Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Vixio Sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Crypton

Örümcek Hoşt!

Discord:

Crypton#0161

Elmaslar
118
Puanlar
1.560
Yer
Danimarka - Kopenhag
Minecraft
Crypton
Öncelikle selamlar forumda birkaç vixio ile alakalı skript buldum sunucuma ekledim arkadaşımda verdi 1 adet ekledikten sonra hepsi discorddan 2 3 tane mesaj atıyor normalde 1 tane fln atması lazım değilmi enson @Reynixan arkadaşımın skriptini denedim yine aynısı oldu
kjydt.png

Reynixan

Le cose belle arrivano quando non le cerchi.

Discord:

Reynixan#8044

Elmaslar
725
Puanlar
8.175
Yer
Istanbul
Konsola herhangi bir hata gidiyor mu?
Olay daha önce başıma gelmişti. Farkında olmadan botu iki farklı pakette çalıştırdığım için sorun oluşuyormuş. Önce tek pakette çalıştırdığından emin olman gerekir.
Vixio başka bir eklenti ile çakışıyor olabilir. Son log dosyasını atar mısın?

THOXIA

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!
Onaylı Satıcı

Discord:

efekurban

Elmaslar
448
Puanlar
15.310
Yer
Bursa
Minecraft
HyperionDev
Twitter
efekurbann
Sunucuyu restartla, skripti değil. Restart istemiyorum diyorsan on loada kontrol eklemelisin

Crypton

Örümcek Hoşt!

Discord:

Crypton#0161

Elmaslar
118
Puanlar
1.560
Yer
Danimarka - Kopenhag
Minecraft
Crypton
Sunucuyu restartla, skripti değil. Restart istemiyorum diyorsan on loada kontrol eklemelisin
hep aynı kapatıp açsam bile
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Konsola herhangi bir hata gidiyor mu?
Olay daha önce başıma gelmişti. Farkında olmadan botu iki farklı pakette çalıştırdığım için sorun oluşuyormuş. Önce tek pakette çalıştırdığından emin olman gerekir.
Vixio başka bir eklenti ile çakışıyor olabilir. Son log dosyasını atar mısın?
başka pakette mevcut fakat çalıştırmadım birazdan atıyorum log
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Kod:
[16:35:32] [ForkJoinPool.commonPool-worker-3/ERROR]: RestAction queue returned failure: [ErrorResponseException] 10008: Unknown Message
net.dv8tion.jda.api.exceptions.ContextException
    at net.dv8tion.jda.api.exceptions.ContextException.here(ContextException.java:52) ~[?:?]
    at net.dv8tion.jda.api.requests.Request.<init>(Request.java:64) ~[?:?]
    at net.dv8tion.jda.internal.requests.RestActionImpl.queue(RestActionImpl.java:167) ~[?:?]
    at net.dv8tion.jda.api.requests.RestAction.queue(RestAction.java:311) ~[?:?]
    at me.iblitzkriegi.vixio.registration.Types$5.change(Types.java:148) ~[?:?]
    at me.iblitzkriegi.vixio.registration.Types$5.change(Types.java:118) ~[?:?]
    at me.iblitzkriegi.vixio.changers.VixioChanger.change(VixioChanger.java:21) ~[?:?]
    at ch.njol.skript.classes.Changer$ChangerUtils.change(Changer.java:70) ~[?:?]
    at ch.njol.skript.expressions.base.EventValueExpression.change(EventValueExpression.java:191) ~[?:?]
    at ch.njol.skript.expressions.base.WrapperExpression.change(WrapperExpression.java:124) ~[?:?]
    at me.iblitzkriegi.vixio.changers.EffChange.execute(EffChange.java:315) ~[?:?]
    at ch.njol.skript.lang.Effect.run(Effect.java:52) ~[?:?]
    at ch.njol.skript.lang.TriggerItem.walk(TriggerItem.java:61) ~[?:?]
    at ch.njol.skript.lang.TriggerItem.walk(TriggerItem.java:89) ~[?:?]
    at ch.njol.skript.lang.Trigger.execute(Trigger.java:55) ~[?:?]
    at me.iblitzkriegi.vixio.commands.DiscordCommand.lambda$execute$2(DiscordCommand.java:77) ~[?:?]
    at org.bukkit.craftbukkit.v1_8_R3.scheduler.CraftTask.run(CraftTask.java:71) ~[Spigot.jar:git-Spigot-db6de12-18fbb24]
    at org.bukkit.craftbukkit.v1_8_R3.scheduler.CraftScheduler.mainThreadHeartbeat(CraftScheduler.java:350) ~[Spigot.jar:git-Spigot-db6de12-18fbb24]
    at net.minecraft.server.v1_8_R3.MinecraftServer.B(MinecraftServer.java:723) ~[Spigot.jar:git-Spigot-db6de12-18fbb24]
    at net.minecraft.server.v1_8_R3.DedicatedServer.B(DedicatedServer.java:374) ~[Spigot.jar:git-Spigot-db6de12-18fbb24]
    at net.minecraft.server.v1_8_R3.MinecraftServer.A(MinecraftServer.java:654) ~[Spigot.jar:git-Spigot-db6de12-18fbb24]
    at net.minecraft.server.v1_8_R3.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:557) ~[Spigot.jar:git-Spigot-db6de12-18fbb24]
    at java.lang.Thread.run(Unknown Source) ~[?:1.8.0_251]
bu çeşit hatalar var

Propenthia

Rap mi? Al askıya

Discord:

Propenthia#0046

Elmaslar
183
Puanlar
1.815
Minecraft
Propenthia
Hocam spigot sürümünüz güncel olmayabilir, güncelleyip denermisiniz?

Crypton

Örümcek Hoşt!

Discord:

Crypton#0161

Elmaslar
118
Puanlar
1.560
Yer
Danimarka - Kopenhag
Minecraft
Crypton

bilektugrul

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

bilektugrul

Elmaslar
241
Puanlar
13.675
Minecraft
bilektugrul
farklı script dosyalarında aynı bota girdiysen böyle olur. 1 tane dosyada bota gir, diğerlerinde sistemlerin kodları olsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı