Sol Reklam
Sağ Reklam

Watch Dogs Bedava/Free - Epic Store

Rahim Q.

Dürüstlük pahalı bir mülktür, ucuz kişide bulunmaz

Discord:

rahimqbv

Elmaslar
259
Puanlar
14.340
Yer
Azerbaycan
Minecraft
RahimQBV
Facebook
Rahim Qubadov
Twitter
RahimQBV
1200px-Epic_Games_logo.svg.png

Hepinize selamlar olsun forum üyeleri ve ziyaretçileri ?
Epic Games veya diğer adıyla Epic Store dün saat 19:00-20:00 saatleri arasında marketlerinde tam 157TL değerinde olan Watch Dogs bedava şekilde 1 hafta süreliğine veriyorlar.

Watch Dogs ilginç hikayesi
(Yazılar bilgi kaynaklarından alınmıştır)

Watch Dogs, bizleri Aiden Pearce isimli sıradan bir adamla tanıştırıyor. Her ne kadar sıradan gözükse bile, Chicagolu vatandaşlarımız onu tam olarak göremiyor veya tanımıyor. Hiçbir kamera onun yüzünü gösteremiyor, hatta polisler onun peşinde olsa bile, neyi kovaladıklarını bilmiyorlar. Peki nedir bu adamı bu kadar özel kılan? Aiden aslında telefonu yardımıyla, şehrin çok özel bilgilerine ulaşabilen biri. Bir gün bir ortağı ile insanların hesaplarına sızıyor ve para çektiriyor ancak işler planladığından çok farklı çıkıyor çünkü kendisi gibi olan başkalarının olduğunu öğreniyor.. Ortağı yüzünden başı belaya giren Aiden, ister istemez ailesini de bu işin içerisinde buluyor. Zira Aiden’ın hack’leme gücünü sadece kendi çıkarları için kullanmak isteyen başka adamlar da mevcut ve onlar da gücün, paranın peşindeler. Ailesini ve tabii ki kendisini beladan kurtarmak isteyen Aiden, daha önce hiç yüz yüze görüşmediği başka bir arkadaşı ile iletişime geçerek ondan yardım ister; Badboy17. Sadece kod ismiyle ve sesini değiştirerek, telefonumuz aracılığla ulaşabildiğimiz gizemli kişilik, bize maceralarımızda ortaklık ediyor ve genelde yönlendiriyor.

Watch Dogs Sistem Gereksinimleri
МinimumÖnerilen
Windows Vista® (SP2) x64 / Windows 7 (SP1) x64 / Windows 8 x64 (x64 bit versions only)
Windows Vista (SP2) x64 / Windows 7 (SP1) x64 / Windows® 8 x64 (x64 bit versions only)
CPU:
2.66 GHz Intel® Core2 Quad Q8400 or 3.0 GHz AMD Phenom™ II X4 940
CPU:
3.5 GHz Intel Core i7-3770 or 4.0 GHz AMD FX-8350 or better
GPU:
1024 VRAM DirectX 11 with Shader Model 5.0 or higher
GPU:
2048 VRAM DirectX 11 with Shader Model 5.0 or higher
Memory:
6 GB RAM
Memory:
8 GB RAM or greater
DirectX
Version 11
DirectX
Version 11
Disk:
25 GB available space
Disk:
25 GB available space
Sound Card
DirectX 9.0c Compatible Sound Card with Latest Drivers
Sound Card
Surround Sound 5.1 capable sound card
Additional Notes
PERIPHERALS: Windows-compatible keyboard, mouse and headset, optional Microsoft Xbox 360 Controller MULTIPLAYER: 256 kbps or faster broadband connection * SUPPORTED VIDEO CARDS AT TIME OF RELEASE: AMD Radeon HD 5850 / 6000 / 7000 / R7 / R9 series, NVIDIA GeForce GTX 460 / 500 / 600 / 700 series, Intel Iris Pro HD 5200
Additional Notes
PERIPHERALS: Windows-compatible keyboard, mouse and headset, optional Microsoft Xbox 360 Controller MULTIPLAYER: 256 kbps or faster broadband connection * SUPPORTED VIDEO CARDS AT TIME OF RELEASE: AMD Radeon HD 5850 / 6000 / 7000 / R7 / R9 series, NVIDIA GeForce GTX 460 / 500 / 600 / 700 series, Intel Iris Pro HD 5200

Epic Games/Store Wach Dogs alma linki:

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Oldukça uzun süredir deneyimlemek istediğim bir oyundu ki sonunda Epic Store'de 1 haftalığına ücretsiz olmuş. Az önce oyunun indirilmesini başlattım ve eğer gerçekten de hoşuma giden bir oyun olursa ki bu bilgisayarımda el verirse satın almayı düşünüyorum. Güzel konu olmuş <3

Rahim Q.

Discord:

rahimqbv

Elmaslar
259
Puanlar
14.340
Yer
Azerbaycan
Minecraft
RahimQBV
Facebook
Rahim Qubadov
Twitter
RahimQBV
Oldukça uzun süredir deneyimlemek istediğim bir oyundu ki sonunda Epic Store'de 1 haftalığına ücretsiz olmuş. Az önce oyunun indirilmesini başlattım ve eğer gerçekten de hoşuma giden bir oyun olursa ki bu bilgisayarımda el verirse satın almayı düşünüyorum. Güzel konu olmuş <3
Bayım aldığınız zaman sınırsız süreliğine kütüphanenizde kalıyor.Yorumunuz için teşekkürler.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bayım aldığınız zaman sınırsız süreliğine kütüphanenizde kalıyor.Yorumunuz için teşekkürler.

Gerçekten mi? Şimdi ben bu oyunu indiriyorum. Bir haftalık süre bitince de ücretsiz oynayabilecek miyim? Eğer öyle değilse parasıyla alırım.

Rahim Q.

Discord:

rahimqbv

Elmaslar
259
Puanlar
14.340
Yer
Azerbaycan
Minecraft
RahimQBV
Facebook
Rahim Qubadov
Twitter
RahimQBV

Gerçekten mi? Şimdi ben bu oyunu indiriyorum. Bir haftalık süre bitince de ücretsiz oynayabilecek miyim? Eğer öyle değilse parasıyla alırım.
Evet fakat 1 şey var diye biliyorum 2 saatdden fazla oynarsan kalıcı olarak kalıyor eğer oynamazsan ek ücret verib kalıcı saklıyorsun.Kısaca 2 saat afk bırak ana menüde epic games oynamış sayar ve kalıcı olarak kütüphanende kalmış olucaktır.İyi oyunlar diliyorum şimdiden epic games sayesinde 50+ oyun şuan kütüphanemde duruyor. ♡

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Evet fakat 1 şey var diye biliyorum 2 saatdden fazla oynarsan kalıcı olarak kalıyor eğer oynamazsan ek ücret verib kalıcı saklıyorsun.Kısaca 2 saat afk bırak ana menüde epic games oynamış sayar ve kalıcı olarak kütüphanende kalmış olucaktır.İyi oyunlar diliyorum şimdiden epic games sayesinde 50+ oyun şuan kütüphanemde duruyor. ♡

Bende aylardır diyorum, "Daha önceden aldığım oyunlar neden kütüphanemde siliniyor?" Bunu öğrendiğim iyi oldu. Size çok teşekkür ederim <3

Rahim Q.

Discord:

rahimqbv

Elmaslar
259
Puanlar
14.340
Yer
Azerbaycan
Minecraft
RahimQBV
Facebook
Rahim Qubadov
Twitter
RahimQBV

Bende aylardır diyorum, "Daha önceden aldığım oyunlar neden kütüphanemde siliniyor?" Bunu öğrendiğim iyi oldu. Size çok teşekkür ederim <3

20200320_000942.jpg

Buyrun her satın alımda mail geliyor ve aniden okuduğumda bunu gördüm.Umarım iyi oyun keyfi yaşarsınız. ♡

AsinPW

MORE BEER!

Discord:

asinpw

Elmaslar
866
Puanlar
11.975
Yer
Wuhan, China
Konu tasarımını / vektör tasarımlarını bile yaptığım ve aşık olduğum serinin 1.oyunu. Şahsen 2.oyununu daha çok sevsem de Watch Dogs 1'i ilk çıktığında çok sevmiştim. Şu an hiç oynamayan varsa indirsin oynasın ama bitiremez muhtemelen. Çünkü bir yerden sonra "Acaba GTA'mı geçsem?" gibi düşüncelere kapılabilirsiniz. Oyun ilk çıktığında bir çok şeyi vaat etse de şuan bu tür özellikleri vaat eden bir çok açık dünya oyunu mevcut.

Daha önce oynayanlar boşa indirmesinler, aradığınız oyun bu değil :D 1-2 saat oynar "Kardeş bu oyunu ben zamanında nasıl sevmişim ya?" deyip silebilirler.

Bazı şeyler zamanında güzeldi :) Ubisoft bu aralar bir çok oyununun 6 saatlik falan Trial versiyonlarını çıkardı. -- Örneğin; The Division, The Crew II...

Ubisoft'la zamanında Bugisoft diye çok dalga geçsem de Watch Dogs II oyununu bol bol takdir ettim.
Watch Dogs 1'i, 1 haftada bitirebilirseniz beni bulun, çorba paranız benden.

dimitris831

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

dimitris831#0001

Elmaslar
44
Puanlar
0
Yer
İzmir, Selçuk
Minecraft
dimitris831
Facebook
ichbindimitris
Twitter
dimitrisabiniz
PlayStation’umda Watch Dogs 2 var, gayet müthiş oyun. Oyunun görevlerini bitirmeme rağmen tüm hack özelliklerini açamadım bile. Bu konuyu açtığınız gerçekten iyi oldu, eğer insanları güzel oyunların bedava olduğunda bildirirseniz gerçekten çok iyi olur. Konunuz için teşekkür ederim. :)

Rahim Q.

Discord:

rahimqbv

Elmaslar
259
Puanlar
14.340
Yer
Azerbaycan
Minecraft
RahimQBV
Facebook
Rahim Qubadov
Twitter
RahimQBV
PlayStation’umda Watch Dogs 2 var, gayet müthiş oyun. Oyunun görevlerini bitirmeme rağmen tüm hack özelliklerini açamadım bile. Bu konuyu açtığınız gerçekten iyi oldu, eğer insanları güzel oyunların bedava olduğunda bildirirseniz gerçekten çok iyi olur. Konunuz için teşekkür ederim. :)
Epic Games sadece bunları değil çok oyunu bedavaya veriyor sadece ben kalitesiz ve popüler olmayan oyunları göstermeyi istemedim.Epic Games bu yıl gerçektende müthiş başlanğıç yaptı ve kaliteli oyunlar vermeye başladı.Yorumunuz için teşekkür ederim. ♡

dimitris831

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

dimitris831#0001

Elmaslar
44
Puanlar
0
Yer
İzmir, Selçuk
Minecraft
dimitris831
Facebook
ichbindimitris
Twitter
dimitrisabiniz
Epic Games sadece bunları değil çok oyunu bedavaya veriyor sadece ben kalitesiz ve popüler olmayan oyunları göstermeyi istemedim.Epic Games bu yıl gerçektende müthiş başlanğıç yaptı ve kaliteli oyunlar vermeye başladı.Yorumunuz için teşekkür ederim. ♡
Oyunu indirdim, başlata bastığımda BAŞLATILIYOR diyor, 5-10 saniye sonra tekrar BAŞLAT butonu gelmiyor ve oyun açılmıyor, sebvebi nedir?

Rahim Q.

Discord:

rahimqbv

Elmaslar
259
Puanlar
14.340
Yer
Azerbaycan
Minecraft
RahimQBV
Facebook
Rahim Qubadov
Twitter
RahimQBV
Konu tasarımını / vektör tasarımlarını bile yaptığım ve aşık olduğum serinin 1.oyunu. Şahsen 2.oyununu daha çok sevsem de Watch Dogs 1'i ilk çıktığında çok sevmiştim. Şu an hiç oynamayan varsa indirsin oynasın ama bitiremez muhtemelen. Çünkü bir yerden sonra "Acaba GTA'mı geçsem?" gibi düşüncelere kapılabilirsiniz. Oyun ilk çıktığında bir çok şeyi vaat etse de şuan bu tür özellikleri vaat eden bir çok açık dünya oyunu mevcut.

Daha önce oynayanlar boşa indirmesinler, aradığınız oyun bu değil :D 1-2 saat oynar "Kardeş bu oyunu ben zamanında nasıl sevmişim ya?" deyip silebilirler.

Bazı şeyler zamanında güzeldi :) Ubisoft bu aralar bir çok oyununun 6 saatlik falan Trial versiyonlarını çıkardı. -- Örneğin; The Division, The Crew II...

Ubisoft'la zamanında Bugisoft diye çok dalga geçsem de Watch Dogs II oyununu bol bol takdir ettim.
Watch Dogs 1'i, 1 haftada bitirebilirseniz beni bulun, çorba paranız benden.
Böyle zorlu oyunu 1 haftada 100% save ile bitirmek gerçektende imkansız.Watch Dogs ll gerçektende güzel fakat Watch Dogs sevilmeseydi Ubisoft şuanda ikinci versiyonu bile yapmazdı.Yorumunuz için teşekkür ederim. ♡
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Oyunu indirdim, başlata bastığımda BAŞLATILIYOR diyor, 5-10 saniye sonra tekrar BAŞLAT butonu gelmiyor ve oyun açılmıyor, sebvebi nedir?
Böyle bir hata ile karşılaşmadım fakat Epic Games başlatıcısın yeniden kapatıb yeniden aça bilirsin.Çözüm işlemez ise direkt olarak oyunun bulunduğu klasörden başlatmayı dene.Oyun başladıktan sonra 14 gün içerisinde 2 saatden fazla oynamaya dikkat et yani 14 gün içerisinde 2 saat oynamazsan oyunu Ubisoft ek ücret ile oyunu yeniden ala bilir hale getirebilir.

ProEdo

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
72
Puanlar
9.405
Minecraft
pBooom
Facebook
Yok
Twitter
Yakında
İyide 2 saat oynamanıza gerek yok gitmiyor kütüphanemde 70ten fazla oyun var

Rahim Q.

Discord:

rahimqbv

Elmaslar
259
Puanlar
14.340
Yer
Azerbaycan
Minecraft
RahimQBV
Facebook
Rahim Qubadov
Twitter
RahimQBV
İyide 2 saat oynamanıza gerek yok gitmiyor kütüphanemde 70ten fazla oyun var
Bendede var fakat şöyle diyorlar oyunu indirdin ve 2 saat oynamadıysan.İndirmediysen bir problem yok.Mesela bende senin gibi 2019'dan beri biriktirdiğim oyunlar ve içerisinde sadece slime rancher oynadım (2 saat den fazla) ve gitmedi ve denemekte istemiyorum.Çünki satıcı elden ala bilir.Bu zaten 2 hafta içinde toplamda 2 saat oynamadıysan sayılıyor yani oynadıktan sonra nasıl istersen davrana bilirsin.Umarım iyi anlatmışımdır.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı