Sol Reklam
Sağ Reklam

| YENI SEZON | leaknw.keyubu.com | SEZON SİSTEMİ | YETKILI ALIMI | 13.05.2020 |

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sanane88

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
22
Puanlar
0
Kopyalanabilir IP: leaknw.keyubu.com

başlanğıç-min.png
makine.png
görseller.png
2020-04-22_00.48.32-min.png
2020-04-21_20.21.37-min.png

2020-05-29_18.25.47-min.png

Ekler

• başlanğıç.png
    başlanğıç.png
    1 MB · Görünt.: 79
Son düzenleme:
T

Tusserte

Ziyaretçi
Merhaba, forum kuralları gereği sunucu tanıtımınızı yapmak için konunuza en az 5 adet sunucu içi görsel eklemeniz gerekmektedir, eğer gereken şartlar sağlanmaz ise konunuz 24 saat içinde arşive taşınacaktır. Bilginize sunarım.

Whiskey's

Savaştayım Ölüyom

Discord:

whiskeytr

Elmaslar
209
Puanlar
14.825
Yer
United States
Minecraft
WhiskeyTR
Eki Görüntüle 117609Eki Görüntüle 117610

Ek olarak; rütbeler, mob chest, metin taşı, seviyeli fırınlar, livecoin sistemi... Sunucumuzda mevcuttur.

Kopyalanabilir IP: livesurvival.keyubu.com
Öncelikle eleştirim negatif olarak algılanmasın eleştirimi ben sizi küçük düşürmek değil hatalarınızı söylemek için yapıyorum artık bıkmadınızmı şu süt inekleri saçmalığından? çünkü çooook sıktı artık yeni birşeyler sunan sunucular arıyoruz ve artık çok az sunucu bu işi yapıyor normal sunuculardan farkınızıı gösteren özellikleri göstermeniz gerekli bence

Sanane88

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
22
Puanlar
0
Öncelikle eleştirim negatif olarak algılanmasın eleştirimi ben sizi küçük düşürmek değil hatalarınızı söylemek için yapıyorum artık bıkmadınızmı şu süt inekleri saçmalığından? çünkü çooook sıktı artık yeni birşeyler sunan sunucular arıyoruz ve artık çok az sunucu bu işi yapıyor normal sunuculardan farkınızıı gösteren özellikleri göstermeniz gerekli bence
haklısınız efendim kendimizi geliştireceğimize söz veriyorum...

ukaya

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

uKaya#3020

Elmaslar
12
Puanlar
2.005
Minecraft
uKaya
Buildler güzel eklentiler hoş duruyor gelişmeye açık bir sunucuya benziyor, başarılar ?

Sanane88

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
22
Puanlar
0

SametBey987

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
12
Puanlar
2.060
Şunu söyliyebilirimki sunucu tamamen vipleri kayırıyor bi vip beni dolandırdı adam diyorki güvenmeseydin buna neyse tamam diyelim bir arkadaşla msg den konuşuyoruz küfür ile şu kişi beni dolandırdı dedim arkadaşımda rahatsız değil gelmiş bu kurucu bana mute atıyor neymiş kendi rahatsız oluyormuş adamlar vip diye böyle kayırıyorlar ve bir bug denedim karşılığında ban yedim acılmadıda büyük ihtimal yine vip ile tartıştığım için

Son düzenleme:

Sanane88

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
22
Puanlar
0
Şunu söyliyebilirimki sunucu tamamen vipleri kayırıyor bi vip beni dolandırdı adam diyorki güvenmeseydin buna neyse tamam diyelim bir arkadaşla msg den konuşuyoruz küfür ile şu kişi beni dolandırdı dedim arkadaşımda rahatsız değil gelmiş bu kurucu bana mute atıyor neymiş kendi rahatsız oluyormuş adamlar vip diye böyle kayırıyorlar ve bir bug denedim karşılığında ban yedim acılmadıda büyük ihtimal yine vip ile tartıştığım için
Dostum adamın ailesine küfür ediyorsun vip kayırıyor diyorsun.

SametBey987

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
12
Puanlar
2.060
1-) Adamın Ailesine Küfür etmek 30 dakika mute ban falan değil kuralları benden daha iyi biliyorsunuz vip e etmek ban sebebi diye birşey yazmıyordu
2-) Adam beni 3 stack dia block dolandırmış bide kışkırtıyor chat den sizde adam vip diye iplemiyorsunuz dolandırdığınıda aldırmıyorsunuz
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Neyse sunucu yenilendi zaten eskisinden bahsetmeye gerek yok

Evvet Saçma birşey daha claim benim ev benim adam evimde bşakasının kilidi var adam kaldırmıyor diyorkri kalkması için banlanması lazım ne alaka söyleyin bana saçmalıyorlar bunlar eğer para verip vip alsam herşey çözülecek ha para gözler bir sunucu para için açılmaz !

Son düzenleme:

HzMablung

mc.gnomc.com

Discord:

HzMablung#3856

Elmaslar
77
Puanlar
1.410
Yer
İstanbul
Minecraft
HzMablung
Az kaldı beklemede kalın :))

Sanane88

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
22
Puanlar
0
1-) Adamın Ailesine Küfür etmek 30 dakika mute ban falan değil kuralları benden daha iyi biliyorsunuz vip e etmek ban sebebi diye birşey yazmıyordu
2-) Adam beni 3 stack dia block dolandırmış bide kışkırtıyor chat den sizde adam vip diye iplemiyorsunuz dolandırdığınıda aldırmıyorsunuz

Neyse sunucu yenilendi zaten eskisinden bahsetmeye gerek yok

Evvet Saçma birşey daha claim benim ev benim adam evimde bşakasının kilidi var adam kaldırmıyor diyorkri kalkması için banlanması lazım ne alaka söyleyin bana saçmalıyorlar bunlar eğer para verip vip alsam herşey çözülecek ha para gözler bir sunucu para için açılmaz !
kardeşim git gelme sunucuma istemiyorum

Sanane88

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
22
Puanlar
0
kardeşim discord sesli gelir misin rica ediyorum ?

xChairs

iFruuzAhmet
Elmaslar
115
Puanlar
9.305
Yer
Dünya
Gelişmesi lazım olan bir sunucu başarılar dilerim

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Gerek üstünlüğüyle fark atan konu tasarımıyla gerekse de özgün sistem ve haritalarıyla dikkatleri gözler önüne çeken hoş bir sunucu olmuş ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı