Sol Reklam

Yaptığım Blog Sitesi Hakkında Öneri Veririmsiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
A

ahmet50042

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar, ben bir blog sitesi kodluyorum ve sizlerden bu blog sitesi için öneri istiyorum yani nasıl sayfalar olsun sitede nasıl bir yapıya sahip olmalı bütün önerilere açığım.

| BeyazPolis |

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

BeyazPolis#1044

Elmaslar
432
Puanlar
14.825
Minecraft
BeyazPolis
Bir blog sitesindeki en onemli şey yazıların okunabilir olması, tasarımın smooth ve sade olmasıdır

A

ahmet50042

Ziyaretçi
Bir blog sitesindeki en onemli şey yazıların okunabilir olması, tasarımın smooth ve sade olmasıdır
Önerin için çok teşekkür ediyorum. Siteyi incelediğimde senin söylediklerinin aksine bir durum olmadığını söyleyebilirim.

Repriexe

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Repriexe#0310

Elmaslar
6
Puanlar
160
Minecraft
Repriexe
Merhaba arkadaşlar, ben bir blog sitesi kodluyorum ve sizlerden bu blog sitesi için öneri istiyorum yani nasıl sayfalar olsun sitede nasıl bir yapıya sahip olmalı bütün önerilere açığım.
Yaptığın blog'un konusunu bilmediğimiz için yorum yapmamız pek doğru olmaz. Örnek veriyorum haber sitesi yapacaksan yazacağın yazıyı insanı sıkmadan ve anlaşılır bir şekilde yazmalısın ki insanlar okuduğun da anlasın.. Konuyu pek uzun tutmanı tavsiye etmem. Büyüdükçe Google Adsense aktif edersin. Bu forum sayfası gibi reklamları abartmadan koyabilirsin.

A

ahmet50042

Ziyaretçi
Yaptığın blog'un konusunu bilmediğimiz için yorum yapmamız pek doğru olmaz. Örnek veriyorum haber sitesi yapacaksan yazacağın yazıyı insanı sıkmadan ve anlaşılır bir şekilde yazmalısın ki insanlar okuduğun da anlasın.. Konuyu pek uzun tutmanı tavsiye etmem. Büyüdükçe Google Adsense aktif edersin. Bu forum sayfası gibi reklamları abartmadan koyabilirsin.
Blogu satmayı planlıyorum, çünkü makine lazım onun dışında domain parası reklam parası gibi baya para harcamak lazım benim böyle bir sermayem olmadığı için blogu yapıp satacağım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı