Sol Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

LinLord_

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

linlord

Elmaslar
163
Puanlar
4.380
Yer
İstanbul
Minecraft
LinL0rd
Ekipten ayrıldığımda Aralığın bitmesine 10 gün vardı. Yukarıdaki görüntülerin hiçbirisi o kadar eski değil bu suçlamayla kendin komik duruma düştün. Atacanın bu kadar kişiyi dolandıran birisini kendi ekibinde barındırarak güvenceye alması zaten bir yardım ve yataklıktır. Mart 2020'de Reborn discordunda satış yapıyor olabilirsin ancak bu başka takımın sahibi veya ortağı olduğunu değiştirmez.

Reborn denilen ekibin son 3 siparişini göz önünde bulundurursak ölü bir discorda bile sipariş kaydı geçtiğin çok belli oluyor, yani illa tarihleri göz önüne alacaksak bile 11.09.2020 tarihinden belli "hypnos" ekibinin sahibisin diyebiliriz. Bu da olaylar yaşandığında ekip sahibi/ortağısın demektir.

Rebornle ilgili şeyler:
Eki Görüntüle 161293
Eki Görüntüle 161294Eki Görüntüle 161295

"INFERIUM" dediğin ekibinde başarılar dilerim ama ekibine böyle kişileri katarsan büyüyemeden küçülürsün dikkat.(Üzerine alınma bu da bir fikir belirtme ;))
Yazık, kendi kendine yeniden alevlendirdi konuyu arkadaş, ama buyursun bizlik sıkıntı yok ?

Soperth

I'm in space.

Discord:

Soperth#5131

Elmaslar
53
Puanlar
6.470
Ekipten ayrıldığımda Aralığın bitmesine 10 gün vardı. Yukarıdaki görüntülerin hiçbirisi o kadar eski değil bu suçlamayla kendin komik duruma düştün. Atacanın bu kadar kişiyi dolandıran birisini kendi ekibinde barındırarak güvenceye alması zaten bir yardım ve yataklıktır. Mart 2020'de Reborn discordunda satış yapıyor olabilirsin ancak bu başka takımın sahibi veya ortağı olduğunu değiştirmez.

Reborn denilen ekibin son 3 siparişini göz önünde bulundurursak ölü bir discorda bile sipariş kaydı geçtiğin çok belli oluyor, yani illa tarihleri göz önüne alacaksak bile 11.09.2020 tarihinden belli "hypnos" ekibinin sahibisin diyebiliriz. Bu da olaylar yaşandığında ekip sahibi/ortağısın demektir.

Rebornle ilgili şeyler:
Eki Görüntüle 161293
Eki Görüntüle 161294Eki Görüntüle 161295

"INFERIUM" dediğin ekibinde başarılar dilerim ama ekibine böyle kişileri katarsan büyüyemeden küçülürsün dikkat.(Üzerine alınma bu da bir fikir belirtme ;))
Hypnosta olan sorunları benim üzerime yıkmaya çalışma amacın nedir? Tekrardan söylüyorum bu suçlamayı yapman gereken kişi ben değilim. Ekipte bir sözüm olsa eklenti yapımcısına ilk ödemeyi yapmam

LinLord_

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

linlord

Elmaslar
163
Puanlar
4.380
Yer
İstanbul
Minecraft
LinL0rd
Bin defa söylemişimdir satıcılar olarak yapılması en mantıklı şey aldığınız ödemenin gönderildiği yerde kalması harcamayın zor durumda kalsanız bile o paraya dokunmayın eğer müşteriniz ile ilgili bir sorununuz olursa veya insanlık hali paketi yapamaz ürünü teslim edemezseniz ödemeyi müşteriye iade edersiniz başta da söylersiniz "insanlık hali başımıza her şey gelebilir bu yüzden bir sorun olursa ödemenizi iade edeceğim" diye söylenirse iki taraf da memnun kalacaktır ben mesela bana gönderilen paraları asla harcamıyorum insanlık hali bionluk gibi gönderilen paralar bir nevi havuzda kalıyor benim için satıcılara tavsiyem sipariş bitmeden ürün teslim edilmeden parasını harcamayın geçmiş olsun.

İşin ilginç tarafı iade de edilmemiş yani iade etseydi hiç değilse insanlık hali bir meselesi vardır derdim ama iade bile söz konusu değilse amacı satış yapmaktan ziyade dolandırmakmış.
Söylediklerine birebir katılıyorum, üzücü bir durum yaşadık.

tunayilmaz08

Bir yol var ama her yerde tuzak

Discord:

Tuna Yılmaz#0002

Elmaslar
40
Puanlar
9.345
Yer
Ankara
Minecraft
tunayilmaz08
Burada bulunan sistemler "çok zor, zor, zor" sistemler değil sizde bakarsanız anlarsınız. Arkadaşlara 20.02.021 tarihinde bir teslimat süresi verdim. Neden bu kadar uzun bir süre verdim o kısıma geçelim. Teknik sıkıntılardan dolasıyla ara vermek zorunda kaldım. Ertesi gün @tunayilmaz08 şahsi discord adresime "PM" atarak bir teklifte bulundu erken bitir. Sana +100₺ kadar ücret göndereyim.

Anlaşmış olduğumuz süre 5 gün içindeydi. Ondan sonrasında ben @tunayilmaz08 adlı şahısa dedim ki; "Ben bu kadar sürede bitiremem karşılığında ne istiyorsun." O arkadaş da, paketi istediğini söyledi.

Şimdi harita konusuna gelirsek. Arkadaşların haritası hazır olacaktı bir öneride bulundum. Böyle, böyle bir kişi var almak istiyorsanız buyrun. Ben kendilerine ondan alış veriş yapmalarını istemedim. Zaten "harita" konusunda bir sıkıntıları olmadı sorunsuz aldılar. Bunu inkar edemezler.

Buradan üst kısımda ki şahıslara konuşmak istiyorum. Tarihim belliydi 20.02.2021 şimdi buradan onlara demek istiyorum ki. Ben bu tarihte eklenti paketini sorunsuz teslim edicem. Ayrıyetten @tunayilmaz08 adlı şahıstan ekstra ödemiş olduğu ücret karşılığında talep edeceği başka bir "OYUN TÜRÜ" paketi olmalıdır.
Zaten "harita" konusunda bir sıkıntıları olmadı sorunsuz aldılar. evet aldık teşekkürler.
Ayrıyetten @tunayilmaz08 adlı şahıstan ekstra ödemiş olduğu ücret karşılığında talep edeceği başka bir "OYUN TÜRÜ" paketi olmalıdır. ben sadece paketi istediğimi belirtmiştim. 19 ocakta atmışım parayı şuan oldu 16 şubat. ne para var ne paket
https://media.discordapp.net/attachments/811326938974388234/811336708342939728/4.jpg birde böyle birşey var tabi :) 20 şubata kadar bekliyorum paket teslim edilirse konuda kapanır.

EmirhaM

? emirhanakpinar.com ?

Discord:

EmirhaaN#0226

Elmaslar
96
Puanlar
13.800
Minecraft
NSDNY
Merhabalar,

Üst kısımda ki, sadece "barkod numarasında" ismi geçen kişiyim. holy#6809
@LinLord_
@EmirhaM
@tunayilmaz08

İsimli şahıslar "HYPNOS" adı altında bir platform üzerine gelip ticket açmışlardı. Ticket şu konuyla alakalı #EKLENTİPAKETİ bu arkadaşlarla konuştuk. Detayları istedim şu şekilde .txt uzantılı dosya gönderdiler.

> https://ghostbin.co/paste/chbh8

Burada bulunan sistemler "çok zor, zor, zor" sistemler değil sizde bakarsanız anlarsınız. Arkadaşlara 20.02.021 tarihinde bir teslimat süresi verdim. Neden bu kadar uzun bir süre verdim o kısıma geçelim. Teknik sıkıntılardan dolasıyla ara vermek zorunda kaldım. Ertesi gün @tunayilmaz08 şahsi discord adresime "PM" atarak bir teklifte bulundu erken bitir. Sana +100₺ kadar ücret göndereyim.

Anlaşmış olduğumuz süre 5 gün içindeydi. Ondan sonrasında ben @tunayilmaz08 adlı şahısa dedim ki; "Ben bu kadar sürede bitiremem karşılığında ne istiyorsun." O arkadaş da, paketi istediğini söyledi.

Şimdi harita konusuna gelirsek. Arkadaşların haritası hazır olacaktı bir öneride bulundum. Böyle, böyle bir kişi var almak istiyorsanız buyrun. Ben kendilerine ondan alış veriş yapmalarını istemedim. Zaten "harita" konusunda bir sıkıntıları olmadı sorunsuz aldılar. Bunu inkar edemezler.

Buradan üst kısımda ki şahıslara konuşmak istiyorum. Tarihim belliydi 20.02.2021 şimdi buradan onlara demek istiyorum ki. Ben bu tarihte eklenti paketini sorunsuz teslim edicem. Ayrıyetten @tunayilmaz08 adlı şahıstan ekstra ödemiş olduğu ücret karşılığında talep edeceği başka bir "OYUN TÜRÜ" paketi olmalıdır.

Ayrıca bu konu hakkında ki, şahıslar bu konuya devam ederse ortada bir "dolandırıcılık" olmamasına rağmen bu konuyu hala uzatırlarsa haklarında "ADLİ İŞLEM BAŞLATICAM."

@Soperth
Bu isimli şahıs "+150₺" dolandırdı. Şöyle özetlemek isterim ki, benim eklenti paketi yaptığımı biliyordu. Yönetmiş olduğu "HYPNOS" takımındaydım. Bir müşteriye "çoklu eklenti paketi sattım." O da bu eklentiyi görüp benden "SATIŞ HAKLARINI ALMAK İSTEDİ." Bende kendisine sattım. İçinde ki, bir çok şeyi eski haline getirip teslim ettim. Teslim ettiğimin şöyle bir kanıtını bırakmak isterim.

> https://imgyukle.com/i/LhYs8e
> https://imgyukle.com/i/LhYDNP

Ekstra belirtmek isterim ki, beklettim. Bekletmek farklı "dolandırmak" farklıdır. Ben arkadaşın eklenti paketini teslim ettim. İçinde sadece eksik şunlar vardı.

"EPİCSPAWNERS, MARKET" yahu, bunlar çok kolaydı diyeceksiniz ki. Neden bu kadar kolay madem neden geçiktirdin. Şimdi bomba burada patlıyor. Ben kendisiyle görüştüm ekstra şeyler ekleyecektim. O gün de geçikti benim tek sorunum şuydu; Gerçek hayatta ki, büyük ve büyük sıkıntım. Şimdi burada açıklamak istemiyorum gerek yok. Herkesin sıkıntısı kendine yeter.

> Üst kısımda bulunan @Soperth konusu da böylelikle kapanıyor.

Justice#2460

@SpookyChild

Konusu da şudur ki; "İNFERİUM" adı altında bir yine ticket oluşturdular. #JAVA benim alanım olmayan bir alan sanırsam bir eklenti istiyorlardı. Özelden "PM" gönderdim. Böyle, böyle bir kişi var isterseniz onunla görüşün bu arkadaşlar hiçbir kanıt, takım ismi istemeden direkt olarak kendisinden alış veriş yapıyorlar. Bu Justice#2460 isimli discord sahibi de. Benden barkod istedi. Bende tanıyorum diyerekten ses etmedim. Yüklü miktarda ücretler geliyor fakat sorduğum da. Hep "benim param" diyerek kapatıyordu. Şimdi anladım ki, bu arkadaşları dolandırıyormuş. Bu konuda ki, arkadaşlarla bir bağlantım yok. Bu konuda üstüme iftira attıkları için 0 55**16 adı altında ADLİ İŞLEMLERİ BAŞLATICAM.

> Üst kısımda ki, konu benden kaynaklı bir konu değildir. Sadece "barkod numarası geçiyor."

Ortada bir dolandırıcılık olmadan bu şekilde isim lekeleme yapmaları bir zedelemedir. Yukarıda , bahsetmiş olduğum "ADLİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR." Mesajını sonuna kadar desteklemekteyim.
@Hai
@Batuhan Yenidogan

Sizlere de , şunu demek istiyorum. Bana sizlere ulaşabileceğim bir telefon numarası bırakırsanız. "PM" sevinirim.

@Garp , Beyefendi şu konuyada değinmek isterim ki. Bazıları beni "Cylonce" ismiyle nitelendirmiştir. Hesabımı kontrol etme şansınız varsa buyrun edin. Ayrıca bu bağımsız lekeleme ve karalama kampanyası başlatılan konunun da kaldırılmasını talep ediyorum.
Konu hakkındaki bilgilerimi söyleyeyim 5 gün süreye kendinin yetişirebileceğini söyledin ve ek ücreti kabul ettin ve 20.02.2021 tarihi değil 11.02.2021 de teslim edeceğini söyledin sonrasında devlette çalışıyormuşsun şöför olduğunu belirttin internetinin olmadığnı belirttin bizde 12.02.2021 de atmanda kararlaştık sonrasında ve 11.02.2021 de Benim Kuzenim Kendisi Sunucuya Destek Olmak İstedi Benimde Bu Projede Olduğum İçin ve Bir Test Sunucusu Yada Paketi Görmek istedi Fakat HOLY adlı arkadaşın Elinde Paket olmadığı için kuzenime "it" gibi davrandı. "Sen Kimsin" , "Yapmasan Ne Olacak", "Senin paranamı kaldık" gibi cümleler kurdu (Yetkili olmadığı bir sunucuda) Biz ise yine kendisinin huyuna gittik kuzenimin bana olan güveni sarsıldı bumu ortak dediğin gibi şeyler söyledi (Haklıda) Şuanda İse Paketten en ufak bir Ekran alıntısı bile yapmaktan aciz. Belirttiği Tarihden beri ertelemeye devam etmesi bunlar zaten elinde bir paket olmadığının kanıtıda bunlardır şimdi ise
@tunayilmaz08 şahsi discord adresime "PM" atarak bir teklifte bulundu erken bitir. Sana +100₺ kadar ücret göndereyim.
Bu Cümlenin Geçtiği Tarih 19.01.2020 ve Kendisi 5 Gün Uyumayıp Paketimi Yapsam Yazısının Üstüne Tuna Adlı Arkadaşım Sen Erken Bitireceksen 100₺ Ekstra Ücret Ödemeye Razıyım Dedi Ve Holy İsimli dolandırıcı Bu Teklifi Kabul Etti (16.02.2021 Bugün Elimizde Hala Bir Paket Yok)
@tunayilmaz08 adlı şahıstan ekstra ödemiş olduğu ücret karşılığında talep edeceği başka bir "OYUN TÜRÜ" paketi olmalıdır.
Şimdi 400₺ ye Yakın Para Ödemişiz Elimizde Belirtilen Tarihten 2 Hafta Geçmiş Elimizde PAKETTEN 1 Adet Görsel Yok Ne Bir Plugin Klasörü Ya Lütfen Şöyle Bir Ss bile Atmadı
4khun.png

Yani şimdi kendisi konuyu uzatırsak davacı olduğunu belirtmiş konuyu uzatmakta haklıyız kendisi Dolandırıcı'dır Gerekli İşlemleri Kendi Çapında Başlatabilir Kişisel Bilgilerimi Buraya Yazıyorum Kendi İsteğim İle Dava Ederken Kolaylık Olsun Dolandırıcı Holy Abimize

Emirhan Akpınar
Sivas/Gürün Kayıtlıyım
Adres Kayıdım Bağcılar Çınar Mahallesi
Vergi Dairesi Güngören

Not: İsterse Dolandırıcı Holy Bey O Kötü Hitamlarda Bulunduğu Kuzenimin Aracılığı İle Davada Edebilir Ulaşırsa Numarasını İletirim Bari Sevabımız Dokunur Kendisi Özel Hayatı Hiç Karıştırmayan Birisidir AMA HİÇ KARIŞTIRMAZ

Bu Konunun Bu Kadar uzamasının Sebebi Başka İnsanlarında Bu Gibi Kişilerden Alışveriş Yapmaması Konusunda Bilinçlendirmek İstiyoruz Takım Sahiplerinden Rica Olarak Ekibe Aldığınız Her Kişiden Tc Kimlik Numarası , İsim Soyisim , Telefon Numarası Almanız. Bunları Sağlayan Takımlardan Alışverişlerinizi Güvenle Yapabilirsiniz

LinLord_

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

linlord

Elmaslar
163
Puanlar
4.380
Yer
İstanbul
Minecraft
LinL0rd
Ertesi gün @tunayilmaz08 şahsi discord adresime "PM" atarak bir teklifte bulundu erken bitir. Sana +100₺ kadar ücret göndereyim.

Yani paketi teslim etmeyince biz de kitlemizi kaybetmemek için bir teklifte bulunmak zorundaydık para ile yaşadığın belli oldu biz de bu yüzden bu teklifi sunduk.

Ve madem paket daha teslim edilmedi vs dedin ya, neden paket teslim edildi, işte arkadaşın yorum yaptı vs diye yalan beyanda bulunuyorsun ? Bunlar da ss'lerimiz buyurunuz :)
i5zer.png
unknown.png
unknown2.png

Hemen alt tarafta bulunan ss'te paketi teslim etmediği halde tuna arkadaşımızın yaptığı yorumu paket üzerinde değerlendirip kanıt almış arkadaş fakat konuşmanın tamamı da bu şekilde :)

unknown3.png

Ve işin özü efendim;
Yarın siz forum sakinlerine söz veriyorum, karakola giderek suç duyurusunda bulunacağım.
Ve bunu yaptığıma dair de kanıtlarımı yine aynı bu konuda ileteceğim.
Nitelikli dolandırıcılık ve yalan beyan ile dilekçe vereceğim.
Ve bu konuda geçen holy adına tüm yazışmaları da kanıt olarak göstererek bu işin ciddiyetini anlatacağım.
Bu konunun silinmeyeceğini @Garp beyden teyitledik, çünkü engel bir durum yok ortada, yarın ola hayrola...

LinLord_

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

linlord

Elmaslar
163
Puanlar
4.380
Yer
İstanbul
Minecraft
LinL0rd
Yani paketi teslim etmeyince biz de kitlemizi kaybetmemek için bir teklifte bulunmak zorundaydık para ile yaşadığın belli oldu biz de bu yüzden bu teklifi sunduk.

Ve madem paket daha teslim edilmedi vs dedin ya, neden paket teslim edildi, işte arkadaşın yorum yaptı vs diye yalan beyanda bulunuyorsun ? Bunlar da ss'lerimiz buyurunuz :)
Eki Görüntüle 161296Eki Görüntüle 161297Eki Görüntüle 161298

Hemen alt tarafta bulunan ss'te paketi teslim etmediği halde tuna arkadaşımızın yaptığı yorumu paket üzerinde değerlendirip kanıt almış arkadaş fakat konuşmanın tamamı da bu şekilde :)

Eki Görüntüle 161299

Ve işin özü efendim;
Yarın siz forum sakinlerine söz veriyorum, karakola giderek suç duyurusunda bulunacağım.
Ve bunu yaptığıma dair de kanıtlarımı yine aynı bu konuda ileteceğim.
Nitelikli dolandırıcılık ve yalan beyan ile dilekçe vereceğim.
Ve bu konuda geçen holy adına tüm yazışmaları da kanıt olarak göstererek bu işin ciddiyetini anlatacağım.
Bu konunun silinmeyeceğini @Garp beyden teyitledik, çünkü engel bir durum yok ortada, yarın ola hayrola...
Bir güncelleme daha ekleyelim, eğer aile avukatımız müsait olursa onunla beraber giderek süreci hızlandırmayı düşünüyoruz @EmirhaM ile birlikte, yani madem @holy 'de işi davaya dökmek istiyor, en azından süreç daha hızlı olacaktır, bari bu konuda yardımı dokunsun arkadaşın değil mi ?

( Bu arada foruma mesaj attıktan sonra bizi eklediği discord grubu dahil hiçbir yere mesaj yazmıyor arkadaş ne hikmetse )

Jabronx

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
26
Puanlar
1.595
Minecraft
Jabronx

CAN147

Ahanda Zümrüt!
Yasaklandı

Discord:

CAN147#1757

Elmaslar
701
Puanlar
12.735
Discord İzni

EmirhaM

? emirhanakpinar.com ?

Discord:

EmirhaaN#0226

Elmaslar
96
Puanlar
13.800
Minecraft
NSDNY
Bir güncelleme daha ekleyelim, eğer aile avukatımız müsait olursa onunla beraber giderek süreci hızlandırmayı düşünüyoruz @EmirhaM ile birlikte, yani madem @holy 'de işi davaya dökmek istiyor, en azından süreç daha hızlı olacaktır, bari bu konuda yardımı dokunsun arkadaşın değil mi ?

( Bu arada foruma mesaj attıktan sonra bizi eklediği discord grubu dahil hiçbir yere mesaj yazmıyor arkadaş ne hikmetse )
09vpb.png

1-> Paket Hazır demedin 2-> Paketin Hazır Olduğunu Kanıtla Ve Gönder 3-> Gecikme en fazla 1-4 gün arası olur 4-> Paket İlk Anlaştığımız tarihde değil önceki tarihte olacağına dair konuşmuştuk ve ekstra ücret ödendi 5-> Forumda Açtığımız Konu Yalan İçermemekte Garp Bey Buna Tanıklık Etti 6-> Hiçbir Şekilde Özür Dilenecek bir Konu Yok Haksız Olan Sizsiniz Tarih Gecikmesi Diyorsun Ve İlk Anlaştığımız Tarih 20.02.2021 Diyorsun Kısacası Kendinle Çelişiyorsun

1hiqa.png

?‍♂️

Gerekli Mecralara Bildiri Yapılmıştır

Hayırlısı olsun <3

LinLord_

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

linlord

Elmaslar
163
Puanlar
4.380
Yer
İstanbul
Minecraft
LinL0rd
09vpb.png

1-> Paket Hazır demedin 2-> Paketin Hazır Olduğunu Kanıtla Ve Gönder 3-> Gecikme en fazla 1-4 gün arası olur 4-> Paket İlk Anlaştığımız tarihde değil önceki tarihte olacağına dair konuşmuştuk ve ekstra ücret ödendi 5-> Forumda Açtığımız Konu Yalan İçermemekte Garp Bey Buna Tanıklık Etti 6-> Hiçbir Şekilde Özür Dilenecek bir Konu Yok Haksız Olan Sizsiniz Tarih Gecikmesi Diyorsun Ve İlk Anlaştığımız Tarih 20.02.2021 Diyorsun Kısacası Kendinle Çelişiyorsun

1hiqa.png

?‍♂️

Gerekli Mecralara Bildiri Yapılmıştır

Hayırlısı olsun <3

Hayırlısı olsun, yarın da bu konuda yazılı bir beyanda bulunacağız, @holy isimli kişiden de aynı özveriyi bekleriz.

I

irfandumanx

Ziyaretçi

out of order

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
211
Puanlar
4.585
Erdem hiç değişmiyor LANSLSSHSKSH Tabi zamanında yıllardır ortağı olan ortağına adını yanlış vermediyse.. (adı erdem diye biliyorum)
bende erdem diye biliyordum :) her ay ismini değiştiriyor sanırsam, arkadaşıma da mehmet olarak tanıtmış kendini

LinLord_

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

linlord

Elmaslar
163
Puanlar
4.380
Yer
İstanbul
Minecraft
LinL0rd
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı