Sol Reklam
Sağ Reklam

Bulundu Zindan plugini

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sefa.coban65

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

zibis2

Elmaslar
80
Puanlar
2.405
Yer
Van
Minecraft
Sefa_cobann65
Merhaba arkadaşlar zindan plugini veya skripti nerden bulabilirim?

I

illu

Ziyaretçi

TeamXio Project

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

.ardyy (Ardyy)

Elmaslar
144
Puanlar
2.770
Yer
Türkiye, İstanbul
Minecraft
Oasis
Aşağıda verdiğim linklerde bulunan eklentileri kullanabilirsin. Para vermek istemiyorum
diyorsan skript olarak kendin yapabilir ya da ücretsiz yapan birine (imkansız bence) yazdırabilirsin.

1: TIKLA (14.95 USD)
2: TIKLA (15.99 USD)

Sefa.coban65

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

zibis2

Elmaslar
80
Puanlar
2.405
Yer
Van
Minecraft
Sefa_cobann65

XBrexorX

Bin bilsen de bir bilene sor.
Emektar

Discord:

XBrexorX#2521

Elmaslar
190
Puanlar
2.280
Yer
İstanbul/Esenyurt
Minecraft
XBrexorX

Sefa.coban65

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

zibis2

Elmaslar
80
Puanlar
2.405
Yer
Van
Minecraft
Sefa_cobann65
İstediğiniz şeyi rica etsem biraz daha açabilirmisiniz?
    • Günlük Zindanlar: Oyun içerisinde 48 saatini doldurmuş bir savaşçıysan günlük zindanlara girip bolca kinas kazanabilirsin. Kolay, normal ve zor olarak seçebileceğin bu zindan tipinde tek ilerlemek zorundasın. Merak etme tek başına savaştığın için seni çok zorlamayacak bir göreve gönderiliyorsun.
    • Ücretli Zindanlar: SC veya Kinas harcayarak savaşabileceğin bu zindanlarda 3 arkadaşın ile birlikte 7 odadan oluşan zorlu bir yolculuk seni bekliyor olacak. Zindan başladığında ve Boss kesildiğinde tüm Titanya halkının haberi olmasını sağlayacağız. Sana verdiğimiz süre içerisinde Boss yok edilmemiş olursa başarısız sayılırsın. Boss verilen süre içerisinde kesilirse bizden özel bir kutu kazanacaksın (Zindanı başlatan savaşçı %100 ihtimalle normal kutu kazanır). Merak etme ekip arkadaşlarını da unutmadık. Ekip arkadaşların da Boss yok edildiğinde Zayıf kutu kazanacak ancak %10 ihtimalle normal kutu kazanma ihtimalleri olacak. Unutma ekibindeki herkese büyük bir görev düşüyor. Hayatta kalabilmek için birlikte çalışmalısınız.

Sonoyuncudan alınmıştır.

TeamXio Project

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

.ardyy (Ardyy)

Elmaslar
144
Puanlar
2.770
Yer
Türkiye, İstanbul
Minecraft
Oasis
Dediğin şekilde bulamazsın. İstediğine en yakın olanları zaten biz sana verdik. Düzenlemesini ve planlamasını da kendin yapmalısın. Burası sana kalmış birşey.

NOT: SonOyuncu gibi büyük sunucular genelde kendileri kodladıklarından ötürü tıpa tıp aynısını bulamaz ama benzetebilirsin.

mineartemis.com

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Mine Artemis#0619

Elmaslar
27
Puanlar
920
Minecraft
MineArtemis
@Alpho320 ile iletişime geç kendi yapmış olduğu zindan eklentisini kullanıyorum fiyatı yabancı eklentilere göre daha uygun ve sistemsel olarak dolu bir eklenti işine yarar mı bilmem detaylarını ona mesaj atarak sorabilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı