Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım Uzumaki Naruto Kimdir ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

senseiae

Birinin seni düşündüğü yer geri döneceğin yerdir.

Discord:

senseiae.#0001

Elmaslar
33
Puanlar
3.760
Minecraft
HatayliSensei
Selamlar bugün sizlere Uzumaki Naruto hakkında bir kaç bilgi vermek istiyorum animeyi iki kere bitirmiş biri olarak sizi bu konuyu okuduktan sonra bir bölüm bile izletebileceğime eminim yavaştan isterseniz hikayesine geçelim.
  • [EK BİLGİ ]Yazarı;
Masaşi Kişimoto hakkında size pek detaylı bilgi vermeyeceğim dilerseniz buradan ulaşabilirsiniz.

• Hayatı:
Naruto, Konoha Köyü'nde 10 Ekim'de Girdap Ülkesi'nden bir ninja olan
Uzumaki Kushina'dan
dünyaya geldi. Henüz yeni doğmuş bir bebekken Dokuz-kuyruklu Şeytan Tilki (Kyuubi no Yooko) köylerine saldırdı, Konohagakure (Gizli Yaprak) ve babası
Yondaime Hokage (Namikaze Minato)
şeytanı yasaklanmış bir yöntemle, bu işlem sırasında yaşamını sonlandıracağı halde, onun içine mühürlemeye karar verdi.
Yondaime'nin
dileği Naruto'nun köydeki insanlar tarafından bir kahraman olarak hatırlanmasıydı.

MÜHÜRLEME ANI
Naruto001.jpg

Ancak, işler öyle olmadı. Köy sakinleri suçlayacak ve acılarını ve kayıplarını yönlendirecek bir şey arıyorlardır, ve en uygun adayda oydu. Köyün yetişkinleri, bilinen birkaç istisna dışında, onu köylerine saldıran şeytan tilki olarak bildiler ve davrandılar. Sonuç olarak yalnız ve diğer insanlardan ayrı olarak büyümek zorunda kaldı. Mangada ima edildiğine göre, duygusal olarak çok zor zamanlar geçirdi ve sık sık gözyaşı döktü, fakat kendine ağlamakla bir yere varamayacağını söyledi. Nihayetinde Manga'nın başında çenesi düşük, hiperaktif yaramaz bir çocuğa dönüştü. Sandaime Hokage gözlemlediği (ve ileride Naruto'nun kendisinin de farkettiği) bu hareketlerinin nedeni sadece diğer insanlar tarafından kabul edilmektir.
Şans veya kader eseri, gençliğinde Naruto gibi hissetmiş olan öğretmeni Umino Iruka ile tanıştı. Iruka, Naruto'yu bir insan ve ninja gibi gören ve başarısız Dokuz-kuyruklu olarak görmeyen ilk kişiydi. Naruto Iruka'ya onunla beraberken bir baba ile beraber olmanın nasıl bir şey olduğunu anladığını söylemiştir.
Kendini yeterince kanıtlayamamış olan Naruto, Akademi'ye başladığı günden beri Hokage olmayı amaç edindi. Bu isteğinden dolayı Manga ve Anime'nin ilk kısmında çelimsizliği yüzünden herkes onunla dalga geçse de, bu ünvana ne kadar yakıştığını manga ve animenin ikinci kısmında kanıtlayacaktır.

Sevilen Biri Olmak?
Peki onu tek kabul eden Umino Iruka olamazdı onu akedemiye başlamadan önce bile kabul eden biri vardı adı ise Hinata Hyuga idi. Hinata Naruto'ya onu ilk gördüğü günden beri aşıktır. O gün köydeki herkes Naruto'ya nefretle bakarak 'Bu Kyuubi çocuk değil mi?' şeklinde söylenmektedir, Naruto onların arasından koşarken 'Bir gün Hokage olacağım.' der. Daha sonra Hinata'ya üç çocuk saldırır, Hinata korkarken Naruto bu olayı görüp çocukları dövmeye kalkar ama maalesef dayak yer. Hinata olayları hayretle izledikten sonra yanına gitmek ister ama o sırda bakıcısı gelir ve onu götürür. Hinata o zamandan beri Naruto'ya aşıktır . Fakat çok utangaç olduğu için bunu hiçbir zaman dile getirememiştir. Hinata hep içinde Naruto'ya karşı derin duygular beslemiştir.

05058c6bb88233bec07cb8427a8e742669ba8948_00.jpg

• Neden Naruto İzlemeliyim ?
Dilerseniz kendi yorumumu katmadan önce size bir kaç izleyici yorumu sunmak istiyorum.

Naruto da dostluğu arkadaşlığın kavramını anladım asla pes etmemeyi ve hayallerin için elinden geleni yapmayı öğrendim gördüm ve anladım hayatımı ve insanlara bakış açımı değiştiren benim için hiç bir zaman yeri doldurulamaz bir kahraman arkadaş oldu.onun sayesinde japonları,japoncayı,japon kültürü ve yemeklerini sevdim onun sayesinde arkadadaşlarıma daha iyi bağladın defalarca ayni bölümleri izlememe rağmen hiç bir zaman bıkmadım Naruto gerçekten'de anlatılmaz buna cümleler yetmez izlenilir ve yaşanır.

Tek ihtiyacım olan sebep Naruto'nun kendisidir. Tüm animeler içinde kendime en yakın hissettiğim karakterdir. Abartıyor olsamda, kardeşim gibi görüyorum onu ben. Ağlayınca ağlıyor, gülünce gülüyorum. İçinde bulunduğu durumu o kadar iyi anlıyorum ki, bu beni ona bağlıyor. Salıncakta ki istenmeyen çocuktan, herkesin gözündeki kahramanlığa...

• KENDİ YORUMUM
Öncellikle gerçekten hikayesiden tutun içinde olan karakterlere kadar her şey beni o kadar bağladı ki günde 35 bölüm izlediğim oldu bazen hikayenin akışına o kadar kendimi kaptırdım ki animede sevdiğim karakter ölünce gözümden damla geldiği olmuştur yani günümüzde olan saçma dizilerden daha iyi olduğu kesin şiddetle izlemenizi tavsiye ederim.

Gelecek anime bilgilerinde görüşmek üzere ben Boran yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim hoşçakalın dattebayo.

giphy.gif

Son düzenleme:
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Açtığınız konu ile ''Naruto'' izleme istediğim daha çok açıldı. Açıkcası birazdan izlemeye başlıyorum. Umarım bağımlısı olmam :D

senseiae

Discord:

senseiae.#0001

Elmaslar
33
Puanlar
3.760
Minecraft
HatayliSensei

Açtığınız konu ile ''Naruto'' izleme istediğim daha çok açıldı. Açıkcası birazdan izlemeye başlıyorum. Umarım bağımlısı olmam :D
Bağımlısı olabilirsiniz ama pişman olmasınız iyi seyirler dilerim şimdiden :D

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bağımlısı olabilirsiniz ama pişman olmasınız iyi seyirler dilerim şimdiden :D

Niye önerdiniz? Neden böyle konu açtığınız :3 !! Gerçekten bağımlısı oluyorum :D

senseiae

Discord:

senseiae.#0001

Elmaslar
33
Puanlar
3.760
Minecraft
HatayliSensei

Niye önerdiniz? Neden böyle konu açtığınız :3 !! Gerçekten bağımlısı oluyorum :D
Neden önerdim hmm şöyle söyliyim ben animeye Naruto ile başladım ve toplumda animeye karşı bir ön yargı var Naruto bu ön yargıyı kırıyor resmen ya anlatılmaz yaşanır sadece ilk 10 bölümü izleyin yeter

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı