Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Yüksek VDS de lag sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

chrov

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

chrov#7651

Elmaslar
2
Puanlar
410
Yer
Mars
Minecraft
Rawies
12 GB ram Ryzen 5 3600x VDS bulunuyor ve sunucunun sürümü 1.16.5 tek oyun açık lobi bile açık değil bungeecord ve oyun açık sadece ama tek kişide çok fazla lag çıkıyor birde sıfırdan plugin olmadan temiz dünya açıp denedik 1.8 sürümünde onda da lag var timings raporu atacaktım fakat /timings paste yazdığımda konsolda connect timed out hatası alıyorum güvenlik duvarı kapalı paper spigot kullanıyorum çoğu pluginler güncel vs olmadığı için olabilir mi diyeceğim fakat normal plugin olmayan 1.8 sürümünde bile lag çıkıyor TPS de bir sorun yok kullandığımız firma batihost.

Son düzenleme:
S

Silinen üye 157985

Ziyaretçi
12 GB ram Ryzen 5 3600x VDS bulunuyor ve sunucunun sürümü 1.16.5 tek oyun açık lobi bile açık değil bungeecord ve oyun açık sadece ama tek kişide çok fazla lag çıkıyor birde sıfırdan plugin olmadan temiz dünya açıp denedik 1.8 sürümünde onda da lag var timings raporu atacaktım fakat /timings paste yazdığımda konsolda connect timed out hatası alıyorum güvenlik duvarı kapalı paper spigot kullanıyorum çoğu pluginler güncel vs olmadığı için olabilir mi diyeceğim fakat normal plugin olmayan 1.8 sürümünde bile lag çıkıyor TPS de bir sorun yok kullandığımız firma batihost.

Eğer boş sunucuda dahi böyle bir sorunla karşılasıyorsanız hosting firmanıza danışmanız gerekmektedir.

zBlob_HD

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
100
Puanlar
14.025
Minecraft
_BatuhanDEV_
localhostta bir denme yap bazen bazı eklentiler büyük sorunlar yaratabiliyor

chrov

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

chrov#7651

Elmaslar
2
Puanlar
410
Yer
Mars
Minecraft
Rawies
Eğer boş sunucuda dahi böyle bir sorunla karşılasıyorsanız hosting firmanıza danışmanız gerekmektedir.
Hocam oyunu tek açtım bungeecordsuz port ile giriş yaptım 6 ms 7 ms aldım ama bungeecord vs açınca ping çok yükseliyor cpu %100 oluyor anlamadım ryzen 5 3600x işlemci birde yani

chrov

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

chrov#7651

Elmaslar
2
Puanlar
410
Yer
Mars
Minecraft
Rawies
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı