Sol Reklam
Sağ Reklam

Yeni Okul Hayatınızda Başarılar Dilerim

G

Garp

Ziyaretçi
Merhabalar, öncelikle 2018-2019 eğitim ve öğretim yılında herkese başarılar dilerim. 8. sınıftan, 9. sınıfa geçen arkadaşlara başarılar dilerim; ailesinin yüzünden veya farklı bir sebepten dolayı taşınıp, yeni bir okula başlayacak arkadaşlar içinde ek olarak başarılar dilerim. Her sene olduğu gibi okul ne zaman bitecek, sıkıldım şu okuldan, bir an önce tatil gelse gibi cümleler kurmak yerine biraz daha olgun olup derslerinize çalışın derim.

Şu an işin goygoyundasınız fakat 2 sene sonra hatta yarın ne olacağını bilen yok. Şu an dalga geçebilirsiniz, okumak istemeyebilirsiniz fakat daha sonra Türkiye'nin herhangi bir sıkıntısını suçluyorsunuz.

"Eğitim sistemi beraber bro."
Acaba neden berbat? Öğrenciler umursuyorlar mı? Çoğu umursamıyor. Durum böyle olunca öğrenci kendi tembelliğini, kendi başarısızlığını eğitim sistemi üzerine atıyor. Bunun gibi birçok etmen var fakat siyasete girebileceği için kaçınıyorum.

Neyse lafı uzatmadan tekrar yeni eğtim ve öğretim yılınızda sizlere başarılar diliyorum. Derslerinize çalışmayı unutmayın. :P :D

beeboy07

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

beeboy07#1737

Elmaslar
659
Puanlar
15.030
Yer
İstanbul
Kesinlikle katılıyorum, eğitim sistemi adı ne kadar değişirse değişsin, kültürlü ve çalışkan insanlar her zaman kazanmakta. Bunun zeka ile ilgisi yoktur, olgunluk ile de sert bir ilişkisi vardır. Zekiyim diye buz kesilmemeli, kültürün zeka ile ölçülmediğini bilmelisiniz. Daha çok şey anlatabileceğini düşünüyorum, konunu düzenleyip daha açıklayıcı olmalısın :)

Lara

the Black Never Lie

Discord:

larayasar

Elmaslar
525
Puanlar
14.770
Yer
İstanbul
Minecraft
Lara
YKS is in the way, man. :(

Alucard01

Keşke deme sonuçta zamanı geriye döndüremessin.
Elmaslar
11
Puanlar
0
Yer
İstanbul/Esenler
kesinlikle katılıyorum ülkemizin çoğu böyle yapacak bir şey yok.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı