Sol Reklam
Sağ Reklam

Proje Yeni Bir Projem Var (FarmBlock)

Beğendinizmi

• Beğendim

Oylar: 6 50,0%
  • Beğenmedim

Oylar: 6 50,0%

• Oy Verenler
    12
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Dark_4

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

Evoshi Hatake#6144

Elmaslar
111
Puanlar
4.095
Minecraft
Dark_4
Proje Adı:
Farm Block
Açıklama:
Beğenilirse Bedava Olarak Yapmaya Başliyacağım Bir Paket.

farmblockacilis.png

Peki Ya Nedir Bu Farm Block?
farmblockaciklama.png

Eğer Beğendiyseniz Üstteki Anketten Beğendim Beğenmediyseniz Beğenmedim Diye Oylayabilirsiniz Mesaj Yaparak Neler Eklenebileceğini Söyleyebilirsiniz.

Dark_4

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

Evoshi Hatake#6144

Elmaslar
111
Puanlar
4.095
Minecraft
Dark_4
Arkadaşlar Geri Dönüşlerinizi Bekliyorum.

B

BraveHeart_

Ziyaretçi
Şahsen Beğenemedim Başarılar <3

Dark_4

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

Evoshi Hatake#6144

Elmaslar
111
Puanlar
4.095
Minecraft
Dark_4
B

BraveHeart_

Ziyaretçi
Objektif Yorumunuz İçin Teşekkür Ederim <3<3 Peki Sizce Neler Eklense Güzel Olur Yazabilirmisiniz?
Bence İsim'i Değiştirilmeli. Kendinize Özel Çiftçiliğe Benzer Sistemler Ve Köyleri Andıran Map'ler İle Güzel Olabilir.

Dark_4

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

Evoshi Hatake#6144

Elmaslar
111
Puanlar
4.095
Minecraft
Dark_4
Bence İsim'i Değiştirilmeli. Kendinize Özel Çiftçiliğe Benzer Sistemler Ve Köyleri Andıran Map'ler İle Güzel Olabilir.
Haklı Olabilirsiniz Bu Güzel Olabilir Belki 1 Ay Veya 2 Ay İçerisinde Bu Dediğiniz Tarz Bir Paket Ortaya Çıkartabilirim Adınıda Değiştirim.
Tekrardan Yorumunuz İçin Teşekkürler <3 <3

B

BraveHeart_

Ziyaretçi
Haklı Olabilirsiniz Bu Güzel Olabilir Belki 1 Ay Veya 2 Ay İçerisinde Bu Dediğiniz Tarz Bir Paket Ortaya Çıkartabilirim Adınıda Değiştirim.
Tekrardan Yorumunuz İçin Teşekkürler <3 <3
Rica Ederim İyi Forumlar. <3

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bence gayet güzel bir projeye benziyor. Hatta şimdiden sizlere bu yeni projenizde başarılar dilerim ?

Dark_4

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

Evoshi Hatake#6144

Elmaslar
111
Puanlar
4.095
Minecraft
Dark_4

Bence gayet güzel bir projeye benziyor. Hatta şimdiden sizlere bu yeni projenizde başarılar dilerim ?
Objektif Yorumun İçin Teşekkürler Eğer Eklenmesini Düşüneceğin Bişey Olursa Yazarmısın Yiğit Abi Seviliyosun <3 <3

HyperionDev

demon mode inside of an angel
Onaylı Satıcı

Discord:

efekurban

Elmaslar
448
Puanlar
15.310
Yer
Bursa
Minecraft
HyperionDev
Twitter
efekurbann
Edit mantığı blok kırmaya dayalı olursa kötü, onun dışında iyi olabilir görmeden demek doğru olmaz.

Dark_4

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

Evoshi Hatake#6144

Elmaslar
111
Puanlar
4.095
Minecraft
Dark_4
Edit mantığı blok kırmaya dayalı olursa kötü, onun dışında iyi olabilir görmeden demek doğru olmaz.
Pakette Baya Bir Değişiklik Yapmayı Düşünüyorum Adınıda FarmBlock Değilde VillagerLife Yapmayı Düşünüyorum Ama Sorun Şu Şimdi Direk Benim Mantığımdan Çıkıyor Ben Skyblock Benzeri Bir Oyun Yapmayı Düşünüyordum OYüzden Fikrim Şu FarmBlock Benim Yeni Projem Olacak VillagerLife İse Benim Bir Sonraki Projem
(Objektif Yorumun İçin Teşekkürler <3 <3 )

out of order

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
211
Puanlar
4.585
opskyblock ama tarımlı olanından

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Merhabalar, projenizi beğenmedim. Lakin şöyle bir şey düşünebilir eklenti yazarları için, FarmBlock eklentisi sayesinde, oyuncular yapmış oldukları farmlar sayesinde level atlayacaklar, her level başı artan miktarda para kazanacaklar. Ek olarak VIP üyeler için ayrı bir farm ücreti olucak. Ekstra olarak bazı şeylerin farmlarının yapılabilmesi için upgrade isteyecek. Gui destekli olucak.

Kısaca bahsedersek nedir bu? Kafam karıştı..?!

Kısaca bahsedersek, levelli bir farm sistemi olucak. Hem level, hem upgrade şeklinde olucak. Levele göre farm'ın büyüme hızı artıcak. Upgrade göre farklı ürünler ekilebilecek. VIP üyeler için oyuncuların kazandığı fiyatın x2'sini alacaklar.

Dark_4

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

Evoshi Hatake#6144

Elmaslar
111
Puanlar
4.095
Minecraft
Dark_4
Merhabalar, projenizi beğenmedim. Lakin şöyle bir şey düşünebilir eklenti yazarları için, FarmBlock eklentisi sayesinde, oyuncular yapmış oldukları farmlar sayesinde level atlayacaklar, her level başı artan miktarda para kazanacaklar. Ek olarak VIP üyeler için ayrı bir farm ücreti olucak. Ekstra olarak bazı şeylerin farmlarının yapılabilmesi için upgrade isteyecek. Gui destekli olucak.

Kısaca bahsedersek nedir bu? Kafam karıştı..?!

Kısaca bahsedersek, levelli bir farm sistemi olucak. Hem level, hem upgrade şeklinde olucak. Levele göre farm'ın büyüme hızı artıcak. Upgrade göre farklı ürünler ekilebilecek. VIP üyeler için oyuncuların kazandığı fiyatın x2'sini alacaklar.
Öncelikle Mantığınız Güzel Olmuş Eklenebilecek Şeyleri Söylediğiniz İçin Teşekkürler Pakete 1 2 Ay İçerisinde Başlamayı Düşünüyorum
(Objektif Yorumunuz İçin Teşekkürler<3<3)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı