Sol Reklam
Sağ Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ThanatosUltio

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
97
Puanlar
3.870
Windows 10 Ekim 2020 Güncellemesi

Microsoft, Windows 10 Ekim 2020 güncellemesini önümüzdeki haftalarda kullanıcılara sunacak. Windows kullanarak güncellemeleri yükleyemeyenler için, nasıl indirileceğini açıklıyoruz. Windows 10 işletim sistemi her ay çeşitli güncellemeler yayınlar. Güncelleme yayınlandıktan sonra, işletim sisteminde çeşitli değişiklikler ve optimizasyon düzeltmeleri yapılacaktır. Windows tarafından yayımlanan güncelleştirmeleri uygulamak çok önemlidir, çünkü bilgisayar sorunlarına neden olabilecek öğeleri kaldırmak için yayımlanan güncelleştirmeleri kullanmaya çalışın. Bilgisayarınızın her zaman daha korumalı ve kararlı bir durumda çalışmasını istiyorsanız, bu güncellemeleri yüklemeniz gerekir. Bu yazıda 10 Ekim 2020 Windows güncellemesini nasıl indirip kuracağınızı göstereceğiz.

Windows Güncellemesi 10 Ekim 2020'de nasıl indirilir?

Adım 1: "Ayarlar" menüsünü açıyoruz.
Adım 2: Menüden "Güncelle ve Güvenlik" e tıklıyoruz.
Adım 3: "Windows Update" butonuna tıklıyoruz.
Adım 4: "Güncellemeleri Kontrol Et" butonuna tıklıyoruz.
Adım 5: "İndir ve Kur" butonuna tıklıyoruz.
Adım 6: "Bilgisayarı Yeniden Başlat" butonuna tıklıyoruz.

Wallpaper-Windows-10.jpg

Diğer Bir Yöntem İle Nasıl İndirilir?

Ekim 2020 güncellemesini indirmek için Windows Insider programına katılın:

Adım 1: "Ayarlar" menüsünü açıyoruz, - Adım 2: Menüden "Güncelle ve Güvenlik" i tıklıyoruz,
Adım 3: "Windows Insider Programı" butonuna tıklıyoruz, - Adım 4: Bir e-posta hesabına bağlanıyoruz,
Adım 5: Windows Insider programına katılıyoruz, - Adım 6: Sözleşmenin şartlarını kabul ediyoruz,
Adım 7: Dahili personel ayarlarını seçiyoruz, - Adım 8: Bilgisayarı yeniden başlatıyoruz,
Adım 9: "Ayarlar" menüsünü açıyoruz. - Adım 10: Menüden "Güncelleme ve Güvenlik" e tıklıyoruz.
Adım 11: "Windows Update" butonuna tıklıyoruz. - Adım 12: "Güncellemeleri Kontrol Et" butonuna tıklıyoruz.
Adım 13: "İndir ve Kur" butonuna tıklıyoruz.

Windows 10 Ekim güncellemesindeki Gelen Yenilikler

Yenilik 1: Şifresiz Microsoft hesabı kullanabilme - Yenilik 2: Büyütecin metni yüksek sesle okumasını sağlama
Yenilik 3: İmlecinizi kolayca görünür hale getirin - Yenilik 4: Metin imlecinin daha kolay bulunmasını sağlayın
Yenilik 5: Windows'u düzenlemesi daha kolaylaştı - Yenilik 6: Birden çok dilde düzenleme yapın
Yenilik 7: Sesinizi düzeltmek ve analiz etmek için PowerPoint kullanın - Yenilik 8: 3B şablonlar oluşturmak için Microsoft Office'i kullanın
Yenilik 9: Aile Güvenliği Şablonu Oluşturma
Yenilik 10: Çocuklar için eğlenceli aktiviteler - Yenilik 11: Bir aile haritası oluşturun
Yenilik 12: Evde çalışma şablonu oluşturun - Yenilik 13: Klavyeden emoji ekleyin
Yenilik 14: Güncellemeleri duraklatın - Yenilik 15: Ekran Görüntüsü Alma

Evet sayın forum üyeleri, bugünkü konum buraya kadardı. Bir dahaki konumda görüşmek üzere hoşça kalın!

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Windows 10 bilgisayarını güncelleştirmeyi isteyen arkadaşlar için yararlı bir konu içeriği olmuş. Anlatım için çok teşekkür ederiz ☺️ ☕

ThanatosUltio

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
97
Puanlar
3.870
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı