Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım Underground Biomes | Dinamik Bir Keşif!

• Konuyu başlatan Silinen üye 78915
  • Başlangıç Tarihi
  • 852
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Minecraft-Türkiye.png

Underground Biomes
Yüzeyin altındaki her şeyi bir dinamik keşife yol açar. Çoğunlukla bina veya koleksiyonunuza yardım eder. Fakat oyun içerisinde çok fazla dinamiği vardır. Deneme yaptığınız zaman kendinizi Starbound oynuyormuşsunuz gibi hayal ediyorsunuz. Şimdi bu konuyu biraz bekletelim ve diğer konuya geçelim.

hlUHtnk.png

Dın Dın!
Üstteki resimi istiyorsanız inceleyelim; Resimi inceleyince neler düşündünüz? Ben bu resmi görünce benim benzettiğim şey; VIETNAM'da bir kişi bile giremeyen mağara'ya benzettirdim. Siz neye benzettiniz? Yoruma yazmayı unutmayın!

DmkSQbp.png

Underground Biomes Neden Yapıldı?
Mağaralar ve kanyonlar artık çoğunlukla gri taş bloklarla fazla doygun değildir. Şimdi madenciliği ve yeraltını daha doyurucu hale getirmeyi sağlayan çok çeşitli seçenekler var. Tüm cevherler doğal olarak yaptıkları gibi işliyor ve hepsi yeni taş bloklarda standart taşla aynı şekilde ortaya çıkıyor. Tıpkı Starbound gibi.

latest

Nerelerde Kullanılır?
Daha çok yapı yaparken veya sanatlarda işinize yarayabilir. Mesala ben bir helikopter yapmak istedim. Üstteki bloklardan hangisini seçelim pervane olarak, En soldan üçüncüsünü seçtim! Yani hem dinamik bir keşif yapmanızı sağlar ve yapılarda işinize yarayabilir.

Purham

İlim ilim bilmektir, ilim kendini bilmektir.
Emekli

Discord:

Furkans#9603

Elmaslar
180
Puanlar
9.780
Yer
İstanbul
Kısa olmuş, beğenmedim fakat yinede başarılar!

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Starbound Anılar canlanır..

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi

Starbound Anılar canlanır..

aslında oyunun ilk beta versiyonları şimdiki versiyonundan daha karışıktı şimdikide güzel fakat eski senaryoyu üzleyenler var ana karakterimiz Bliid'i buluyor ve ikiside hayatını kaybediyor. :'(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı