Sol Reklam

Tanıtım Yeni Discord Geliştirici Rozeti: Active Developer | Nasıl Alınır Videolu Anlatım!

umutbayraktar

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

umutxyp

Elmaslar
8
Puanlar
895
Yer
Antalya
Twitter
devbayraktar
Herkese merhaba, bu videomda discord'a yeni gelen geliştirici rozetini(active developer) sizlere tanıttım. Bu rozet discord hesabınızda yer alacak havalı bir simge olarak kalacak ve alması çok basit. Discord botunda uygulama komutları olan her geliştirici discord'a talep üzerine bu rozeti alabilecek.

AKTİF GELİŞTİRİCİ ROZETİ NEDİR?
Geliştirici topluluğunun sıkı çalışmasını ve yaratıcılığını takdir etmek amacı ile sunulmuş yeni bir geliştirici rozetidir.

GELİŞTİRİCİ EKİBİNDE OLURSANIZ NE OLUR?
Slash komutlarını destekleyen bir discord botunun ekibine üye olan her discord hesabıda bu rozeti almak için başvuru yapabilecek.

BOTUMA SLASH KOMUTU EKLEDİM BAŞVURU EKRANI GELMEDİ?
Botunuza global slash komutu ekleyip bu komutu bir discord sunucusunda kullanın ve en az botunuz 32 saat boyunca aktif olarak bu komut ile hizmet versin. Bu işlemin sonunda 24 saatlik kontrol süresinden botunuz geçecektir ve başvuru ekranı sizede gelecektir.

Ekler

• 13.11.2022_13.26.39_REC.png
    13.11.2022_13.26.39_REC.png
    87 KB · Görünt.: 138

MageFX

grind

Discord:

Mage_FX

Elmaslar
96
Puanlar
1.530
Yer
Istanbul
En az 32 saat boyunca aktif tutma kuralını yeni duydum, emin misin? Ben yaptım gelmedi ancak sanırsam ayın 15'inde gelecek fix ile düzelecekmiş.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı