Sol Reklam
Sağ Reklam

Yardım Konusunda İyi Türk Minecraft Sunucu Arıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mudjekeewis

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Mudjekeewis#1329

Elmaslar
6
Puanlar
0
Minecraft
Mudcuk
Hali hazırda yabancı bir firmadan minecraft server açtım. Biraz acele ile bildiğim eski bir firmayı tercih ettim.
Ancak plugin yüklemek etmek tamamen manuel yapıyorum. Bu da çalışan biri olduğum için çok zamanımı alıyor.
Şöyle her şeyi otomatik, tüm plugin vs. olan ya da kendileri yardımcı olan bir sunucu tavsiyesi verirseniz sevinirim.

DonsuzTurk

finish
Emektar

Discord:

Yusuf#0006

Elmaslar
1.339
Puanlar
17.935
Yer
Samsun
Hali hazırda yabancı bir firmadan minecraft server açtım. Biraz acele ile bildiğim eski bir firmayı tercih ettim.
Ancak plugin yüklemek etmek tamamen manuel yapıyorum. Bu da çalışan biri olduğum için çok zamanımı alıyor.
Şöyle her şeyi otomatik, tüm plugin vs. olan ya da kendileri yardımcı olan bir sunucu tavsiyesi verirseniz sevinirim.
Şu anda genel olarak tüm firmalar destek sağlıyor. ( TR için )

Benim önerim slimmweb.com'dur. Aynı zamanda yetkilisi olarak her türlü yardımda ilk ben yardımınıza koşabilirim. İyi forumlar!

EmreSHN

Seven sevdiğiyle güzelleşir.
Emektar

Discord:

EmreSHN#4551

Elmaslar
2.633
Puanlar
18.485
Yer
Ankara
Minecraft
EmreSHN

Firmaların TR, Germany vs destekleri var

Jefurmenx

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

jeffurmen#1498

Elmaslar
24
Puanlar
410
Minecraft
jeffurmen
keyubu açık ara en iyisi olabilir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı