Sol Reklam
Sağ Reklam

Bulundu Whoobies | Yetkili Kadrosuna Yeni İsimler Arıyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ryna

forever

Discord:

ryna#0104

Elmaslar
167
Puanlar
9.070
Minecraft
NRack
Herkese merhabalar. İlk önce kendimden ve diğer ekip arkadaşlarımdan bahsetmek isterim.
Benim adım Emre genelde forumda ve sanal ortamda adım NRack olarak geçer.
Bir diğer kurucumuz ise ve en büyük katkılara sahip biri ise @Puding Bey 'dir.
Kendisi sunucumuz için canını dişine takmış bir kişidir ve yönetimde birlikte bulunmaktayız.
Üst yönetimimizden sonra alt yönetimimiz geliyor daha açıklayıcı bir şekilde koordinatörlerimiz.
1. koordinatörümüz @FurkanÖzcan 'dır. Kendisi alımlar ile ilgilenen koordinatörümüzdür.
2. koordinatörümüz ise @Lyons 'dur. Bu koordinatörümüz ise Discord ve şikayetler ile ilgilenen koordinatörümüzdür.
Genel olarak alt yönetim ve üst yönetim bu kadar ama asıl kısmımız bu değil tabii ki.
Ekip üyelerimize bakar isek WhoobiesBT daha önde geliyor.
WhoobiesBT'de Wolporc adlı baş mimarımız bulunmakta kendisinin forum hesabı yoktur.
WhoobiesBT'nin 2. baş mimarı @miBend.
WhoobiesBT için yeni mimarlar arıyoruz mesela.
2 baş mimarın içinde bir mimar olarak başlayıp çok iyi tüyolar kazanabileceğiniz bir mimar ekibi WhoobiesBT.
Şimdi ise sizi nasıl seçeceğimize gelelim bir form ile seçeceğiz.
Eğer ki bu formdan pozitif bir cevap gelir ise bize belirtmiş olduğunuz Discord adresinizden size ulaşacağız.
Bu arada belirtmiş olayım Discord olması şartdır.
Formdan önceki 2. şartımız ise tüm bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurmanız gerekmektedir.
Ve son olarak 3. şartımız ise önemli bir sorun olmadığı sürece belirttiğiniz saatlerde veye gün içi zamanlarda aktif olmazsanız üşendim gibi cevaplar verir iseniz yetkiniz alınıp sonsuza dek verilmeyecektir eğer yetkinin kara deliklerde kaybolmasını istiyor isen veya kaybedeceksen başvurma!​

WhoobiesBT mimar alım formu:
Adınız:
Yaşınız:
Discord adresinizi öğrenelim:
Mimarlık görevinde neden bulunmak istiyorsunuz?:
Sizi seçtiğimizde ne kadar veya kaç saat aktif olabilirsiniz?:
Daha önce mimarlık görevinde bulunduğunuz sunucu veya başka bir platform var mı var ise referans gösterebilirler mi?:

UYARI
Lütfen bu formu başta belirttiğimiz şartlara göre doldurunuz.​

Whoobies iletişim adresleri:
Elektronik posta adresi: [email protected]
Discord adresimiz: Whoobies#4236​

Shirayuki

Zümrütü boş ver, elmas var mı?

Discord:

sitozin

Elmaslar
100
Puanlar
9.075
Yer
Bilinmedik Konum.
Minecraft
sfinctah
Küllerimizden tekrar doğuyoruz baby.

yagizkelleci

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

yağız kelleci #0145

Elmaslar
0
Puanlar
0
Minecraft
iFlusherBR
Adım Yağız yaşım 15 discor:yağızkelleci #0145 ben yetkili olmak istiyorum max 08 saat aktif olabilirim

ryna

forever

Discord:

ryna#0104

Elmaslar
167
Puanlar
9.070
Minecraft
NRack

yagizkelleci

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

yağız kelleci #0145

Elmaslar
0
Puanlar
0
Minecraft
iFlusherBR
WhoobiesBT mimar alım formu:
Adınız:Yağız
Yaşınız:15
Discord adresinizi öğrenelim:yağızkelleci#0145
Mimarlık görevinde neden bulunmak istiyorsunuz?:Ben şahsen yetkili olmak istiyorum sıcak kanlı biriyim ve oyunculara karşı bi egoistliğim yoktur Herkesle ilgilenmeye çalışırım
Sizi seçtiğimizde ne kadar veya kaç saat aktif olabilirsiniz?:Benim minimum aktif olma saatim 2saat max is 8saat aktif olabilirim
Daha önce mimarlık görevinde bulunduğunuz sunucu veya başka bir platform var mı var ise referans gösterebilirler mi?:Maalesef daha önceki sunucuda mimarlık görevi olarak bulunmadım
Bide ben yetkili olmak istiyorum hiç olmamıştım ama denemek istiyorum eğer seçerseniz

Bekir.glr

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
7
Puanlar
0
Minecraft
BekirRF
Adınız: Bekir
Yaşınız: 17
Discord adresinizi öğrenelim: bekir.glr
Mimarlık görevinde neden bulunmak istiyorsunuz?: 3 yıldır mimarlık yapıyorum mimarlık hosuma gidiyo birileri seni yaptıgın yapıyı begeniyo felan bence cok güzel bi duygu
Sizi seçtiğimizde ne kadar veya kaç saat aktif olabilirsiniz?: günlük 6 saat civarı
Daha önce mimarlık görevinde bulunduğunuz sunucu veya başka bir platform var mı var ise referans gösterebilirler mi?: sunda ptrc diye bu sw calısıyom bırakmak istiyom cünükü ortamı begénmedim isterseniz dc resimlerini atarım

ryna

forever

Discord:

ryna#0104

Elmaslar
167
Puanlar
9.070
Minecraft
NRack
Adınız: Bekir
Yaşınız: 17
Discord adresinizi öğrenelim: bekir.glr
Mimarlık görevinde neden bulunmak istiyorsunuz?: 3 yıldır mimarlık yapıyorum mimarlık hosuma gidiyo birileri seni yaptıgın yapıyı begeniyo felan bence cok güzel bi duygu
Sizi seçtiğimizde ne kadar veya kaç saat aktif olabilirsiniz?: günlük 6 saat civarı
Daha önce mimarlık görevinde bulunduğunuz sunucu veya başka bir platform var mı var ise referans gösterebilirler mi?: sunda ptrc diye bu sw calısıyom bırakmak istiyom cünükü ortamı begénmedim isterseniz dc resimlerini atarım
Discord adresinizi düzgün yazınız. (bkz: Discord Kodunuzu Yazmamışsınız)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı