Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü vip lere tek seferlik ne ödülü verilebilir ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MertMC

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
37
Puanlar
13.420
Arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var. Sunucuda ilk vip alana özel bir ödül vericektim (yani öyle yazıyordum). Ama daha ilk günden vip satacağımı düşünmediğimden ödülü kararlaştırmamıştım :D Şimdi mahcup duruma düşmemek için güzel bir ödül vermem gerek, öyle güzel fikirler bulamadığımdan fikri olan varsa söyleyebilir.
not : sunucu yarı emek skyblock (op değil yanından bile geçmez) normal vip kitinde bulunanlar: P5 set ve aynı düzeyde aletler, altın blok elmas blok zümrüt blok vb (10-15 civarı) ve vip spawner kasası anahtarı.

not2: sunucuda edit itemler bulunuyor. Ve özel bir item de yapabilirim, önerilere açığım.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

not ben yatmaya gidiyorum sabah gelince bakarım, cvp yazan herkese şimdiden teşekkürler <3

linelex

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

-?-#5193

Elmaslar
36
Puanlar
3.815
Arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var. Sunucuda ilk vip alana özel bir ödül vericektim (yani öyle yazıyordum). Ama daha ilk günden vip satacağımı düşünmediğimden ödülü kararlaştırmamıştım :D Şimdi mahcup duruma düşmemek için güzel bir ödül vermem gerek, öyle güzel fikirler bulamadığımdan fikri olan varsa söyleyebilir.
not : sunucu yarı emek skyblock (op değil yanından bile geçmez) normal vip kitinde bulunanlar: P5 set ve aynı düzeyde aletler, altın blok elmas blok zümrüt blok vb (10-15 civarı) ve vip spawner kasası anahtarı.

not2: sunucuda edit itemler bulunuyor. Ve özel bir item de yapabilirim, önerilere açığım.

not ben yatmaya gidiyorum sabah gelince bakarım, cvp yazan herkese şimdiden teşekkürler <3
Minions tarzı bir şey varsa verebilirsin.

EmreSHN

Seven sevdiğiyle güzelleşir.
Emektar

Discord:

EmreSHN#4551

Elmaslar
2.633
Puanlar
18.485
Yer
Ankara
Minecraft
EmreSHN

Kasa anahtarı verebilirsin

S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
Bir aylık daha vip ver

MertMC

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
37
Puanlar
13.420
Öneriler için teşekkürler. Sanırım özel bir kasa yapıp onun anahtarından vereceğim.

EmreSHN

Seven sevdiğiyle güzelleşir.
Emektar

Discord:

EmreSHN#4551

Elmaslar
2.633
Puanlar
18.485
Yer
Ankara
Minecraft
EmreSHN
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı