Sol Reklam
Sağ Reklam

Yazılım ile uğraşan freelancer'lar için özel profil sistemi!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Felox

PandaDevs > Tasarım & Eklenti Paketi <
Elmaslar
279
Puanlar
3.825
Yer
Tr
Minecraft
Felox
Site adredi: https://devs.bio
Site Adı: Devs Bio
Açıklama: Web sitemizi daha çok freelancer çalışan yazılımcılar kullanmaktadır. Sitemize kayıt olarakkendi profilinizioluşturabiliyor, profilinize bilgilerinizi girerek insanların ve müşterilerinizin sizi daha iyi tanımasına yardımcı olabiliyorsunuz.

Avarius.png

Siteye gitmek için tıkla!

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.293
Puanlar
7.530
Aşırı gereksiz bulduğum bir proje, adımı soyadımı yeteneğimi yazdım da ne oldu? Müşteri gelip css biliyor musun demiyor css bildiğini bildiği için geliyor, bunun için de ya google'da aşırı yüksek sıralamanız olacak ki müşteriler sizin aracılığınız ile bana ulaşsın, ya da özellik sayısını arttıracaksınız ki geliştiriciler sizi ihtiyaçları olmasa bile sırf hava için tercih etsinler. Tasarım fevkalade değil, e özellikler de yeterli değil, belli bir sıralama da yok, dolayısıyla bu sistem için bir gerek yok.

voîd?dev

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

zen#3445

Elmaslar
141
Puanlar
2.320
Yer
"Web Yazılım"
Minecraft
KrakenTR
Aşırı gereksiz bulduğum bir proje, adımı soyadımı yeteneğimi yazdım da ne oldu? Müşteri gelip css biliyor musun demiyor css bildiğini bildiği için geliyor, bunun için de ya google'da aşırı yüksek sıralamanız olacak ki müşteriler sizin aracılığınız ile bana ulaşsın, ya da özellik sayısını arttıracaksınız ki geliştiriciler sizi ihtiyaçları olmasa bile sırf hava için tercih etsinler. Tasarım fevkalade değil, e özellikler de yeterli değil, belli bir sıralama da yok, dolayısıyla bu sistem için bir gerek yok.
Google'da hiçbir site 3 günde 1. sayfaya çıkamaz :)

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.293
Puanlar
7.530
K

Kullanıcı 26543

Ziyaretçi
Haklısın fakat bi yerden başlamak lazım değil mi? ADAMLARIN HEVESİNİ KIRMA LAN!

Felox

PandaDevs > Tasarım & Eklenti Paketi <
Elmaslar
279
Puanlar
3.825
Yer
Tr
Minecraft
Felox
Sıralama sistemi profilin görüntülenmesi ile alakalı , sağ üstte profilde yazar. Övgü sistemi de gelecek ona göre bir sıralama da düşünüyoruz. 1 haftalık bir proje ve domain alınalı 3-4 gün oldu google yeni domainleri pek sevmez, 1-2 ayda anca googlede üst sıralara çıkmaya başlarız. Bizde sitenin etkileşimi artması için sizlerden yardım istiyoruz. Bu kadar yani daha yeni bir proje gelişecek illaki.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı