Sol Reklam
Sağ Reklam

Yeni Köylü Evoker'la Tanışın!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

fugue

Zümrüt Hojtir, Ama Benenah
Emektar

Discord:

srcn.

Elmaslar
894
Puanlar
16.080
Yer
İzmir
p03Qzr.png

proxy.php

Ormancılık malikanesinde wololo dikkatli olun!
proxy.php

Bu kokuşmuş, görkemli köşklerde İmgeller ne yapıyor? Redstone hapishaneleri, titan sunaklar ve garip obsidien yapıları barındıran gizli odalarla - gerçekten bir şeyler çizdikleri gibi görünüyor .

Jens, "Sadece kendi yorumlamalarını yapmak için oyunculara açık bırakmalıyız" diyor Jens "Onların bir işi olduğu gibi kendi işleriyle gerçekten ilgilendiklerini düşünmelerini istedim. Normal Köylüler dolaşıyorlar ve onlara verilenleri alıyorlar, ancak İllüstratörler biraz daha aktif olmalıydı. "

Jens'e göre, İfadelerin dalgalanabilecekleri, Vindicator'la ilgili eksenlerle oynayacakları veya Evoker durumunda korkunç canlandırma yayınlamış olmalarının nedenlerinden biri de budur.

proxy.php

Yapımcı'nın açıklamaları
proxy.php

P0WbQd.png

Duyduğunuz Ama eğer bu gürültüyü Woodland Konağı'nın worming geçitler aracılığıyla sinsi ederken, en iyi uyanık olun. Evokerler, oyuncudan fırlamak için duvarlardan geçebilen, Vexes adı verilen devasa uçan canavarları toplayabilir. Eğer bu yeterli değilse, Jens'in oyuncuyu hareket ettirme planının bir parçası olan yerden patlamak üzere bir dizi fangu uyaran ikincil bir saldırıları var. Jens, "Oyuncuları zorla bir kalkanla ayakta durmamak ve beklemek zorunda bırakmak istedim" diyor.

Çılgınca bir mücadele yapar - Vindicators salıncak almak için can atarken, Vexes gökyüzünde canını sıkıyor ve sizi yakın ve uzaktaki hedeflerle uğraşmaya çalışırken dişler ayağa kalkıyor. Ancak Woodland Konağı, evoteğe özgü birçok hazineye ev sahipliği yapmaktadır - en azından Evoker'in cüppelerine aittir. Onu savaşta en iyisi haline getirin ve Totem of Undying'i bırakın - ölümcül bir felaket sırasında donatılmışsa, oyuncuyu ölümün eşiğine getiren sihirli bir kalıntı!

proxy.php

Nugato

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
51
Puanlar
13.470
Yer
Bursa
Gelmesini Bekliyorum

fugue

Zümrüt Hojtir, Ama Benenah
Emektar

Discord:

srcn.

Elmaslar
894
Puanlar
16.080
Yer
İzmir
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı