Sol Reklam
Sağ Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ThanatosUltio

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
97
Puanlar
3.870
Windows 10'a Yeni Özellik Geliyor!

Çoğu kişiye göre Windows 10, Microsoft'un tasarladığı en güzel Windows sürümüdür. Gerek tasarım olsun, gerek de güvenlik sistemi ile kendini her zaman öne çıkartan Windows 10, diğer Windows sürümlerini arkasında bıraktı. Windows 10'a gelen yeni özellik ile "Neler Yeni?" bölümünde yeni güncellemeler ile gelen yenilikleri görebileceğiz.

İçinde Windows 10 yazılımı olan bir bilgisiyara sahipseniz, bilgisiyarınız otomatik olarak güncellektikten sonra acaba yeni güncelleme ile hangi yeni özellikler geldi? Diye kendinize sorup araştırma gereksiniminde bulunursunuz. Artık buna gerek kalmayacak çünkü Microsoft, şirket Windows 10'a getireceği yeni güncelleme ile "Yenilikler" sekmesinde yeni güncelleme ile nelerin eklendiğini bize anlatacak.

"Ayarlar" menüsünün altında yer alacak olan Yenilikler, Windows 10 kullanıcıları için adeta bir rehber niteliğinde olacak. Böylece Windows 10 kullanıcıları, bilgisiyarına yeni eklenmiş olan özellikleri hiç yorulmadan ve araştırma yapmaya gerek duymadan derinlemesine öğrenebilecek. Ayrıca Microsoft, Yenilikler sekmesi ile ilgili kullanıcıların geri bildirimde bulunabilmesi özelliğini de getirecek.

thumb-1920-601846.jpg

Microsoft, Yenilikler kısmını henüz geliştirmekde ve geliştirmeye de devam edecek gibi duruyor. Zaten yeni gelen Insider sürümüne gelen güncelleme notlarında bu özelliği görmememiz, bunun bir göstergesi. Yani anlayacağınız, Microsoft'un bu özelliği yakın zaman içerisinde Windows 10'a getirmeyeceğini düşünüyoruz. Ayrıca Microsoft, COVID-19 sebebiyle bir süre işletim sistemlerine güncelleme getiremeyeceğini söyledi.

Evet sayın forum üyeleri, bugünkü konum buraya kadardı. Umarım sizlere Microsoft'un Windows 10'a getireceği bu yeni güncelleme hakkında bilgilendirebilmişimdir. Eğer biraz da olsa bilgilendiyseniz, konuma elmas atıp yorum yapmayı unutmayın. Bir dahaki konumda görüşmek üzere, hoşça kalın!

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Başarılı bir konu, beğendim iyi forumlar.

S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
Sıfır haliyle 1.4gb ram de kullanmasa çok iyi aslında fakat bu güncellemeyi sadece eklenecek bir şey bulamadıkları için eklediklerini düşünüyorum

ThanatosUltio

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
97
Puanlar
3.870
D

Duygulandım

Ziyaretçi
Konunuzu beğendim. Çok bilgilendirici bir konu. Başarılar, iyi forumlar.

Crewdex

Clique | 2022
Emektar

Discord:

Crewdex#1868

Elmaslar
574
Puanlar
8.990
Minecraft
Crewdex
Herzamanki gibi güzel bir iş çıkarmışsın, konu başarılı, ellerine sağlık.

ThanatosUltio

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
97
Puanlar
3.870

ThanatosUltio

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
97
Puanlar
3.870
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Her konunda olduğu gibi yine muazzam bir anlatım olmuş ki şahsen baya bir beğendim. Eline, emeğine ve kalemine sağlık :P ☕

ThanatosUltio

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
97
Puanlar
3.870
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı