Sol Reklam

▸ Yeni teknoloji dünyasına hoşgeldiniz!

Baki19

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

NMB#3477

Elmaslar
140
Puanlar
9.100
Yer
Çorum
Minecraft
Caki19
S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

2020 yılında Apple'da elektrikli araç çıkarmayı düşünüyor.

Evet bir haber sitesinde görmüştüm. Hem yerli araba yapsak ne olacak? Dünya en geç 20-30 yıl içerisinde elektirikliye geçiyor.

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi

Baki19

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

NMB#3477

Elmaslar
140
Puanlar
9.100
Yer
Çorum
Minecraft
Caki19

Evet bir haber sitesinde görmüştüm. Hem yerli araba yapsak ne olacak? Dünya en geç 20-30 yıl içerisinde elektirikliye geçiyor.
Ben benzinli arabamı yapıyoruz dedim :D bizde elektrikli araba yapıyoruz benzinli bu saatten sonra gitmez

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Ben benzinli arabamı yapıyoruz dedim :D bizde elektrikli araba yapıyoruz benzinli bu saatten sonra gitmez

Sende olan kafan bende istiyorum. Ne içirdiler sana? :'D

Baki19

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

NMB#3477

Elmaslar
140
Puanlar
9.100
Yer
Çorum
Minecraft
Caki19
Çay içerim.:D senide beklerim içmeye ..

ForestEdge

Ben mi deliyim, yoksa diğerleri mi?

Discord:

forestedge#5714

Elmaslar
751
Puanlar
11.530
Yer
İstanbul
Minecraft
firisteyc
Tesla Türkiye'de olan yatırımını ek vergiler yüzünden durdurdu, aktif olan siparişleri de iptal etmek zorunda kaldı. Ancak Elon Musk'ın yaptığı açıklamaya göre bu yıl içerisinde tekrar yatırım yapabilirmiş. Bu bilgiyide konuya eklemeni tavsiye ederim. Güzel bir konu olmuş, başarılar dilerim.

Ekler

• 1549902799702.png
    1549902799702.png
    36,2 KB · Görünt.: 23

SoulX

Vatan Sevdalısı

Discord:

SoulX#3935

Elmaslar
2.565
Puanlar
19.570
Yer
Antalya
Tesla Türkiye'de olan yatırımını ek vergiler yüzünden durdurdu, aktif olan siparişleri de iptal etmek zorunda kaldı. Ancak Elon Musk'ın yaptığı açıklamaya göre bu yıl içerisinde tekrar yatırım yapabilirmiş. Bu bilgiyide konuya eklemeni tavsiye ederim. Güzel bir konu olmuş, başarılar dilerim.
Tesla hisselerini Türkiye'ye taşıyor desene :D

ome2

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
12
Puanlar
13.270
Yer
Ottomanmc.com
Türkiyeden Tesla çıkacak mı acaba

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Nikola Tesla'nın kıymetini bilin Thomas Edison'un patenti olmasaydı eğer bu adam elektriği ücretsiz dağıtacaktı bu şekilde Elektrik faturası ödemeyecektik. ama teknolojiler ayrı efsane canım.

Baki19

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

NMB#3477

Elmaslar
140
Puanlar
9.100
Yer
Çorum
Minecraft
Caki19
Nikola Tesla'nın kıymetini bilin Thomas Edison'un patenti olmasaydı eğer bu adam elektriği ücretsiz dağıtacaktı bu şekilde Elektrik faturası ödemeyecektik. ama teknolojiler ayrı efsane canım.
Ya öyle deme hadi çalışmayıp elektrik faturasını ödememek iyi amma savaş zamanı o elektriğin gücü bütün insanları öldürürdü ya da büyük mal zarırına uğrar bütün ülkeler elektrik ciddi bir şey

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Ya öyle deme hadi çalışmayıp elektrik faturasını ödememek iyi amma savaş zamanı o elektriğin gücü bütün insanları öldürürdü ya da büyük mal zarırına uğrar bütün ülkeler elektrik ciddi bir şey

Demek istediğini anladım. ama burda bahsetmeye çalıştığım senin bahsettiğin ile aynı değil. Tabi ki böyle bir büyük enerji verildiği zaman insanları öldürebilecek güçte makinalar üretilebilir. ama benim demek istediğim eğer Thomas Edison'un patenti olmasaydı Tesla elektriği ücretsiz yapacaktı. lakin bunun abartılmaması şartıyla yani çok büyük enerjiler tüketilmemesi şartıyla yoksa Tesla neden böyle bir şeyi ücretsiz kılarak insanları öldürebilecek makinalar yapabilen insanlara versin? bir de böyle düşün. ;):;p:D

Baki19

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

NMB#3477

Elmaslar
140
Puanlar
9.100
Yer
Çorum
Minecraft
Caki19
Demek istediğini anladım. ama burda bahsetmeye çalıştığım senin bahsettiğin ile aynı değil. Tabi ki böyle bir büyük enerji verildiği zaman insanları öldürebilecek güçte makinalar üretilebilir. ama benim demek istediğim eğer Thomas Edison'un patenti olmasaydı Tesla elektriği ücretsiz yapacaktı. lakin bunun abartılmaması şartıyla yani çok büyük enerjiler tüketilmemesi şartıyla yoksa Tesla neden böyle bir şeyi ücretsiz kılarak insanları öldürebilecek makinalar yapabilen insanlara versin? bir de böyle düşün. ;):;p:D
o tür insanlara vermez ama o tür insanlar makineleri kaçak yapabilirdi bilgilerini çalarak

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı