Sol Reklam
Sağ Reklam

World of MineWar | Irklı efsane bir proje!

G

Garp

Ziyaretçi
İsim konusunu pek becerememiş olabilirim affınıza sığınıyorum bu konuda. Şuan tanıtacağım proje sanırsam Türkiye'de değil dünyada eşi benzeri görülmemiş bir proje. Dilerseniz projenin anlatımına geçelim.

Oyunda başlangıç olarak 4 adet ırk var. (Arttırılabilir.) Elf, Ork, Cüce, İnsan. Oyuna başladığımız zaman bize hangi ırktan olucağımızı soruyor ve seçimimize göre bizi o ırkın dünyasına ışınlıyor. Ben ırk seçimini genel olarak insan üzerinden anlatacağım. Irk seçimini yaptıktan sonra dünyamıza ışınlanıyoruz. Her ırkın kendine özel warp bölümleri olmakta.
Irklara Özel Warplar
Orman
Arena
Takas
Kutu
Market
Avcı, Tarım: İnsanlar için; Maden, Fırın: Cüceler için; Cehennem, Zindan: Orklar için; Kutsal Orman, Kutsal Dağ: Elfler için.

Irklara özel warplar olduğu gibi ırklara özel silahlar ve aletlerde bulunmakta.
Irklara Özel Silahlar/Aletler
Elf silahlar ve aletleri:

Kutsal yay, elf yayı, kutsal hançer, elf hançeri, gümüş ok.
Kutsal kazma, kutsal balta, kutsal kürek, elf kazması, elf baltası, elf küreği.
Elf set (Zırh, pantolon, kask, bot.)
İnsan silahları ve aletleri:
Kutsal kılıç, şovalye kılıcı, samuray kılıcı, ninja kılıcı, savaş baltası.
Köylü kazması, köylü baltası ve köylü küreği.
Şovalye seti (Zırh, pantolon, kask, bot.)
Cüce silahları ve aletleri:
Balyoz, cüce savaş baltası, tabanca.
Cüce kazması, cüce baltası ve cüce küreği.
Cüce seti (Zırh, pantolon, kask, bot.)
Ork silahları ve aletleri:
Ork sopası.
Ork kazması, ork baltası ve ork küreği.
Ölü seti (Zırh, pantolon, kask, bot.)

Eşyalar elbetki zaman içerisinde değişicek. Kabataslak eşyaları anlattım burda. Gelelim sunucu özelliklerine dediğimiz gibi ırkı seçiyoruz ve dünyasına ışınlanıyoruz. Irk dünyasında her ırkın kendi ormanı olduğu için hayatta kalma sunucularında ki gibi gelişiyoruz. Unutmayın kendi ırkınıdaki kişi size saldırabilir. İnsan ırkı üzerinden anlatacağım demiştim.
İnsan ırkını seçtikten 5 saat oynadıktan sonra bize meslek sunucak. Her ırkın 3 tür mesleği olucak.

Meslekler
Ork:
Cehennem Fatihi: Bu meslek ne kadar iyi olsada kötü tarafı cehennem dünyasına mahkum olmanızdır. Hiç bir şekilde (Market vb. bölgeler dışında.) farklı ışınlanma bölgelerine giremez.
Canavar: Orman bölgesinde ki canavarları ve oyuncları öldürerek gücüne gücünüze güç katabilirsiniz.
Avcı: Ormanda ki hayvanları öldürerek para kazanabilirsiniz.
Elf:
Usta Nişancı: Yayı ne kadar çok kullanırsanız o kadar güçlenirsiniz ve para kazanırsınız.
Kılıç Ustası: Kılıcı ne kadar çok kullanırsanız o kadar güçlenirsiniz ve para kazanırsınız.
Bilgin: Kılıç ve yay dışında büyü ile uğraşarak para kazanabilirsiniz.
Cüce:
Madenci: Ne kadar taş o kadar para.
Silahcı: Ne kadar silah o kadar para.
Fırıncı: Ne kadar maden o kadar para.
İnsan:
Mimar: Sunucudaki belirli blokları kullanarak para kazanabilirsiniz.
Çiftçi: Tarım ile uğraşarak para kazanabilirsiniz.
Avcı: Ormanda ki oyuncuları ve canavarları öldürerek para kazanabilirsiniz.

Meslekler de aletler gibi kabataslak düşünülmüştür. Meslek seçiminden sonra ise oyunda yetenek bölümü (skills) bulunucaktır. Yeteneklere /yetenek komutu ile bakılabilicek ve yetenek puanları görevleri tamamlayarak kazanlılıcak.
Yeteneklerden birkaçını örnek vericek olursak.

Yetenek
İnsan: Hiç bir efekt olmadan oyuna başlar. Yetenek geliştirmeleri şu şekildedir.
Yenilenme: Seviye 1, Seviye 2, Seviye 3, Seviye 4, Seviye 5
Fazladan Can: Seviye 1, Seviye 2, Seviye 3, Seviye 4, Seviye 5
Hız: Seviye 1, Seviye 2, Seviye 3, Seviye 4, Seviye 5
Zıplama: Seviye 1, Seviye 2, Seviye 3, Seviye 4, Seviye 5
Gece Görüşü: Seviye 1
Kuvvet: Seviye 1, Seviye 2, Seviye 3, Seviye 4, Seviye 5
Direnç: Seviye 1, Seviye 2, Seviye 3, Seviye 4, Seviye 5
Elf: Hız 2, zıplama 1 efektleri ile oyuna başlar. Yetenek geliştirmeleri şu şekildedir.
Hız: Seviye3, Seviye 4, Seviye 5, Seviye 6, Seviye 7
Zıplama: Seviye 2, Seviye 3, Seviye 4, Seviye 5, Seviye 6
Ork: Kuvvet 3, yavaşlık 3, yenileme 1 efekleri ile oyuna başlar. Yetenek geliştirmeleri şu şekildedir.
Yenilenme: Seviye 2, Seviye 3, Seviye 4, Seviye 5, Seviye 6
Kuvvet: Seviye 4, Seviye 5, Seviye 6, Seviye 7, Seviye 8
Cüce: Acele 3, yavaşlık 2, gece görüşü 1 efektleri ile oyuna başlar. Yetenek geliştirmeleri şu şekildedir.

Elbetteki yetenekler bu kadar değil. Farklı yetenekler var.
Şimdi gelelim can alıcı noktalardan birine. Sunucuda su sistemi, zeka sistemi, yemek sistemi, korku sistemi, yetenek sistemi gibi bir çok sistem barındırıak.
Su sistemi düşündüğünüz gibi susuzluk olucak. Oyuncular susayabilicek vs.
Zeka sistemi ise şöyle, her ırkın kendine özgü zekası var. İnsan ırkının zekası 150, cüce ırkının zekası 200, ork ırkının zekası 5, elf ırkının zekası 50. Zeka ne işe yarar derseniz;
* Silah yapımı.
* Alet yapımı.
* Fırın kullanabilme.
* Canavarlardan korunabilme.
* Yetenek kullanabilme.
* Yemek yeme.
gibi bir çok özellik zeka ile yapılıyor.
Silah ve alet yapımında zeka yetersiz ise o eşya üretilmiyor.
Fırın kullanma durumu şöyle oluyor; Mesela demir cevheriniz var veya çiğ etiniz, fırında pişirmek istiyorsunuz. Fırına koyduğunuz zaman zekanız yeterli, yetersiz veya tam ortalarda ise şöyle oluyor. Yetersiz ise yaptığınız şey kül oluyor ve siz yanıyorsunuz, ortada ise siz yanıyorsunuz ve pişen materyale bir şey olmuyor, yeteri ise hiç bir şey olmadan pişiriyorsunuz.
Canavardan korunabilme ise şöyle oluyor; Mesela zombi ile savaşıyorsunuz zekanız korku derecesine göre değerlendiriliyor. Eğer ki düşük gelirse bulantı, kuvvetsizlik, körlük gibi efektleri alıyorsunuz, yeterli ise hiç sorunsuz savaşmaya devam ediyorsunuz.
Yetenek kullanabilme ise şöyle; Mesela ork ırkından canavarlar yeteneğini kullanıyorsunuz (Canavarlar yeteneği demek yanınıza 3 tane zombi çağırıyor ve zombiler sizin için savaşıyor.) ve yanınıza zombiler geliyor. Eğerki zeka seviyeniz düşük ise zombileri kontrol edemiyorsunuz ve zombiler size saldırıyor.
Yemek yeme durumu şöyle; Her ırka özel yemekler bulunmakta, çürük et insanlara zarar verirken orklara güç kazandırıyor. Özel şifalı yemeklerle can, kuvvet, hız gibi efektler kaznılabiliyor. Zeka seviyeniz düşükise yemeği yerken boğazınıza takılabiliyor veya zehirlenebiliyorsunuz.

Farklı sistemlerde olucak elbet lakin en göze çarpanlarını söylemek istedim. Şimdi gelelim en can alıcı noktalardan birine. Sunucuda 2 haftada 1 dünyalar arası savaş olucak. Tek bir dünyada 4 krallığın kaleleri bulunucak ve ırklar arası savaş olucak. Savaşta kim ne kadar düşman öldürürse o kadar fazla ganimet kazanıcak. Krallıklar arası savaşta aynı ırktaki kişiler birbirine saldıramayacak.

Konumun %80'i böyle %20'lik kısmı anlatma gereği duymuyorum. Eğer sizin de fikirleriniz varsa belirtirseniz sevinirim :)
İyi forumlar...

Noxy

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Hosting Görevlisi

Discord:

Anıl - Noxy#1919

Elmaslar
80
Puanlar
6.585
Yer
İstanbul
Minecraft
Noxy4
Eğer bu projenin canlanmasını istiyorsan Türkiye için değilde Global olarak sunucuyu açabilirsin. Türkiye için açarsan oyuncuların ilgisini çekemeyeceğin için sunucunda oynayan oyuncu çok az olucaktır. (Genellikle Tüm Bu Tarz Sunucular Ya Yapılmadan Mezarı Boyluyor ya da 1 2 Ay Süre Geçtikten Sonra) Sadece Forumlarda Gördüğüm RPG Sunucular İçin Konuşuyorum.

Citrus

Arcenia Network & Team Zephyr

Discord:

Citrus#4361

Elmaslar
940
Puanlar
16.030
Yer
Antalya
Minecraft
HyperCitrus
RPG zordur. Hem paketini toplamak hemde sistemlerini kurmak gerçekten zordur. Hele ki haritası... Çok büyük haritalar yapman gerek. Yani kısacası uzun bir süre emek vermen gerek. Üşengeç bir insansan zaten hemen vazgeç.

#Kadirz123

Efsane QXK <3

Discord:

Kadirz123#3611

Elmaslar
41
Puanlar
13.620
Yer
İzmir
Minecraft
Kadirz123
Güzel hoş fakat, iyi bir builder takımı ve sunucuyu tüm dünyaya açmalısın.
Türk oyuncular çünkü böyle şeylerin kıymetini bilmiyor, onlar bedava VIP ve V10 kazma Factions'ları tercih ediyorlar.
Yanlış mıyım? Başarılar dilerim, bu işin üstesinden gelirsin sen!

oKomut

Discord : oKomut#8290 Steam : oKomut

Discord:

oKomut#8290

Elmaslar
162
Puanlar
9.070
Minecraft
DecisioN
İsim konusunu pek becerememiş olabilirim affınıza sığınıyorum bu konuda. Şuan tanıtacağım proje sanırsam Türkiye'de değil dünyada eşi benzeri görülmemiş bir proje. Dilerseniz projenin anlatımına geçelim.

Oyunda başlangıç olarak 4 adet ırk var. (Arttırılabilir.) Elf, Ork, Cüce, İnsan. Oyuna başladığımız zaman bize hangi ırktan olucağımızı soruyor ve seçimimize göre bizi o ırkın dünyasına ışınlıyor. Ben ırk seçimini genel olarak insan üzerinden anlatacağım. Irk seçimini yaptıktan sonra dünyamıza ışınlanıyoruz. Her ırkın kendine özel warp bölümleri olmakta.
Irklara Özel Warplar
Orman
Arena
Takas
Kutu
Market
Avcı, Tarım: İnsanlar için; Maden, Fırın: Cüceler için; Cehennem, Zindan: Orklar için; Kutsal Orman, Kutsal Dağ: Elfler için.

Irklara özel warplar olduğu gibi ırklara özel silahlar ve aletlerde bulunmakta.
Irklara Özel Silahlar/Aletler
Elf silahlar ve aletleri:
Kutsal yay, elf yayı, kutsal hançer, elf hançeri, gümüş ok.
Kutsal kazma, kutsal balta, kutsal kürek, elf kazması, elf baltası, elf küreği.
Elf set (Zırh, pantolon, kask, bot.)
İnsan silahları ve aletleri:
Kutsal kılıç, şovalye kılıcı, samuray kılıcı, ninja kılıcı, savaş baltası.
Köylü kazması, köylü baltası ve köylü küreği.
Şovalye seti (Zırh, pantolon, kask, bot.)
Cüce silahları ve aletleri:
Balyoz, cüce savaş baltası, tabanca.
Cüce kazması, cüce baltası ve cüce küreği.
Cüce seti (Zırh, pantolon, kask, bot.)
Ork silahları ve aletleri:
Ork sopası.
Ork kazması, ork baltası ve ork küreği.
Ölü seti (Zırh, pantolon, kask, bot.)

Eşyalar elbetki zaman içerisinde değişicek. Kabataslak eşyaları anlattım burda. Gelelim sunucu özelliklerine dediğimiz gibi ırkı seçiyoruz ve dünyasına ışınlanıyoruz. Irk dünyasında her ırkın kendi ormanı olduğu için hayatta kalma sunucularında ki gibi gelişiyoruz. Unutmayın kendi ırkınıdaki kişi size saldırabilir. İnsan ırkı üzerinden anlatacağım demiştim.
İnsan ırkını seçtikten 5 saat oynadıktan sonra bize meslek sunucak. Her ırkın 3 tür mesleği olucak.

Meslekler
Ork:
Cehennem Fatihi: Bu meslek ne kadar iyi olsada kötü tarafı cehennem dünyasına mahkum olmanızdır. Hiç bir şekilde (Market vb. bölgeler dışında.) farklı ışınlanma bölgelerine giremez.
Canavar: Orman bölgesinde ki canavarları ve oyuncları öldürerek gücüne gücünüze güç katabilirsiniz.
Avcı: Ormanda ki hayvanları öldürerek para kazanabilirsiniz.
Elf:
Usta Nişancı: Yayı ne kadar çok kullanırsanız o kadar güçlenirsiniz ve para kazanırsınız.
Kılıç Ustası: Kılıcı ne kadar çok kullanırsanız o kadar güçlenirsiniz ve para kazanırsınız.
Bilgin: Kılıç ve yay dışında büyü ile uğraşarak para kazanabilirsiniz.
Cüce:
Madenci: Ne kadar taş o kadar para.
Silahcı: Ne kadar silah o kadar para.
Fırıncı: Ne kadar maden o kadar para.
İnsan:
Mimar: Sunucudaki belirli blokları kullanarak para kazanabilirsiniz.
Çiftçi: Tarım ile uğraşarak para kazanabilirsiniz.
Avcı: Ormanda ki oyuncuları ve canavarları öldürerek para kazanabilirsiniz.

Meslekler de aletler gibi kabataslak düşünülmüştür. Meslek seçiminden sonra ise oyunda yetenek bölümü (skills) bulunucaktır. Yeteneklere /yetenek komutu ile bakılabilicek ve yetenek puanları görevleri tamamlayarak kazanlılıcak.
Yeteneklerden birkaçını örnek vericek olursak.

Yetenek
İnsan:
Hiç bir efekt olmadan oyuna başlar. Yetenek geliştirmeleri şu şekildedir.
Elf: Hız 2, zıplama 1 efektleri ile oyuna başlar. Yetenek geliştirmeleri şu şekildedir.
Hız: Seviye3, Seviye 4, Seviye 5, Seviye 6, Seviye 7
Zıplama: Seviye 2, Seviye 3, Seviye 4, Seviye 5, Seviye 6
Ork: Kuvvet 3, yavaşlık 3, yenileme 1 efekleri ile oyuna başlar. Yetenek geliştirmeleri şu şekildedir.
Yenilenme: Seviye 2, Seviye 3, Seviye 4, Seviye 5, Seviye 6
Kuvvet: Seviye 4, Seviye 5, Seviye 6, Seviye 7, Seviye 8
Cüce: Acele 3, yavaşlık 2, gece görüşü 1 efektleri ile oyuna başlar. Yetenek geliştirmeleri şu şekildedir.

Elbetteki yetenekler bu kadar değil. Farklı yetenekler var.
Şimdi gelelim can alıcı noktalardan birine. Sunucuda su sistemi, zeka sistemi, yemek sistemi, korku sistemi, yetenek sistemi gibi bir çok sistem barındırıak.
Su sistemi düşündüğünüz gibi susuzluk olucak. Oyuncular susayabilicek vs.
Zeka sistemi ise şöyle, her ırkın kendine özgü zekası var. İnsan ırkının zekası 150, cüce ırkının zekası 200, ork ırkının zekası 5, elf ırkının zekası 50. Zeka ne işe yarar derseniz;
* Silah yapımı.
* Alet yapımı.
* Fırın kullanabilme.
* Canavarlardan korunabilme.
* Yetenek kullanabilme.
* Yemek yeme.
gibi bir çok özellik zeka ile yapılıyor.
Silah ve alet yapımında zeka yetersiz ise o eşya üretilmiyor.
Fırın kullanma durumu şöyle oluyor; Mesela demir cevheriniz var veya çiğ etiniz, fırında pişirmek istiyorsunuz. Fırına koyduğunuz zaman zekanız yeterli, yetersiz veya tam ortalarda ise şöyle oluyor. Yetersiz ise yaptığınız şey kül oluyor ve siz yanıyorsunuz, ortada ise siz yanıyorsunuz ve pişen materyale bir şey olmuyor, yeteri ise hiç bir şey olmadan pişiriyorsunuz.
Canavardan korunabilme ise şöyle oluyor; Mesela zombi ile savaşıyorsunuz zekanız korku derecesine göre değerlendiriliyor. Eğer ki düşük gelirse bulantı, kuvvetsizlik, körlük gibi efektleri alıyorsunuz, yeterli ise hiç sorunsuz savaşmaya devam ediyorsunuz.
Yetenek kullanabilme ise şöyle; Mesela ork ırkından canavarlar yeteneğini kullanıyorsunuz (Canavarlar yeteneği demek yanınıza 3 tane zombi çağırıyor ve zombiler sizin için savaşıyor.) ve yanınıza zombiler geliyor. Eğerki zeka seviyeniz düşük ise zombileri kontrol edemiyorsunuz ve zombiler size saldırıyor.
Yemek yeme durumu şöyle; Her ırka özel yemekler bulunmakta, çürük et insanlara zarar verirken orklara güç kazandırıyor. Özel şifalı yemeklerle can, kuvvet, hız gibi efektler kaznılabiliyor. Zeka seviyeniz düşükise yemeği yerken boğazınıza takılabiliyor veya zehirlenebiliyorsunuz.

Farklı sistemlerde olucak elbet lakin en göze çarpanlarını söylemek istedim. Şimdi gelelim en can alıcı noktalardan birine. Sunucuda 2 haftada 1 dünyalar arası savaş olucak. Tek bir dünyada 4 krallığın kaleleri bulunucak ve ırklar arası savaş olucak. Savaşta kim ne kadar düşman öldürürse o kadar fazla ganimet kazanıcak. Krallıklar arası savaşta aynı ırktaki kişiler birbirine saldıramayacak.

Konumun %80'i böyle %20'lik kısmı anlatma gereği duymuyorum. Eğer sizin de fikirleriniz varsa belirtirseniz sevinirim :)
İyi forumlar...
olum bu fikrin aynısını bir arkadaşla yapıyoduk qwekmwqewq

ImInfiniTy

Şimdi bir Hardcore server olacaktı..
Elmaslar
90
Puanlar
13.710
Hocam ırkçılık yapmayalım rica ediyorum.

ImInfiniTy

Şimdi bir Hardcore server olacaktı..
Elmaslar
90
Puanlar
13.710
Evet bro xd sunucunun kurallarına şimdi genel olarak "Din, dil ve ırk ayrımı yapılması yasaktır!" gibisinden bir yazı yazılıcaktır ama hocam sunucuda ırk vaaar nası ayrım yapmayalım :D
"Hocam sen yay kullanamıyorsun, insansın sen"
- BANNED

shad

the temple of the king

Discord:

emrenos#5027

Elmaslar
1.442
Puanlar
17.290
Minecraft
emrearik
Emek verip, eksiksiz bir şekilde tamamlamak için uzun bir süre seni bekliyor, diyebilirim. Proje oldukça hoş. Minecraft'a farklı bir hava katarak sadece Türkiye ile sınırlı kalmayıp dünya geneline sunucunu açabilirsin. Başarılar dilerim, kolay gelsin <3

goksan

Oyna.RegendNW.Com
Elmaslar
160
Puanlar
6.560
Minecraft
Goksanxx
Naber len ben yaptımki çoktan qw:Eqw.eW ama benimki büyücü okçu paladin savaşçı çok seksi yaptım büyücü büyü öğrenebiliyor kütüphaneden evrim sistemi yaptım level 100 250 500 gibi levellerde büyücüysen ağsan update oluyor daha iyisi geliyor 80 tane silah için affedersin bi yerimi yırttım yinede yaptım. büyüc çırağı gibi şeyler var kamp alanları var harita zaten ilk başta yaptırdım ork lar troller elfler var düşman veya arkadaş olabiliyorsun @oKomut sen beni mi kast ettin wq.qw:E.QW ayrıca asker sistemi var kiralık asker (bot) satın alabiliyorsun oyun içi parayla senin saldırdığın kişilere saldırıyor. neyse geriye kalan %90 ı konu açarsam anlatırım.

G

Garp

Ziyaretçi
Eğer bu projenin canlanmasını istiyorsan Türkiye için değilde Global olarak sunucuyu açabilirsin. Türkiye için açarsan oyuncuların ilgisini çekemeyeceğin için sunucunda oynayan oyuncu çok az olucaktır. (Genellikle Tüm Bu Tarz Sunucular Ya Yapılmadan Mezarı Boyluyor ya da 1 2 Ay Süre Geçtikten Sonra) Sadece Forumlarda Gördüğüm RPG Sunucular İçin Konuşuyorum.
Türkiye dışında açmak istemiyorum lakin ingilizcesi iyi olan rehberi nerden bulucam? Hadi buldum diyelim ben yabancılarla nasıl sohbet edicem? :D Zaten projeyi yaparsak sunucumuz çekirdekken yaparız.

RPG zordur. Hem paketini toplamak hemde sistemlerini kurmak gerçekten zordur. Hele ki haritası... Çok büyük haritalar yapman gerek. Yani kısacası uzun bir süre emek vermen gerek. Üşengeç bir insansan zaten hemen vazgeç.
Üşenmeden paketini hazırlarım ama benim için en zor kısım haritalar olur. Mimari bilgim 0.

Güzel hoş fakat, iyi bir builder takımı ve sunucuyu tüm dünyaya açmalısın.
Türk oyuncular çünkü böyle şeylerin kıymetini bilmiyor, onlar bedava VIP ve V10 kazma Factions'ları tercih ediyorlar.
Yanlış mıyım? Başarılar dilerim, bu işin üstesinden gelirsin sen!
Çok haklısın bu yüzden sunucumuz çekirdek olduktan sonra açmayı planlıyoruz.

olum bu fikrin aynısını bir arkadaşla yapıyoduk qwekmwqewq
Sana daha önce böyle bir şey anlatmıştım. :D

Hocam ırkçılık yapmayalım rica ediyorum.
:D Irkçılık yapmıyoruz tür seçiyoruz. :D

Evet bro xd sunucunun kurallarına şimdi genel olarak "Din, dil ve ırk ayrımı yapılması yasaktır!" gibisinden bir yazı yazılıcaktır ama hocam sunucuda ırk vaaar nası ayrım yapmayalım :D
a2d0c0f7e2a7219cb5f9b951bba19437.svg

"Hocam sen yay kullanamıyorsun, insansın sen"
- BANNED
Kullanabilecekler fakat diğerlerine göre daha kötü.

Emek verip, eksiksiz bir şekilde tamamlamak için uzun bir süre seni bekliyor, diyebilirim. Proje oldukça hoş. Minecraft'a farklı bir hava katarak sadece Türkiye ile sınırlı kalmayıp dünya geneline sunucunu açabilirsin. Başarılar dilerim, kolay gelsin <3
Amacım o şekilde lakin yabancılar ile nasıl anlaşırız Allah bilir. :D
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Naber len ben yaptımki çoktan qw:Eqw.eW ama benimki büyücü okçu paladin savaşçı çok seksi yaptım büyücü büyü öğrenebiliyor kütüphaneden evrim sistemi yaptım level 100 250 500 gibi levellerde büyücüysen ağsan update oluyor daha iyisi geliyor 80 tane silah için affedersin bi yerimi yırttım yinede yaptım. büyüc çırağı gibi şeyler var kamp alanları var harita zaten ilk başta yaptırdım ork lar troller elfler var düşman veya arkadaş olabiliyorsun @oKomut sen beni mi kast ettin wq.qw:E.QW ayrıca asker sistemi var kiralık asker (bot) satın alabiliyorsun oyun içi parayla senin saldırdığın kişilere saldırıyor. neyse geriye kalan %90 ı konu açarsam anlatırım.
Benimki farklı tammı s. :D

oKomut

Discord : oKomut#8290 Steam : oKomut

Discord:

oKomut#8290

Elmaslar
162
Puanlar
9.070
Minecraft
DecisioN
hayır ama senlede yapabilirz knk dfsösfddsf

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı