Sol Reklam
Sağ Reklam

Yegen Laneti (3)

Woozie

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Diggo#8152

Elmaslar
6
Puanlar
0
Yer
Kırşehir
Minecraft
Hephaito
Facebook
Yok
Twitter
Yok
Yegen Laneti 3

ilker ve Çınar durmaksızın tartışıyorlardı bu Doozie denilen serseri neden gitmişti Bu işte bir saman iğnesi varmıydı
-yaşadığımız şeyler normal şeyler değil kesinlikle bu işin ruhanibir boyutu var burada bu adam asla gitmezdi
+DEDİM SANA DEDİM YA ADAM ŞİMDİ SİNİRLENİR BAŞIMIZA İŞ AÇARSA! ULAN SENİN BENİM NEYİMİZE AMERİKALI KOVBOY SAÇMA SAPAN İŞLERİN YÜZÜNDEN ZATEN BAŞIMIZ BELA DAN ÇIKMIYOR BAŞIMIZA YENİ BELALAR ALACAKSIN
İlker susmuş dinliyordu çünkü suçunu çok iyi biliyordu pişmandı ama son pişmanlık dişe gelmezdi
- Haklısın çok haklısın
O sırada Bu konuşmalar ıduyan bir köylü onların yanına geldi ama zannedersem köylü denilebilecek bir tip değildi gençti
-Kavga etmeyin etmeyin n'olur
+Kes be sesini! Anca yatıyorsunuz bu köy bizim köyümüz hepinizin köyü ama tek icraati biz yapıyoruz anca yatın evlerinizde!
Tartışma tartışma gittikçe büyümeye başlamıştı
-Sus Çınar yeter yaw abartıyorsun olan oldu herkes suçunu bilsin herkes
+Benim ne suçum varmış Söyle!
-Biz o lanet günde pazarda balık satmaya giderken nöbetçisi olaraktan seni seçmiştik ama inat ettin ve görevini yerine getirmedin!
İlkerin tüm öfkesi akıp gitti ve boğazına bir yumru çöktü
O sırada köyün üstüne bir karabulut çöktü herkes işini gücünü öfkesini salıp dualarla bu karabulutu izlemeye koyuldular LANET OLSUN ! O köy lanetlenmeden önce görülen buluttu
Herkes fare gibi evlerine kaçtı Çınarda yavaşça girdi dışarda İlker kalmıştı kendi aklınca bu olayı çözmek uğruna dışarda kalacaktı kalmalıydı bulut köpürüyor öfkesini kusmaya hazırlanıyorcasına çakıyordu ama bu doğal bir yağmur fırtına değildi köyün lanetinin doğurduğu bir buluttu o sırada köyün simgesi olan Çınar ağacı heybetini yitirmeye başlamıştı
(Bu ağaç bu köyün simgesidir halk ve civar yerleşimler bu köyü bu ağaç sayesinde tanırlar düşünülenin aksine bu kasabanın simgesi balık değil bu ağaçtır ve köy kurulduğundan beri orada dimdik durmaktadır bu köy o ağacı etrafına yapılmıştır ve kuyu hemen o ağacın önündeydi) İlker koşarak ağacın yanına gitti ve ağaca sarıldı ağlıyordı sanki ölmek üzere olan annesine sarılır gibiydi bağıraraktan ''BU AĞACI SANA YEDİRMEM!" dedi gözyaşları içindeydi ağaca olağanca gücüyle yapışmıştı ama nafile ağaca öyle bir şimşek çaktı ki demir yumruk gğbi ağacı kırdı dallarını fırlattı geriye sadece kök kaldı İlkerse kopan ağaçla yere savurularaktan şiddetle yere düştü ve ağır yaralandı..
Yorumlarınız önemli eksiklerimi belirtirseniz sevinirim eleştiriye açığım

cemvrs

Sektörün içindeyim panzehir aktif

Discord:

cemvrs#6234

Elmaslar
571
Puanlar
11.570
Minecraft
CemSamet007
Daha uzun ve daha düzenli yazarsan okuyucunun dikkatini çekebilirsin başarılar dilerim.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı