Sol Reklam
Sağ Reklam

Yine bir rezalet!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

SkripTR

SkripTR
Elmaslar
48
Puanlar
8.910
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar ben SkripTR - SkripTEAM kurucusu Mehmet Batın Muştu. Gerçekten canımı sıkan bir konuyu sizinle paylaşmak istedim. Aslında bu bir iki kere de olan bir şey değil. Süreli başıma gelen ve artık gerçekten bıktığım bir olay. Arkadaşlar yaklaşık 1.5 yıldır skript ile uğraşıyorum. Ve bunları forumlar üzerinden paylaşıyorum. Ama şöyle bir huyum var tam emin olmadığım yani paylaşmaya değer olmadığını düşündüğüm skriptleri paylaşmıyorum. Bundan dolayı çok fazla skript im yok paylaştığım. 20 tane falan vardır. Ve yaptığım skriptler sürekli olarak başka forumlar üzerinden kendi yapımlarıymış gibi paylaşan adi insanlar tarafından kullanılıyor. Ve artık bu canımı sıkmaya başladı. Elimi atsam benim skriptime çarpıyor. Az öncede spigotta dolaşıyordum. Belki aklıma skript fikri gelir diye. Birde ne göreyim! Benim MultiDuel skriptimin biraz değiştirilmiş hali! Ve bunu kendininmiş gibi paylaşıyor! daha öncede bir çok kez başıma gelen bu olaydan gerçekten canım sıkıldı. Ve sizlerle paylaşma gereği duydum.

Spigottaki adamın konusu: https://www.spigotmc.org/resources/superduels-combo-builduhc-normal-ranked-etc.31878/

Benim konum: https://www.spigotmc.org/resources/mult%C4%B0duel-sign-system-stats-adjustable-kits-gui-scoreboard.27087/

Berk

Sr. FrontEnd Developer
Elmaslar
223
Puanlar
13.520
Bu forum da da yapanlar var. Sadece sana inat değil merak etme.

AeroCS

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

AeroCS#8462

Elmaslar
630
Puanlar
8.100
Yer
AeroCS
@Berk'in dediği gibi. "Bu forum da da yapanlar var. " Ben bu yüzden plugin paketlerimi ücretsiz paylaşmıyorum. Çünki elinde sonunda ne olacağını bildiğim için paylaşmıyorum. Özel paketler yapıyorum. En mantıklısı bu..

SkripTR

SkripTR
Elmaslar
48
Puanlar
8.910
Yer
İstanbul
forum üzerinden satış yapmak yasak mı ?

AeroCS

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

AeroCS#8462

Elmaslar
630
Puanlar
8.100
Yer
AeroCS

ImButter

» Web site scripter & Mc skripter «
Yasaklandı
Elmaslar
112
Puanlar
0
Yer
bursa
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı