Sol Reklam

Yegen Laneti (1)

Woozie

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Diggo#8152

Elmaslar
6
Puanlar
0
Yer
Kırşehir
Minecraft
Hephaito
Facebook
Yok
Twitter
Yok
İntikam için kollar sıvandı silahlar çekildi

Anlattığım gibi 8 kişi kalmıştı 5 sene boyunca üzüldüler ağladılar ama artık vakit gelmişti 2 kız ölmüştü.. Zavallı hayalleri olan 2 masum kız! İlker ve Çınar acı içindeydi ve bu çöküklüğe İlker son verdi ve Çınar ın evine gitti zavallı üzüntüden saçları beyazlamış adamcağız büyük bir yorgunlukla açtı kapıyı gözleri kızarmıştı ağlamaktan İlker hırslıydı cebinden 4 senedir taşıdığı ve büyük titizlikle kullandığı mendil paketini çıkarıp Çınar ın gözünü sildi ve yavaşça içeri girdi sinirliydi intikam kalbini bir kabuk misali bağlamıştı mindere oturdular ve İlker hışımla Çınar a ağlamaya utanmıyor musun diye bağırdı:
-Ne? Niye utananayım Kızım hanımım kimim kaldı geri!
-Koca bir beş sene su gibi aktı Çınar ve biz bu akan suyu sadece izledik öylece akarken izledik
-Ne yapabilirizki İlker bu köy lanetlendi bu laneti 2 basit duayla veya dandik tabancalarımızdan atacağımız 2 kurşun bitirecekse hazırım!
-Sefa sürmek için cefa çekeceksin Çınar! Kızlarımız düşünebiliyor musun 2 masum yürek can 5 yıl önce uçtu bu köyden intikam alacağız
-Nasıl?
-Köydeki 8 kişiyi toplayalım meydana grup kuralım Ben hemen Doozie yi arayacağım!
-Nasıl?! Bu intihar masum 8 kişinin dahamı ölmesini bekliyorsun! Bu işi ikimiz temizleyeceğiz dostum anla
-Aslına bakılırsa haklısın bu işi Ben sen ve Doozie çözeceğiz
-Doozie kim be! gaipten adamlarmı görüyorsun
-Kes sesini Dedektif Doozie tanıdığım en iyi dedektif hemde kendisi Kanadalı bize yardım edeceğinden bu işi çözeceğinden şüphem yok!
-Bu işi 5 yıldır biz çözemedik o kim be
-5 yıl boyunca ağlamak yerine işe koyulsaydık şimdi burası tekrardan güzel bir kasaba olabilirdi neyse rahatsız ettim dostum eve gideceğim ve Doozie' yi arayacağım
-Bende geliyorum
-?
-Artık biz ikimiziz biz biriz ayrı evlerde değil bu işleri daha iyi konuşabilmek için bende senin evine geliyorum
-Sen nasıl istersen
Çınar ve İlker evin yolunu tuttu kasabanın eskimiş pörsümüş acı tatlı hatıralarla dolu sokaklarından geçerken bir an ağlamaya başladılar yürü yürü geldiler İlker in evine ve başladılar tartışmaya
-O bayılan çocuklardan tek aklı başında olanı Ayşe'ydi çamurun üstünde taşım taşım taşım taşım diye sayıklıyordu
-Kim Mahmut un kızı Ayşe mi
-Evet kardeşim
-E ne akılsızmışsın kardeşim Mahmut şuan hala bu köyde bi sorsana neymiş ne taşıymış belkide 1 soruyla denklemi çözeriz hem Allahın kanadalı kowboyunuda başımıza bela etmeyiz?
-İyi düşündün ama bu işi ikimiz köylü kafamızla çözemeyiz arkadaşım o yüzden Doozie yi arayacağım bize büyük yardımı dokunacak!
İlker Çınar ın ısrarına rağmen eskimiş ama bakımlı telefonunu çıkardı ve Doozie yi aradı ve 2 laf geveledikten sonra gelmesini istedi Doozie sadece yarın oradayım dedi ve kapattı ne ilginç adamdı! Saatler aktı akrep yelkovanı kovaladı ve saat 12 oluverdi Arnavut kaldırımı ve atların tatlı uyumundan Doozie nin ve meşhur 2 yaverinin geldiği anlaşıldı geri kalan 8 kişi İlker Çınar herkes dışarı çıkıp onları karşıladı.
DEVAMI GELECEK

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Merhaba, az önce hikayeni okudum ki gayet okunmaya değer ve sarıcı bir olay döngüsü var. Dizaynı düzenleyip devamını getirsen hoş olur.

JAVA

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

Silberpfeil#0267

Elmaslar
172
Puanlar
6.850
Hikayeyi okumadım açıkçası, resim vb. eklense daha iyi olacağının ümidindeyim.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Hikayeyi okumadım açıkçası, resim vb. eklense daha iyi olacağının ümidindeyim.

Bence okumalısın çünkü baya sürükleyici ama dizayn konusuna katılıyorum...

HamzaEser

1881 - 193∞
Hosting Görevlisi

Discord:

müneccim hamza#6628

Elmaslar
229
Puanlar
6.835
Youtubede Böyle Videolardan Sonra Forumdada Böylee Güzelll Hikayeler Görmek İnsanı Sevindirmiyor Desem Yalan Olur.

Cheat.exe

M-Ü-K-E-M-M-E-L-S-İ-N
Elmaslar
72
Puanlar
0
Minecraft
Polisciguy1
Bayıldım Eline Sağlık =)

XiuZea

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Ephraim#1497

Elmaslar
5
Puanlar
0
Okurken zamanın nasıl geçtiğini anlamadım. Klavyene sağlık.

Woozie

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Diggo#8152

Elmaslar
6
Puanlar
0
Yer
Kırşehir
Minecraft
Hephaito
Facebook
Yok
Twitter
Yok
Öncelikle hepinizden çok çok çok özür dilerim hikayeye uzun zaman cevap gelmeyince beğenilmediğini düşünüp bırakmıştım aylar sonra girdim ve bu güzel yorumları gördüm devam edeceğim umarım kızmamışsınızdır :(

EchTR

echtr of legend

Discord:

EchTR#1848

Elmaslar
629
Puanlar
8.060
Yer
İzmir

Lilith Magnolia

Minecraft Developer & Pluginer

Discord:

Lilith Magnolia#3705

Elmaslar
67
Puanlar
0
Dostum etkinliğe katılmalıydın :/

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı