Sol Reklam

YouTube Beğenmeme Sayılarını Gizledi!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Nautra

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

24517521#8086

Elmaslar
103
Puanlar
2.330
Yer
Samsun
Minecraft
afkua
Youtube, şu anda dünyada en çok kullanılan video izleme/paylaşma platformu öyle ki bu sıradan uygulama olan YouTube şu anda Micrrosoft'un elinde ve Microsoft şu anda YouTube'dan deli paralar kazanıyor, her neyse konumuz bu değil bugünkü içeriğimiz YouTube'nin yaptığı hareket, iyi okumalar!

thumb-1920-795970.jpg

YouTube Beğenmeme Sayılarını Gizledi!

YouTube'nin yaptığı hareket aslında bundan 1 kaç ay önce deneme sürümü olarak denenmiş ve kullanıcıları tarafından beğenilmemişti bu hareket YouTube'nin bir video'da beğenmeme sayısını göstermemesiydi, ilk başta bu bir test sürümü olduğu için ve kullanıcılar tarafından kötü yorumlar geldiğinden dolayı bunu kaldırmışlardı fakat şimdi bazı YouTube kullanıcılarının videolarda beğenmeme rakamının gösterilmediğini sosyal medyada paylaştı.

Son günlerde çoğu YouTube kullanıcısının YouTube web sürümüne giriş yaptığından dolayı ve YouTube Web'de Beğenmeme rakamlarının gizlendiğini gördüğünden dolayı bunu sosyal medyada bunu paylaştılar. Şu anda Mobil platformda böyle bir durum yokken önümüzdeki günlerde bu platformlara da YouTube'nin web sürümündeki gibi beğenmeme rakamlarının gizleneceği söyleniliyor.

YouTube'nin her yıl yaptığı bir rewind videosu vardır bu Rewind videoları ise genellikle beğenilmez ve aşırı derecede beğenmeme alır, YouTube bunlara üzüldüğünden dolayı YouTube Rewind 2018 videosunda bulunan 19 milyon beğenmeme gizlendi.

thumb-1920-795971.jpg

YouTube'nin beğenmeme sayılarını gizlemesi kararı ise YouTube'de siber zorbalık olmasını engellemek için olduğu olarak söyleniyor fakat bu çok saçma olduğundan dolayı çoğu kullanıcı bunu istemiyor, eğer benim fikrimi sorarsanız bence de bu saçmalıktan ibaret birisi bir videoyu beğenmezse beğenmeme tuşuna tıklayabilir, yani YouTube bu adım ile bence yanlış bir adım attı fakat bunu beğenen bazı aşırı fazla beğenmeme alan kişilerde oldu. :D

Evet MC-TR Okurları konumuz bu kadardı size YouTube'nin bu adımı iyi miydi yoksa kötü müydü yorumlar kısmından belirtebilirsiniz, kendinize iyi bakın; esen kalın!

Son düzenleme:

Sinan Altın

Graphic Designer

Discord:

Sinan Altın#0001

Elmaslar
21
Puanlar
6.320
1626170386218.png

Gizlendiğini zannetmiyorum,güncelleme geldi mi yoksa sonradan mı gelecek ?

S

Silinen üye 140777

Ziyaretçi

Nautra

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

24517521#8086

Elmaslar
103
Puanlar
2.330
Yer
Samsun
Minecraft
afkua
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı