Sol Reklam

Proje Yakın zamanda şirket tarzı bir ekip kurmayı planlıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hydref

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

KEREM#7856

Elmaslar
107
Puanlar
4.320
Minecraft
HydrefYT
Merhabalar İsmim Kerem, 24 yaşındayım. Bir ekip kurmayı düşünüyorum şimdilik kısa detayları anlattım buradan, diğer detayları uzun uzun discord üzerinden anlatacağım.

1) Bizi diğer takımlardan ayıracak şey Hız ve Kalite bir arada olacak.Eli ve gözü çabuk cesur kişi/kişiler toplayacağım.Zaten takıma alırken portfolyosunu inceleyeceğim ve güzel bir deneme süreci geçireceğiz beraber.Belirli tasarımlar isteyeceğim bakalım yapabilecek mi ? veya hangi programlarda daha iyi onu öğreneceğim.
2) Satıcılardan komisyon elbette keseceğim ama kendi cebime değil.Bu reel/sanal her şirkette var olan bir şey.Siz farketmeseniz de asgari ücret alsanız dahi 800 TL civarı vergi kesiliyor.Ben de bunu uygulayacağım ve bir havuzda biriktireceğim.Kendimden de vergi keseceğim elbette.O havuzdan çıkan paralarla neler olacak ? Örnek veriyorum belki çok iyi işlerimiz var paramız birikti 3-4 bin lira diyelim.Bir tane server makinesi alabiliriz.Kendi hostingimizi kurabiliriz vs vs.Yani şirketleşme yolunda ilerleyeceğiz.

Bana kimler lazım peki ?
1) Grafiker (Ps,ai vs.kullanabilen)
2) Pluginer (Pluginin her hatasını ve her sorununu anlayan birisini arıyorum.Hazır paketleri editleyip pluginerim diyenler gelmesin lütfen :D )
3) Skripter
4) Discord Bot Coder

Nasıl Başvurursunuz ?
AD :
GÜNLÜK ONLINE SÜRENİZ :
KULLANABİLDİĞİNİZ PROGRAMLAR :
PORTFOLYONUZ (YAPTIKLARINIZ) :

şeklinde formu doldurup discorduma yazabilirsiniz.
Discordum : Hydref MediArtz#4881

Alfredo'

aynen kardeşim aras kargo, aç kapıyı

Discord:

berqtcann

Elmaslar
140
Puanlar
4.535
Yer
Bursa
Neden sizi tercih etmeliler? Kendinizden bahsetmemişsiniz. Kendi alanınızdan bahsetseydiniz, sizi daha iyi tanıyabilirlerdi. Sonuçta bir ekip kuruyorsunuz.

Hydref

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

KEREM#7856

Elmaslar
107
Puanlar
4.320
Minecraft
HydrefYT
Neden sizi tercih etmeliler? Kendinizden bahsetmemişsiniz. Kendi alanınızdan bahsetseydiniz, sizi daha iyi tanıyabilirlerdi. Sonuçta bir ekip kuruyorsunuz.
Bu tarz şeyleri genel olarak yazmak istemiyorum.Forumda çok copy paste iş ve yazı gördüm.Yaşım büyük olduğu için bazı şeylerin daha iyi farkındayım.Bu yüzden arta kalan gerekli şeyleri discorda taşımak istediğimi belirtmişim zaten.Değerli yorumun için teşekkür ederim.

Creeperiloji

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Creeperiloji#1290

Elmaslar
2
Puanlar
850
Minecraft
Creeperiloji
Bu tarz şeyleri genel olarak yazmak istemiyorum.Forumda çok copy paste iş ve yazı gördüm.Yaşım büyük olduğu için bazı şeylerin daha iyi farkındayım.Bu yüzden arta kalan gerekli şeyleri discorda taşımak istediğimi belirtmişim zaten.Değerli yorumun için teşekkür ederim.
Yaşım büyük olduğu için :D diyorsun fakat minecraft sektöründe binlerce lira kazanma hayalindesin yaşın büyükse paranın nereden geleceğini iyi bilmen lazım be dostum öyle değil mi herneyse başarılar dilerim.

GUZZPLE

Web Hizmetleri

Discord:

GUZZPLE#2703

Elmaslar
82
Puanlar
4.520
Discord İzni
Minecraft
GUZZPLE
Şirket tarzı ekipten kastınız kurumsallık ise önce skripter veya pluginer aramaktan bence vazgeçin.

Hydref

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

KEREM#7856

Elmaslar
107
Puanlar
4.320
Minecraft
HydrefYT
Yaşım büyük olduğu için :D diyorsun fakat minecraft sektöründe binlerce lira kazanma hayalindesin yaşın büyükse paranın nereden geleceğini iyi bilmen lazım be dostum öyle değil mi herneyse başarılar dilerim.
Ben paranın nereden geleceğini zaten biliyorum ve farkındaayım :) Sadece demek istediğim burada bazı şeyleri paylaşmak istemiyorum.Yani senin anladığın üzere mcyi ve kitlesini yermiyorum.Sadece bazı şeylerin farkında olduğumu söylüyorum.

Hydref

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

KEREM#7856

Elmaslar
107
Puanlar
4.320
Minecraft
HydrefYT

Alfredo'

aynen kardeşim aras kargo, aç kapıyı

Discord:

berqtcann

Elmaslar
140
Puanlar
4.535
Yer
Bursa
Son düzenleme:

ahmetyilmazz0

Odunlara Vur Vur Vur!
Hosting Görevlisi

Discord:

Ahmet Yılmaz#0003

Elmaslar
15
Puanlar
2.070
Yer
Reutlingen Germany
Minecraft
AhmetW
İnşallah istediğiniz ekibi toplarsınız, başarılar

Hydref

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

KEREM#7856

Elmaslar
107
Puanlar
4.320
Minecraft
HydrefYT

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
627
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr
minecraft sektöründe 6k kaldıran ben.

aleysta.com

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
6
Puanlar
160
Hayallerinizin olması güzel bir şey başarılar dilerim :)

Hydref

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

KEREM#7856

Elmaslar
107
Puanlar
4.320
Minecraft
HydrefYT
Z

ZirveNetwork

Ziyaretçi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı