Sol Reklam

Yorumlarınızı alıyım plz

Jcicosn

Hayata küskün bir öğrenci

Discord:

Elon Musk#3678

Elmaslar
103
Puanlar
4.060
Minecraft
Jcicosn
Yeni bir website yaptım.ehuehueuhue bilmeyince 3 saatte olunca yaptım oluyor.Şakası bir yana bana keyif verdiği için yapıyorum.Şu progress bar harici yorumlarınızı alabilir miyim ?
yenisitestarter.png
yenisistebeginner.png
yenisiteupdater.png
yenisitefooter.png

Kâi

"Founder of GUZZPLE"

Discord:

Kâi#5426

Elmaslar
274
Puanlar
0
Minecraft
Kaivies
Menü direk bootstrap'den alınmış o kısımda emek yok, alt kısmında biraz boşluk var eğer boşluk bırakacaksan resmi biraz daha küçültmelisin.
Opera Anlık Görüntü_2019-08-09_134055_localhost.png
Neler Yapıyor kısmında kullandığın renk uymamış tasarıma, aynı zamanda behance logosu çok fazla büyük ve sağ üst kısmında gözüken şey nedir henüz çözmüş değilim. Footer kısmında ise yeşil renk kullanmışsın, tasarımda bir çok renk kullanıp beyaz bir tema yapmaya çalışmışsın bu da bana göre uyumsuz gözükmesine yol açmış.

Jcicosn

Discord:

Elon Musk#3678

Elmaslar
103
Puanlar
4.060
Minecraft
Jcicosn
Menü direk bootstrap'den alınmış o kısımda emek yok, alt kısmında biraz boşluk var eğer boşluk bırakacaksan resmi biraz daha küçültmelisin. Neler Yapıyor kısmında kullandığın renk uymamış tasarıma, aynı zamanda behance logosu çok fazla büyük ve sağ üst kısmında gözüken şey nedir henüz çözmüş değilim. Footer kısmında ise yeşil renk kullanmışsın, tasarımda bir çok renk kullanıp beyaz bir tema yapmaya çalışmışsın bu da bana göre uyumsuz gözükmesine yol açmış.
Yorumun için teşekkür ederim evet menüyü arakladım.

shad

the temple of the king

Discord:

emrenos#5027

Elmaslar
1.442
Puanlar
17.290
Minecraft
emrearik
Fontlar uyumsuz, hizmetlerimiz kısmında belirli bir orantı yok. Themeforest üzerinden teknoloji temalarına bakarak örnekler görebilir, kafanda bir şeyler canlandırıp bunları yapabilirsin. O kadar iyi bir tasarım değil.

Jcicosn

Discord:

Elon Musk#3678

Elmaslar
103
Puanlar
4.060
Minecraft
Jcicosn
Fontlar uyumsuz, hizmetlerimiz kısmında belirli bir orantı yok. Themeforest üzerinden teknoloji temalarına bakarak örnekler görebilir, kafanda bir şeyler canlandırıp bunları yapabilirsin. O kadar iyi bir tasarım değil.
Uyumlu olsun veya olmasın diye yapmadım zaten maksat eğlence

X For xCruwzy

Youtube : xCruwzy

Discord:

X for xCruwzy#7568

Elmaslar
963
Puanlar
0
Yer
Bursa
Minecraft
xCruwzyYT
Çok bir şey diyemem ama kafanda yeni şeyler bulup onları yapabilirsin onun dışında öyle çok iyi düzeyinde bi tasarım değil ama başarılar.

Jcicosn

Discord:

Elon Musk#3678

Elmaslar
103
Puanlar
4.060
Minecraft
Jcicosn
Çok bir şey diyemem ama kafanda yeni şeyler bulup onları yapabilirsin onun dışında öyle çok iyi düzeyinde bi tasarım değil ama başarılar.
Teşekkür ederim zaten iyi olsun diye değil boş zaman şeysi

Kalerda

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
589
Puanlar
15.030
Yer
Türkiye
Tebrik ederim güzel bir tasarım olmuş. Daha iyisi de olabilir ama eğlence amaçlı yaptıysan gerçekten güzel. Tasarım yapmak ile website yapmak arasında fark var. Ben de 4-5 günlük bir tecrübe ile konuşuyorum fakat zaten daha önceden yazılım alanında profesyonelleştiğim için zorluk çekmedim. Beni en çok zorlayan tasarımdan çok site scriptleri oldu ve hala devam ediyorum geliştirmeye. Üyelik sistemi, sayfa sistemi vs. yapınca tasarım yapmak yanında çocuk oyuncağı kalıyor. :D
Bu arada herkese Java ile veya tek bir dil ile takılıp kalmayıp tüm dillerin temelini öğrenmesini tavsiye ediyorum. Ne de olsa şöyle bir söz vardır; Her şeyden bir şeyi bir şeyden her şeyi bil.

Jcicosn

Discord:

Elon Musk#3678

Elmaslar
103
Puanlar
4.060
Minecraft
Jcicosn
Tebrik ederim güzel bir tasarım olmuş. Daha iyisi de olabilir ama eğlence amaçlı yaptıysan gerçekten güzel. Tasarım yapmak ile website yapmak arasında fark var. Ben de 4-5 günlük bir tecrübe ile konuşuyorum fakat zaten daha önceden yazılım alanında profesyonelleştiğim için zorluk çekmedim. Beni en çok zorlayan tasarımdan çok site scriptleri oldu ve hala devam ediyorum geliştirmeye. Üyelik sistemi, sayfa sistemi vs. yapınca tasarım yapmak yanında çocuk oyuncağı kalıyor. :D
Bu arada herkese Java ile veya tek bir dil ile takılıp kalmayıp tüm dillerin temelini öğrenmesini tavsiye ediyorum. Ne de olsa şöyle bir söz vardır; Her şeyden bir şeyi bir şeyden her şeyi bil.
Dediğine katılıyorum.Dışarıdan baktığında o işi herkes yapıyor neden herkes o işte değil.Bir tek sanamı kalmış laflarını ailemden de duyuyorum.Ne kadar olsa da işi eğlence amaçlı yapıyorum.Öyle yap sat birşeyim yok lakin tabii ki de profesyonel olmak isterim bu işte.Aslında diğer dilleri de bilmek işin içine eğlence katıyor.HTML ve CSS ile öylece takılıp kalabiliyorsun.

Riqude

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
98
Puanlar
0
Merhaba öncelikte tasarımın başından başlamak isterim. Bar'ı görmezden gelip iskelete bir bakalım.
Giriş kısmına bakınca bir müzik uygulamasına giriyor gibiyiz ancak alta inince alakasız bir şey görüyoruz. Üst kısımdaki görsel temana uymamış.
Neler yapıyoruz başlığı bir tık daha kalın olabilir. Hizmetlerimiz kısmında gölgelendirmeleri yapamamışsın. Altındaki sayılar ve onun yazıları kaymış orantı yok. Başarılar​

Jcicosn

Discord:

Elon Musk#3678

Elmaslar
103
Puanlar
4.060
Minecraft
Jcicosn
Merhaba öncelikte tasarımın başından başlamak isterim. Bar'ı görmezden gelip iskelete bir bakalım.
Giriş kısmına bakınca bir müzik uygulamasına giriyor gibiyiz ancak alta inince alakasız bir şey görüyoruz. Üst kısımdaki görsel temana uymamış.
Neler yapıyoruz başlığı bir tık daha kalın olabilir. Hizmetlerimiz kısmında gölgelendirmeleri yapamamışsın. Altındaki sayılar ve onun yazıları kaymış orantı yok. Başarılar​
Knk bu HTML ile yapılmış tasarım değil ama şu gölgelendirme olayını merak ettim ps ile değil vs code ile yapılmış bişi

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı