Sol Reklam
Sağ Reklam

Unreal Lands - Yetkili alımları başladı! ( Hayatta Kalma Sunucusu )

Bizimle çalışmak ister misiniz?

• Evet.

• Belki daha sonra.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Unreal Lands

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Chrousa#2276

Elmaslar
6
Puanlar
0
Hikayem
Herkese merhaba arkadaşlar, uzun süre sonra Minecraft oyununa ve Forumlara geri döndüm.

İlk server açma maceram; Hamachi ile 30+ aktif oyunculu bir Hunger Games sunucusu kurduğum zamandı. 1.4.7 veya 1.5.2 olması lazım, herkes beni konuşuyordu forumda.
İkinci maceram ise; Creative server açmıştım, bu sefer no-ip,.com gibi portlu serverler açmıştım plot me ile herkes arsa alabiliyordu. +20 Online vardı.
Üçündü ise; claim için altın kürek kullanılmaya başlandığı ilk zamanlar bir survival sunucu açmıştım Nitrado ile 3 ay kadar aktif bir şekilde 40+ Online vardı.

Daha sonra liseye başladım ve bilgisayara bir süre oyunlar için ara vermiştim. Lise bitti, 2 yıl geçti artık 20 yaşındayım. Bayağı da bir değişmiş oyun.
Geri döndüm ve forumu kasıp kavuracak bir sunucu açmaya karar verdim.

30'dan fazla sunucu gezdim ( Survival, Factions, Skyblock ) maksat sorunları belirlemekti, böylece kendi sunucum içinde bu sorunları çözmüş bir şekilde yayınlayacaktım.
- Sunucu da gördüğüm bazı sorunları saymak isterim;,
+ Arkadaşına Yetki, VIP verenler. + Hilelere oyuncu kaybetmemek için göz yumanlar. + İlgisiz yetkili kadroları. + Çalıntı map, çalıntı plugin paketleri. + Gereksiz plugin ve oyunlar.

- 30 farklı sunucuda en az bir gün oynadım ve günümüzde ki serverlerde neredeyse hep aynı pluginleri kullanıyor. O kadar çok bug keşfettim ki;
+ Tabela bugları. + Rütbe bugları. + Kits bugları. + VIP olanların mod yetkisine sahip olabilmesi. + Item çoğaltma bugu. + Plugin bugları.

Bunları bildiğim ve piyasayı az da olsa çözdüğüm için açacağım sunucu neredeyse mükemmel bir sunucu olacak.
Bazı planlarım ve düşüncelerim var hali hazırda, bunları aksiyona dökmek için ekip arkadaşlarına ihtiyacım var.

Unreal Lands
Aklıma bir fikir geldi, forumda reklam konusu yayınlandığında forum kavrulacak çünkü eşi benzeri olmayan bir survival sunucu açmış olacağım.
- Not: Sunucu hakkında özellikleri burada yazamam, çalınma ihtimali yüzünden.

Ekibe giren her takım arkadaşı ile planları paylaşacağım, ekibe birebir görüşme sonrası alım olacak.

Başvurunuz onaylandı, Discord üzerinden iletişime geçilecek. ( Başvuru Onay Cevabı )
Başvurunuz reddedildi. Sebebi: REG_X ( Neden kabul edilmediğiniz ile birlikte yazılacak. )

Ne alımları olacak?

1 Moderatör ( Sunucunun kalbi kurucusu ise, akciğeri moderatördür. Kurucu yokken tam yetkiye sahiptir. Sadece +18 alınacaktır. )
1 Pluginer ( pluginer birisi ile paket oluşturulacak ve olası buglar ve hileler kapatılacak. Skript yazmayı bilirse daha iyi olur. )
1 Reklamcı ( Sunucu reklamı için, Photoshop ile güzel bir reklam yapabilecek. Ücret ödenmeyecektir, ücretsiz bir şekilde yapacak ise. )
2 Rehber ( Oyun hakkında bilgisi olan, uzun süredir Minecraft oynamış, Pluginlerden ve komutlardan az çok anlayan, samimi, dürüst. )
1 & 2 Builder ( Daha önce yaptığı çalışmaların ekran görüntüsünü atmak zorundadır. Sahte resim kullanmayın, builder testi yapılacak. )

Arkadaşlar bu sunucu bir çocuk serveri olmayacak. Sunucu 20 Aralık ile 1 Ocak arasında açılacaktır.
Ciddi ve Kaliteli bir ekip ve sunucu oluşturmamız gerek. +13 olanlar yetkili olma başvurusu yapabilir.
Sunucu için hangi hosting tercih edileceği belirlenmedi, Batı Host şu an düşünülüyor. ( Değişebilir. )

2.jpg

Başvuru Formum

Ad Soyad:
Mikrafon varmı? :

Discord kullanıcı adınız ( ornek#0000 ) :
Ne kadar süredir Minecraft Oynuyorsunuz? :
Başvurduğunuz Rol nedir? :
Neden sizi seçmeliyiz? :
Kendinizi 4 kelime ile nasıl tanımlarsınız? :
Günde kaç saat sunucuda olursunuz? :

( Yetkili olduktan sonra, gereken şekilde görevinizi yapmazsanız göreve başkası geçer. Lütfen ciddi bir şekilde ekip arkadaşı olacaklar başvursun. )

Eğer sizinle çalışmak ister isek, Discord üzerinden arkadaş ekleyeceğiz ve birebir görüşme yapacağız. Eğer uygunsanız, planları ve konuları görüşecek ve efsane sunucuyu açacağız. Tüm foruma teşekkürler.

Edit: Sunucu satın alındı, VDS olarak Batı Host'tan. Çalışmalara başlandı.

Son düzenleme:

mojomi

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

mojomi #2467

Elmaslar
21
Puanlar
1.970
Belirli bir ücret verirsen daha çok kişi gelir :)

Unreal Lands

Discord:

Chrousa#2276

Elmaslar
6
Puanlar
0

jossian

jossianNWTR

Discord:

jossian#7521

Elmaslar
44
Puanlar
9.155
Minecraft
jossian
Ad Soyad: Egemen GÜL
Oyundaki Nick: jossian
Mikrafon varmı? : Var
Discord kullanıcı adınız ( ornek#0000 ) : jossian#9923
Ne kadar süredir Minecraft Oynuyorsunuz? : 5 yıl civarı
Başvurduğunuz Rol nedir? : Pluginer veya Rehber
Neden sizi seçmeliyiz? : 2 Yıldır profesyonel olarak pluginerlık yapıyorum, bir çok sunucuda rol aldım ve bir kaç sunucu açtım deneyimim mevcut.
Kendinizi 4 kelime ile nasıl tanımlarsınız? : Sabırlı, Sakin, Adaletli, Cana yakın
Günde kaç saat sunucuda olursunuz? : +6

Unreal Lands

Discord:

Chrousa#2276

Elmaslar
6
Puanlar
0
Ad Soyad: Egemen GÜL
Oyundaki Nick: jossian
Mikrafon varmı? : Var
Discord kullanıcı adınız ( ornek#0000 ) : jossian#9923
Ne kadar süredir Minecraft Oynuyorsunuz? : 5 yıl civarı
Başvurduğunuz Rol nedir? : Pluginer veya Rehber
Neden sizi seçmeliyiz? : 2 Yıldır profesyonel olarak pluginerlık yapıyorum, bir çok sunucuda rol aldım ve bir kaç sunucu açtım deneyimim mevcut.
Kendinizi 4 kelime ile nasıl tanımlarsınız? : Sabırlı, Sakin, Adaletli, Cana yakın
Günde kaç saat sunucuda olursunuz? : +6
Discord üzerinden iletişime geçilecektir.

KonsolCraftTR

Play.KonsolCraftr.Tk

Discord:

Konsol.Artz#5992

Elmaslar
211
Puanlar
0
Minecraft
ByKonsol
Ad Soyad: emre yıldırım
Oyundaki Nick: XxCproCxX1
Mikrafon varmı? : yok
Discord kullanıcı adınız : KonsolCraftTR
Ne kadar süredir Minecraft Oynuyorsunuz? : 1-2 yıldır
Başvurduğunuz Rol nedir? : Moderator
Neden sizi seçmeliyiz? : Sunucunuzu Gelıstırmek Icın Bana Ihtıyacınız Oldugunu Dusunuyorum
Kendinizi 4 kelime ile nasıl tanımlarsınız? : Cana Yakın , anlayıslı, yetenekli
Günde kaç saat sunucuda olursunuz? : hafta içi 4-5 hafta sonu 2 ye kadar

Runenblut

Elmaslar
0
Puanlar
0
Ad Soyad: Muhammed U****
Oyundaki Nick: Runenblut
Mikrafon varmı? : Tabi
Discord kullanıcı adınız ( Runenblut#0010 ) :
Ne kadar süredir Minecraft Oynuyorsunuz? : yaklaşık 5 yıl ama 3 yıldır onlinede oynuyorum
Başvurduğunuz Rol nedir? : Rehber veya Puluginer skript yazan çevrem var pişman olmazsınız
Neden sizi seçmeliyiz? : Oyuna hakimim ve skript destek lazım olursa herzaman yardım ederim.
Kendinizi 4 kelime ile nasıl tanımlarsınız? : Sevecan Minecraft Düsrüst Pozitif
Günde kaç saat sunucuda olursunuz? : Onu Özel 1 şekilde konuşalım

SkaliSk

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Minecraft
ImSpeedAl
Sunucunuzun Güzel Olacağını Tahmin ediyorum

Son düzenleme:

manyakadam0735

Discord:

manyakadam

Elmaslar
0
Puanlar
0
Yer
İzmir
Minecraft
HardReset
Ad Soyad: Ayberk Gözütok
Oyundaki Nick:HardReset
Mikrafon varmı? :Var
Discord kullanıcı adınız ( ornek#0000 ) :manyakadam#5881
Ne kadar süredir Minecraft Oynuyorsunuz? :4 sene
Başvurduğunuz Rol nedir? :moderatör
Neden sizi seçmeliyiz? :Yaş olarak baktıgımız zaman en yönetebilicek çocukça cevaplar vermiycek veya insanların isteklerini daha net anlayıp hızlı çözüm üretebilicek biriyim.Yaş olarak aynı yaştayız çok ne anlaşabilicegimizi düşünüyorum.
Kendinizi 4 kelime ile nasıl tanımlarsınız? :Başarılı,Hırslı,Efendi,Dürüst
Günde kaç saat sunucuda olursunuz? : 3-6 arası degişir

SingleCarbon

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

SingleCarbon#2316

Elmaslar
10
Puanlar
8.720
Ad:Sefa
Soyad:Yılmaz
yetki:Skripter

_Omer_Abi_

Elmaslar
3
Puanlar
3.710
Minecraft
_Omer_Abi_
Ad Soyad: Ömer Safa
Oyundaki Nick:Setsunakai
Mikrafon varmı? :Var
Discord kullanıcı adınız ( ornek#0000 ) :Setsunakai#2692
Ne kadar süredir Minecraft Oynuyorsunuz? 8 senedir
Başvurduğunuz Rol nedir? :Moderator
Neden sizi seçmeliyiz? :Kişiler arasında haklı haksızı inceleme konusunda yeterince deneyimim olduğunu duşunuyorum . 6 yıldır serverlerde yetkiliyim . Kodları vb. hakkında bilgimin yeterli oldugunu düşünüyorum
Kendinizi 4 kelime ile nasıl tanımlarsınız? Dürüst Adalet Hüner Güleryüz
Günde kaç saat sunucuda olursunuz? : kesin 5 saat olurum ama bu 7-8 e de çıkabilir / güne bağlı

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı