar
0
Bu kadarı biraz sıkıcı olabilir.

portlek

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

portlek#5502

Elmaslar
197
Puanlar
1.460
Yer
iskanbuldotnet
Minecraft
poturtek
kırmayı bırakınca efekte silinmesi lazım bi bloğa tıklayınca direk 15sn efek çok saçma olmuş

Buhari

Software Developer
Yönetici
Emektar
Onaylı Satıcı

Discord:

xBuhari

Elmaslar
1.008
Puanlar
18.150
Discord İzni
Minecraft
xBuhari
kırmayı bırakınca efekte silinmesi lazım bi bloğa tıklayınca direk 15sn efek çok saçma olmuş
Başka bir bloğa tıklarsa efekt silinir.
Bu kadarı biraz sıkıcı olabilir.
İsteğe göre :)
Aşırı hard core sunucu yapanlar var ise kullanabilir. Veya oyuncusuna sinir krizi geçirtmek isteyen sunucular. Eline sağlık.
Teşekkürler yorumun için.

Hmm, Emek verilmiş gibi gözüküyor fakat kullanılırmı tartışılır.​

Başarılı.Ama Bunu Nerde Kullanabiliriz Bilmiyorum :D
İstek için yaptım kullanmak isteyen kullanabilir.

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Aslında hard core bir sunucudan ibaret şöyle bir sistem düşünebilir sunucu sahipleri. Örneğin bir bloğu belirledik. Bu bloğu kırımı zor olursa bu eklenti sayesinde ve kırdıktan sonra bir ödül vermesini sağlar isek güzel bir şey olabilir. Factions sunucular için de kullanılabilir. Bence güzel bir fikir ve güzel bir eklenti olduğunu düşünüyorum farklı düşünceler ile daha da geliştirilebilir. Ellerine sağlık.

Syanko

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
12
Puanlar
13.220
Zorlaştır v1.0
Nedir bu eklenti ?
- Eklenti çok büyük bir şey değil 4 kb boyutu var ama bir arkadaşımın isteği üzerine yaptım. Amacı bir bloğun kırılmasını zorlaştırmak örneğin config.yml dosyasına obsidyenin adını ve data numarasını yazıyorsunuz oyuncu obsidyen kırmaya başlayınca config.yml dosyasında belirttiğiniz level ve süre kadar oyuncuya madenci yorgunluğu veriyor. Biliyorum basit bir eklenti ama istediği için yaptım ve burada paylaşmak istedim. Neyse eklentinin kullanımına geçelim ..

Nasıl kullanılır ?
- Eklentinin kullanımında config.yml dosyası çok büyük rol oynuyor. Hangi blokları kırmaya çalıştığında ne kadar süre ve seviyede yorgunluk vereceğini buradan ayarlıyoruz. Dosyamızı istediğimize göre ayarlayınca bunu oyuna yüklememiz lazım. Sadece op olanların kullanabileceği bir method yaptım küçük bir eklentiye komut eklemek yerine daha kısa bir şey yaptım. Eğer sohbete zt_reload yazarsanız config.yml dosyasına yazdığınız şeyler oyuna yüklenir. Dediğim gibi sadece op olanlar sohbete yazarsa çalışır oyuncular yazarsa hiç bir şey yokmuş gibi sohbete yazar.
- Ayar dosyamıza bakalım birde:
Kod:
kacsaniye: 20 #-> Belirtilen blokları kırmaya başlayınca kaç saniye yorgunluk verecek.
kaclevel: 1 #-> Belirtilen blokları kırmaya başlayınca kaç level yorgunluk verecek.
itemid: #-> Burada hangi blokların yorgunluk vereceğini ayarlıyoruz şu blokların altındakiler ise blokların dataları yani mesela minecraftta birden fazla çeşit odun var onun kodunu yazıyoruz örneğin LOG:2 yerine LOG un altına - 2 yazıyoruz
  OBSIDIAN:
  - 0
  WOOD:
  - 0
  - 1
  - 2
#Dikkat! Eğer bir bloğun datası yok ise mesela obsidyende olduğu gibi altına - 0 yazmalısınız.
#Dikkat! Eğer blok isimlerini yanlış yazarsanız hata verir. Boşluk bırakmak yerine alt tre (_) koyun. Örn: DIAMOND_ORE
#Dikkat. Seviye kısmında istediğiniz seviyenin bir eksiğini yazın yani 2 level istiyorsanız 1 yazın.

Bazı resimler:

Bir tane video:

Not: Videoda ki sunucuda az lag olduğu için istekler geç yüklenmiş kusura bakmayın.

Linkler:

İndirme

VirüsTotal

Kaynak Kodu

bunu packet kullanarakda yapabilirsin sanırım

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Geçtiğimiz günlerde bir kullanıcı obsidyenlerin daha yavaş kırılmasını istemişti. Sanırım o kullanıcıdan yola çıkarak böyle bir şey yaptınız. Açıkçası arada sırada buna benzer istekler oluyor. Gayet güzel ve başarılı bir eklenti olmuş. Eklentiye arada sıra güncellemeler gelebilirse çok daha hoş olur.

GraveNetwork

Play.GraveNW.Com

Discord:

EfeCan72Ok | Efe#0900

Elmaslar
19
Puanlar
0
Yer
Bursa
Minecraft
EfeCan72Ok
düşünce güzel. ama hangi minigameslerde kullanılır ?

xRyZerK

play.MynesNetwork.com

Discord:

only1Enes

Elmaslar
10
Puanlar
6.330
Yer
Sofixa | Gameixa
Minecraft
only1Ens
Başarılı ama nerede kullanılacağı meçhul :D

MTMCcraft

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

YoungCrow#0423

Elmaslar
34
Puanlar
2.170
Minecraft
YoungCrow_YT
Güzel Ve Başarılı Bir Skript.
İsteyenler Öylesine Kullansınlar Yani Bunda Tartışılacak Bir Şey Yok xd
Başarılarının Devamını Dilerim...

Buhari

Software Developer
Yönetici
Emektar
Onaylı Satıcı

Discord:

xBuhari

Elmaslar
1.008
Puanlar
18.150
Discord İzni
Minecraft
xBuhari
Geçtiğimiz günlerde bir kullanıcı obsidyenlerin daha yavaş kırılmasını istemişti. Sanırım o kullanıcıdan yola çıkarak böyle bir şey yaptınız. Açıkçası arada sırada buna benzer istekler oluyor. Gayet güzel ve başarılı bir eklenti olmuş. Eklentiye arada sıra güncellemeler gelebilirse çok daha hoş olur.
:)
düşünce güzel. ama hangi minigameslerde kullanılır ?
Fikrim yok survivalde belki kullanılabilir.
Başarılı ama nerede kullanılacağı meçhul :D
:D
Güzel Ve Başarılı Bir Skript.
İsteyenler Öylesine Kullansınlar Yani Bunda Tartışılacak Bir Şey Yok xd
Başarılarının Devamını Dilerim...

Eklenti*

Yorumlarınız için teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı