YarıOPSkyblock mu? Emek SkyBlock mu?

YarıOPSkyblock mu? Emek SkyBlock mu?

• Bence Emek SkyBlock

Oylar: 7 53,8%
  • Bence YarıOPSkyBlock

Oylar: 6 46,2%

• Oy Verenler
    13

Sooply

Yazar
İçerik Yöneticisi
Elmaslar
818
Puanlar
2.290
Sooply#9062
-
Minecraft
Sooplys
Skyblock serisini boş ver. Op sunucusu çok onların. Bence farklılık yarat. Faction, Survival gibi bir sunucu açmayı dene. Emek sunucusu açmıştık. Tutmamıştı ki o kadar gelecek vardı. @Cylex vardı o aklımda o oynamıştı sunucumuzda. Emek oynayan olmuyor.

Prison aç mesela. Piyasada yokken sen bir farklılık yarat. Kendin bir mini-oyun oluştur.

Sırf onlar oynamadı diye projeni boş bırakmana gerek yok. Farklılık her zaman daha iyidir. Skyblock sunucuları çoğaldı. Bir farklılık yaratıp farklı bir sunucu aç. Tutacağını düşünüyorum.

DwordGG

Apim Benim
Deneme Destek
Premium
Elmaslar
348
Puanlar
2.345
DwordGG
DwordGG#2855
Minecraft
DwordGG
Emek SKYBLOCK aç deyip, adam Emek SKYBLOCK açtığında adamın sunucusuna gelmeyecekseniz yorum atmak yerine susun.
Mantıklı.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Skyblock serisini boş ver. Op sunucusu çok onların. Bence farklılık yarat. Faction, Survival gibi bir sunucu açmayı dene. Emek sunucusu açmıştık. Tutmamıştı ki o kadar gelecek vardı. @Cylex vardı o aklımda o oynamıştı sunucumuzda. Emek oynayan olmuyor.

Prison aç mesela. Piyasada yokken sen bir farklılık yarat. Kendin bir mini-oyun oluştur.

Sırf onlar oynamadı diye projeni boş bırakmana gerek yok. Farklılık her zaman daha iyidir. Skyblock sunucuları çoğaldı. Bir farklılık yaratıp farklı bir sunucu aç. Tutacağını düşünüyorum.
Hocam ben şuan skyblock serveri açmayı biliyorum. Mini oyunlar bulup + kodlamak zor olacaktır diye düşünüyorum.

ProDota

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
12
Puanlar
2.750
Google Amca#7586
Minecraft
LordBorakan
Emek SkyBlock'u tavsiye ederim.

MrskeletCraft

Ahanda Zümrüt!
Elmaslar
161
Puanlar
1.390
⎝╲⎝⧹ ☾⋆GamingPro☾⋆ ⧸⎠╱⎠#5857
Minecraft
YunsBEY
Dostum kimseye bakma sen. 4 ay önce emekskyblock sunucumu açtım ve HUB olduk günlük ortalama emel sky a 20 kişi giriyor ve 16 GB serverim 3 aylık uzatıldı. (Kendimi övmek vs. İçin söylemiyorum.)

Hangi tür sunucu açarsan aç düzgün sistemler ve yetkili olmadığı sürece bişey olmaz. Oyuncuların seveceği, eğleneceğiz sistemler yaparsan, güzel event (event den kastım spawner item vermek değil) ve en önemlisi olarak emekskyblock bu para atıp sp item fly alırsın vs. Şeklinde yaparsan ve de emekskyblock deyip sistem koymadan dümdüz bir sw açarsan tutmaz.

Dediklerimi yaparsan emin ol ki kitlene erişebilrisin.

RisardHacker

Play.RikubNW.Tk
Premium
Elmaslar
76
Puanlar
2.040
RisardHacker/Eren#7441
Minecraft
RisardHacker
Bence en iyisi Emek ile gelişebileceğiniz YarıOpSkyBlock olmalı bence daha mantıklı.

Pinguin

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
50
Puanlar
190
Artık klasik bir SkyBlock sunucusu açsanız, açacağınız sunucu tutmayabilir.
Keşke klasik/emek sunucuların değeri anlaşılsaydı.
Yeterince farklı bir sunucu yaptık , ömrümüzü 2 online ile tamamladık.

HektarPlugin

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
69
Puanlar
590
er000rek
mustafa.er66#4778
mustafa.er66
Minecraft
er000rek
Yarı OpSkyblock Açabilirsin ufak tefek farklı sistemler getirsen güzel olabilir