Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü yükseltme skripti Tuske

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

GLFatih

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Amphitrites#1946

Elmaslar
3
Puanlar
3.760
Minecraft
GLFatih
Bir yükseltme skripti kullanıyorum gui menüsü tuske ile çalışıyor, skriptte menüleri açmak için gruplara herhangi bir yetki eklemem gerekmiyor ve op varken kullanabiliyorken deop iken menüyü açıyor devamında gelen menüyü tıkladığımda kapanıyor ve şöyle bir hata veriyor bilen varmidir?
spigot sürümüylemi alakalı?

[TuSKe] Task #318 for TuSKe v1.8.2 generated an exception
java.lang.IllegalArgumentException: Permission name cannot be null
at org.bukkit.permissions.PermissibleBase.addAttachment(PermissibleBase.java:197) ~[spigot.jar:git-Spigot-db6de12-18fbb24]
at org.bukkit.craftbukkit.v1_8_R3.entity.CraftHumanEntity.addAttachment(CraftHumanEntity.java:118) ~[spigot.jar:git-Spigot-db6de12-18fbb24]
at com.github.tukenuke.tuske.util.CommandUtils.runCommand(CommandUtils.java:37) ~[?:?]
at com.github.tukenuke.tuske.sections.gui.EffFormatGUI.lambda$execute$0(EffFormatGUI.java:132) ~[?:?]
at com.github.tukenuke.tuske.manager.gui.GUI.run(GUI.java:29) ~[?:?]
at com.github.tukenuke.tuske.manager.gui.GUIManager$1.lambda$onClick$0(GUIManager.java:146) ~[?:?]
at org.bukkit.craftbukkit.v1_8_R3.scheduler.CraftTask.run(CraftTask.java:71) ~[spigot.jar:git-Spigot-db6de12-18fbb24]
at org.bukkit.craftbukkit.v1_8_R3.scheduler.CraftScheduler.mainThreadHeartbeat(CraftScheduler.java:350) [spigot.jar:git-Spigot-db6de12-18fbb24]
at net.minecraft.server.v1_8_R3.MinecraftServer.B(MinecraftServer.java:723) [spigot.jar:git-Spigot-db6de12-18fbb24]
at net.minecraft.server.v1_8_R3.DedicatedServer.B(DedicatedServer.java:374) [spigot.jar:git-Spigot-db6de12-18fbb24]
at net.minecraft.server.v1_8_R3.MinecraftServer.A(MinecraftServer.java:654) [spigot.jar:git-Spigot-db6de12-18fbb24]
at net.minecraft.server.v1_8_R3.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:557) [spigot.jar:git-Spigot-db6de12-18fbb24]
at java.lang.Thread.run(Unknown Source) [?:1.8.0_261]

W

Wafe

Ziyaretçi
Sizin bu yükseltme skripti dediğiniz nasıl bir sistem ona göre bir plugin ileteceğim

GLFatih

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Amphitrites#1946

Elmaslar
3
Puanlar
3.760
Minecraft
GLFatih
Sizin bu yükseltme skripti dediğiniz nasıl bir sistem ona göre bir plugin ileteceğim

Askyblock - customoregen ve customenderchest pluginleri ile kullanılıyor. Herhangi bir plugin ilede entegre edebiliyoruz. Yani yalnızca gui yerini yapıyor skript bizim için. Oyuncu ilk guiyi acıyor ardından tıkladığında yukarıdaki hatayı veriyor. Detaylı gösterebilirim discord üzerinden (discord: Amphitrites#1946)

CopiaCraft

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Amphitrites#1946

Elmaslar
1
Puanlar
135
Minecraft
hgshgs
spigot sürümünden kaynaklanıyor muhtemelen değiştirip deneyip geri dönüş yaparsan yardımcı olurum. Dİscorddan ulaşabilirsin.

GLFatih

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Amphitrites#1946

Elmaslar
3
Puanlar
3.760
Minecraft
GLFatih
spigot sürümünden kaynaklanıyor muhtemelen değiştirip deneyip geri dönüş yaparsan yardımcı olurum. Dİscorddan ulaşabilirsin.
Çok denedim sildim yükledim vb. ama skquery silip yenisini yükledim biraz birşey değişti

OyunTarayici

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

EzberCime#6536

Elmaslar
3
Puanlar
1.250
Minecraft
alpkoruncu
Tuske sürümünüzü söyliyebilirmisiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı