Sol Reklam
Sağ Reklam

Yöncü , Ohv , Nitrado ( Konuya gir)

Hangisi

• Yöncü

Oylar: 5 62,5%
  • Batihost

Oylar: 1 12,5%
  • Nitrado

Oylar: 2 25,0%

• Oy Verenler
    8

Bonexq

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
53
Puanlar
0
Merhabalar ben mc serveri kurcam lagsız istiyorum hosting önerirmisiniz . Bide ohv ve yöncü sadece vps satıyor nasıl bi servere dönüşcek

Ercan Erdem

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
194
Puanlar
13.860
Yer
Ankara
Bana göre Web-Panel değilde , VDS satın al. Öyle daha iyi sunucu yönetebilirsin ve kurabilirsin.

Hai

<3
Site Sahibi
Emektar

Discord:

yusufkemal#5290

Elmaslar
1.138
Puanlar
15.660
Yer
Adana
Minecraft
ImHai
Profosyonel +1000 kişilik sunucu ve klasik 30 kişilik lapisli sunucuyu kendi kendine karşıla .

+1000 kişilik sunucuda hiç şuşuşuhosting şuşuşubilişim yazıyor mu?

Senin yapman gereken. Düşük projeli sunucun için vds paketi tercih etmen. Ardından sunucun profosyonelleştikçe dedicated sunucu geçmen gerekir.
d2E3Q4.png

Reklam olmaması için adını söylemiyorum. Zaten birçok ta Türk firması var.... Bu şekilde sana anlık değerlerini veren vds veren hosting şirketlerini tercih edebilirsin. Sunucunda lag oluştuğunda buradaki değerlere bakarsın ram'mı fullenmiş 10tl karşılıgı eklersin 1gb ram
Cpumu fullenmiş 10tl karşılıgı ek cpu alırsın bu şekilde seni tam anlamıyla rahat ettiren bir sunucu paketini oluşturursun böylelikle salak saçma 120tl para verip sonra benim sunucum niye kasıyor diye ticket attığında sana pluginlerinde sorun olmamasına rağmen pluginlerinde sorun var biz size sunucuyu pluginsiz verdiğimizde hiçbir şekilde lag olmuyor git pluginlerini azalt diyenlerden kurtulursun

Kritex

Engineer
Elmaslar
58
Puanlar
13.520
Ovh en iyi hosting firması diye biliyorum.

Bonexq

Elmaslar
53
Puanlar
0
Profosyonel +1000 kişilik sunucu ve klasik 30 kişilik lapisli sunucuyu kendi kendine karşıla .

Senin yapman gereken. Düşük projeli sunucun için vds paketi tercih etmen. Ardından sunucun profosyonelleştikçe dedicated sunucu geçmen gerekir.
d2E3Q4.png

Reklam olmaması için adını söylemiyorum. Zaten birçok ta Türk firması var.... Bu şekilde sana anlık değerlerini veren vds veren hosting şirketlerini tercih edebilirsin. Sunucunda lag oluştuğunda buradaki değerlere bakarsın ram'mı fullenmiş 10tl karşılıgı eklersin 1gb ram
Cpumu fullenmiş 10tl karşılıgı ek cpu alırsın bu şekilde seni tam anlamıyla rahat ettiren bir sunucu paketini oluşturursun böylelikle salak saçma 120tl para verip sonra benim sunucum niye kasıyor diye ticket attığında sana pluginlerinde sorun olmamasına rağmen pluginlerinde sorun var biz size sunucuyu pluginsiz verdiğimizde hiçbir şekilde lag olmuyor git pluginlerini azalt diyenlerden kurtulursun

Yöncü Bilişimim nasıl peki iyimi ? Teknik desteği nasıl ? Bide vds ile vps arasında ne fark var ? Bide 20+ bi serverde aylık trafik nasıl olmalı ?[DOUBLEPOST=1441615008,1441614543][/DOUBLEPOST]
Ovh en iyi hosting firması diye biliyorum.
En iyisi ohv da 30 kişilik sunucu için haftalık 40 USD başlıyo :)[DOUBLEPOST=1441615120][/DOUBLEPOST]Bide Yöncü mü ? Batihost mu vds vps de

Kritex

Engineer
Elmaslar
58
Puanlar
13.520
Ovh son derece iyi ddos koruması ve sağlam makinalar sağlıyor. O yüzden fiyatları yüksek

Bonexq

Elmaslar
53
Puanlar
0

Kritex

Engineer
Elmaslar
58
Puanlar
13.520
Düzgün hizmet vermek istiyorsan evet, vip satarım lagı sallamam diyorsan o ayrı

Bonexq

Elmaslar
53
Puanlar
0
Düzgün hizmet vermek istiyorsan evet, vip satarım lagı sallamam diyorsan o ayrı
Bem öle bişeymi dedim .Başlıkta Bahsettiğim ! tüm markalarda haberin varsa lagg 0 . Laga özellikle baktığım için konu açıyorum , Araştırıyorum !

Kritex

Engineer
Elmaslar
58
Puanlar
13.520
Bem öle bişeymi dedim .Başlıkta Bahsettiğim ! tüm markalarda haberin varsa lagg 0 . Laga özellikle baktığım için konu açıyorum , Araştırıyorum !
Tamam celallenme ciğerim, sakin. Ama işin için ddos koruması var. Hiç ddos yedin mi sen hayatında ?

Hai

<3
Site Sahibi
Emektar

Discord:

yusufkemal#5290

Elmaslar
1.138
Puanlar
15.660
Yer
Adana
Minecraft
ImHai
Bütçeniz ne kadar ?
bu arada
Dedicated > VDS > VPS

Bonexq

Elmaslar
53
Puanlar
0

d2E3Q4.png

Firmaların adlarını sölesene[DOUBLEPOST=1442243998,1442218858][/DOUBLEPOST]@ImHai sölesene isimleri

YaramazLimon

FORUMU BIRAKTI (GERI DONECEK)
Elmaslar
279
Puanlar
0
Yer
TacoYummy <3
OVH ve YONCU önerim :)

çetinkurt

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı