Sol Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mahber1

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Tt_kral#6666

Elmaslar
2
Puanlar
860
Minecraft
mahber21
Bundan yaklaşık 1 yık önce pc valorantı rahat açıyordu hatasız sonradan canım sıkıldığı için silmiştim
ve tekrar indirmeye karar verdim ama 1. resimdeki hata veriyor ve bazen ise *dx11 feature level 10.0 is required to run the engine hatası* veriyor
pc özelleiklerinide atayım.
Yardımcı olan herkeze şimdiden teşekkür ederim.

Ekler

• valorant_1.png
    valorant_1.png
    142,9 KB · Görünt.: 41
  • Sistem_1.png
    Sistem_1.png
    21,5 KB · Görünt.: 40
  • Sistem_2.png
    Sistem_2.png
    18 KB · Görünt.: 43

bor4_

play.destrada.pw!

Discord:

bor4#0204

Elmaslar
109
Puanlar
520
Minecraft
bor4
Kral bildiğim kadarıyla eski ekran kartı ya da entegreli ekran kartlarına valorant desteğini kesti. Çözümü var, dx11 fix for valorant yazarsan çeşitli kaynaklara ulaşabilirsin diye biliyorum.

Ayrıca manuel olarak yapabileceğin şeyler de mevcut. Buraya tıklayarak DirectX sürümünü tekrar güncelle. Mümkünse uygun bir Windows sürümüne güncelle ve Windows update'i güncel tut. Eğer Windows 10 altı bir sürümdeysen güncel tutmakta bir fayda yok. Diyebileceğim başka bir şey bulunmuyor maalesef. İki adet video bırakıyorum umarım yardımcı olur sana

Not: Videoları önerdiğimden ötürü elemanların yaptığın şeyleri birebir uygularsan ve bir şey olursa sorumluluk kabul etmiyorum.
İngilizce kaynak:

Türkçe kaynak:

iOnurReis

Herkes yalan söyler.

Discord:

OnurTncblk#8973

Elmaslar
249
Puanlar
14.635
Yer
Cehennet
Minecraft
iOnurReis
Bu sistemle oyunu açsan bile kaç fps alacaksın ki? Bana kalırsa max 40 fazla yeteneğin vs. kullanıldığı bir savaş sırasında 10 fps'e kadar düşeceğini düşünüyorum. Böyle oynayarak ne kadar zevk alırsın bilemem ama hiç oynamamak böyle oynamaktan güzeldir.

Statius

Katman Kayası
Yasaklandı

Discord:

Statius#2162

Elmaslar
1.130
Puanlar
9.675
Minecraft
DarkSad
Ekran kartın DirectX 10 sürümünde kalmış. Orada 12 yazdığına bakma senin ekran kartın zaten chipset bir ekran kartı olduğu için oyunu doğru düzgün kaldıracağını sanmıyorum.

mahber1

Discord:

Tt_kral#6666

Elmaslar
2
Puanlar
860
Minecraft
mahber21
Bu sistemle oyunu açsan bile kaç fps alacaksın ki? Bana kalırsa max 40 fazla yeteneğin vs. kullanıldığı bir savaş sırasında 10 fps'e kadar düşeceğini düşünüyorum. Böyle oynayarak ne kadar zevk alırsın bilemem ama hiç oynamamak böyle oynamaktan güzeldir.
Yorumun için teşekkür ederim söylediğim gib i1 yıl önce oynadıgımda max 65fps görüyordum
ben alıştım diyelim düşük fps almaya

mahber1

Discord:

Tt_kral#6666

Elmaslar
2
Puanlar
860
Minecraft
mahber21
Ekran kartın DirectX 10 sürümünde kalmış. Orada 12 yazdığına bakma senin ekran kartın zaten chipset bir ekran kartı olduğu için oyunu doğru düzgün kaldıracağını sanmıyorum.
teşşekkürler sonuç heralde ekran kartı değiştirmekten ibaret

mahber1

Discord:

Tt_kral#6666

Elmaslar
2
Puanlar
860
Minecraft
mahber21
Kral bildiğim kadarıyla eski ekran kartı ya da entegreli ekran kartlarına valorant desteğini kesti. Çözümü var, dx11 fix for valorant yazarsan çeşitli kaynaklara ulaşabilirsin diye biliyorum.

Ayrıca manuel olarak yapabileceğin şeyler de mevcut. Buraya tıklayarak DirectX sürümünü tekrar güncelle. Mümkünse uygun bir Windows sürümüne güncelle ve Windows update'i güncel tut. Eğer Windows 10 altı bir sürümdeysen güncel tutmakta bir fayda yok. Diyebileceğim başka bir şey bulunmuyor maalesef. İki adet video bırakıyorum umarım yardımcı olur sana

Not: Videoları önerdiğimden ötürü elemanların yaptığın şeyleri birebir uygularsan ve bir şey olursa sorumluluk kabul etmiyorum.
İngilizce kaynak:

Türkçe kaynak:

Teşekkür ederim yardım ettiğin için attığın videoları bizzat denedim ve ayrietten bir video daha denemiştim ve ,
bilgisayara olunmadık şeyler oldu son çare format attım valorantı tekrar deniyeyim derken
tekrardan olmadı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı