Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım Yeni Bungeecord bot ve crash saldırılarına son! - Aegis (Bungeecord Fork)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

over_brave

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Over_Brave#9324

Elmaslar
83
Puanlar
13.625
Yer
Samsun
Minecraft
Over_Brave
1583964165047.png

Açıklama
Herkese öncelikle merhabalar;
Bilmiş olduğunuz üzere belli başlı, kendiniz bilmez saldırı siteleri Bungeecord sunucularına karşı bir saldırı türü çıkarttı ve bunu bir çok insana başkalarının sunucusunu çökertmek için 30$ fiyatına satışa sundu. Saldırıda Bungeecord'a birden fazla istek yollayarak işlemcinin zorlanmasına ve en sonunda kaldıramayıp yanmasına sebep oluyordu. Dolayısıyla sunucuda kapanıyordu. Yooniks adlı bir geliştirici bu açığı önceden kendisi yapıp bu sitelerde paylaştığı için çözümünü de kendisi çok iyi biliyordu!

Ek: Bu "BungeeSmasher ve ZeusSplassher" saldırı türleri henüz yeni çıkmış iken benim sunucum etkilenmemişti çünkü Aegis'i kullanan ilk Türk'tüm. Daha sonrasında diğer Türklere bu korumayı tanıtarak almalarını ve bu saldırı türlerinin önüne geçmelerinde ön ayak olmuştum. Şimdi ise 200'den fazla Aegis kullanıcısı bulunmakta. Bu konu ile daha çok insanı bilgilendirmek istiyorum.

a7d73613653277538c0239e51ec14343f3206611.png
9f2c04ba8012ae433d6970d3d7038e41ea2012f5.png

Yooniks kimdir?
Yooniks CasualProtector eklentisi ile sunuculardaki crashleri engelleyip daha sonrasında bu işi daha da geliştirerek "Neden içeriden düzeltmek varken dışarıdan düzelteyim ki?" diyerek Bungeecord forku ve Spigot forkları çıkartmıştır.

Ek: Normalde Bungeecord ücretsiz bir hizmet olduğu için bunu paralı olarak satmak yasaktır. Fakat geliştiricisi bunu göze alarak "Spigot" sitesi üzerinden sonsuza kadar uzaklaştırıldı ve "MC-Market" sitesinde satışlarına devam etti. Aynı zamanda botları engelleyen bu fork saldırı sırasında sunucuda hiç bir geciktirme sağlamamaktadır, gerçekten taktir edilecek türden.

Bu forkun diğer Waterfall veya Bungeecord'dan farkı ne?
Saldırı korumaları, bot koruması, entegre kayıt/giriş sistemi, entegre vpn sistemi ve sunucunuzu özelleştirebileceğiniz ayarları mevcut.

Türkçe dil desteği mevcut mu?
Elbette! Bizzat Türkçe çevirmeni ben olarak en güncel sürümüne kadar Türkçe desteği mevcut! İndirmeyi gerçekleştirdiğinizde "languages" dosyasında ayar anlatımına kadar her yer Türkçe!

Sunucuma nasıl kurarım?
1- İlk önce satın almalısın, işte buradan!
2- Aslında normal Bungeecord'dan bir farkı yok. Hatta fazlası var! Bungeecord yerine Aegis'i çalıştırıyorsunuz ve hepsi bu kadar! Daha sonrasında Aegis için özelleştirilmiş dosyaları dizinizde bulabilirsiniz.

Satın almalı mıyım?
Kesinlikle evet! Etrafta bir çok eski leak sürümleri bulunmakta fakat unutmayın ki bu leak sürümleri saldırılara açık durumdadır çünkü güncel değil ve lisansı kırılmış türdedir. Aynı zamanda EMEK HIRSIZLIĞINA HAYIR!

Tanıtım videosu:
Türkçesi Yakında!

Geliştiriciden bir kaç video:

Son düzenleme:

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.489
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
Yararlı konu olmuş tebrikler

Mert.sh

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

"Mert.sh"#5535

Elmaslar
17
Puanlar
6.345
Yararlı bir konu ve çok güzel bir bungeecord

DonsuzTurk

finish
Emektar

Discord:

Yusuf#0006

Elmaslar
1.339
Puanlar
17.935
Yer
Samsun
Yararlı ve faydalı bir konu olmuş, ellerine sağlık.

iTaKka

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

๖̶̶̶ζ͜͡iTaKka๖̶̶̶ζ#4205

Elmaslar
143
Puanlar
6.840
Minecraft
iTaKka
Çok bilgilendirici ve teşvik edici bir konu olmuş, ellerinize sağlık ?

batuhanxx123

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
28
Puanlar
13.470
Yer
İstanbul
Minecraft
BatuhanB7Y
Yararlı bir konu olmuş fakat nasıl satın alacağı hakkında bilgi verseydiniz daha güzel olacaktı ama bazıları paypal nasıl satın alacağı hakkında bilgisi yok.

uqhalavld

JokerJoke Tr'de İlk Oyun! oyna.OttomanEmpire.xyz

Discord:

https://discord.gg/dzW6xmX

Elmaslar
3
Puanlar
0
Yer
Ankara
Minecraft
OttomanEmpire
Yararlı bir konu olmuş. Eline Sağlık

Ardaİz

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Bytheby#8891

Elmaslar
37
Puanlar
2.070
Yer
İstanbul Levent
Yararlı ve faydalı ellerine sağlık

S

Scheaweppes

Ziyaretçi
Teşekkürler bilmeyen veya yeni başlayanlar için gerçekten yararlı konu. Eline sağlık.

xDarkBeyS

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
3
Puanlar
2.210
Minecraft
xDarkBey
BungeeGuardda güzel bir koruma eklentisi.

bytgrl34

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Toledo#8735

Elmaslar
5
Puanlar
8.810
Herkese öncelikle merhabalar;
Bilmiş olduğunuz üzere belli başlı, kendiniz bilmez saldırı siteleri Bungeecord sunucularına karşı bir saldırı türü çıkarttı ve bunu bir çok insana başkalarının sunucusunu çökertmek için 30$ fiyatına satışa sundu. Saldırıda Bungeecord'a birden fazla istek yollayarak işlemcinin zorlanmasına ve en sonunda kaldıramayıp yanmasına sebep oluyordu. Dolayısıyla sunucuda kapanıyordu. Yooniks adlı bir geliştirici bu açığı önceden kendisi yapıp bu sitelerde paylaştığı için çözümünü de kendisi çok iyi biliyordu!

Ek: Bu "BungeeSmasher ve ZeusSplassher" saldırı türleri henüz yeni çıkmış iken benim sunucum etkilenmemişti çünkü Aegis'i kullanan ilk Türk'tüm. Daha sonrasında diğer Türklere bu korumayı tanıtarak almalarını ve bu saldırı türlerinin önüne geçmelerinde ön ayak olmuştum. Şimdi ise 200'den fazla Aegis kullanıcısı bulunmakta. Bu konu ile daha çok insanı bilgilendirmek istiyorum.

Eki Görüntüle 109501Eki Görüntüle 109503

Yooniks kimdir?
Yooniks CasualProtector eklentisi ile sunuculardaki crashleri engelleyip daha sonrasında bu işi daha da geliştirerek "Neden içeriden düzeltmek varken dışarıdan düzelteyim ki?" diyerek Bungeecord forku ve Spigot forkları çıkartmıştır.

Ek: Normalde Bungeecord ücretsiz bir hizmet olduğu için bunu paralı olarak satmak yasaktır. Fakat geliştiricisi bunu göze alarak "Spigot" sitesi üzerinden sonsuza kadar uzaklaştırıldı ve "MC-Market" sitesinde satışlarına devam etti. Aynı zamanda botları engelleyen bu fork saldırı sırasında sunucuda hiç bir geciktirme sağlamamaktadır, gerçekten taktir edilecek türden.

Bu forkun diğer Waterfall veya Bungeecord'dan farkı ne?
Saldırı korumaları, bot koruması, entegre kayıt/giriş sistemi, entegre vpn sistemi ve sunucunuzu özelleştirebileceğiniz ayarları mevcut.

Türkçe dil desteği mevcut mu?
Elbette! Bizzat Türkçe çevirmeni ben olarak en güncel sürümüne kadar Türkçe desteği mevcut! İndirmeyi gerçekleştirdiğinizde "languages" dosyasında ayar anlatımına kadar her yer Türkçe!

Sunucuma nasıl kurarım?
1- İlk önce satın almalısın, işte buradan!
2- Aslında normal Bungeecord'dan bir farkı yok. Hatta fazlası var! Bungeecord yerine Aegis'i çalıştırıyorsunuz ve hepsi bu kadar! Daha sonrasında Aegis için özelleştirilmiş dosyaları dizinizde bulabilirsiniz.

Satın almalı mıyım?
Kesinlikle evet! Etrafta bir çok eski leak sürümleri bulunmakta fakat unutmayın ki bu leak sürümleri saldırılara açık durumdadır çünkü güncel değil ve lisansı kırılmış türdedir. Aynı zamanda EMEK HIRSIZLIĞINA HAYIR!

Tanıtım videosu:
Türkçesi Yakında!

Geliştiriciden bir kaç video:

attığınız sitede paypal ödeme var. paypal ile nasıl ödeme yapabilirim bilmiyorum bu konuda yardımcı olabilirmisiniz. farklı ödeme yöntemı varmı acaba

MineKnightFaction

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
5
Puanlar
135
Hala bir birinin açığını kovalamayan, başkalarına yardımcı ve yol gösterici olma çabasında birini görmek ne hoş.

MEFAK

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Mefak#0001

Elmaslar
0
Puanlar
120
Yer
Bursa
Hoş ve çoğu yeni kişinin ihtiyacı olan şey, güzel konu.

Fawkes Network

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Belen#8966

Elmaslar
7
Puanlar
410
Yer
Fawkes
Minecraft
FawkesNetwork
Yararlı bir konu olmuş eline sağlık, ödeme olayını anlayamadım ama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı