Sol Reklam

[ULUSLARARASI] EIENIA | Avatar Sunucusu | 1.18.2 | 12 Ağustos 2022

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Xosmuits

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Xosmuits#7364

Elmaslar
13
Puanlar
925
Minecraft
Xosmuits

Selamlar herkese! 2014'den beri kısa kısa (bazen uzun) aralarla varlığımızı Buscuss adı altında sürdürüyoruz. Müthiş bir sevinçle iletmek isterim ki sunucumuz tekrardan açılıyor - evet yine, yeniden Avatar. Konuya geçmeden önce fazlasıya ÖNEMLİ birkaç sözüm olacak, buraya kadar okuduysanız zaten devamı da gelir herhalde.
Sunucu en son seferki gibi tekrardan ULUSLARARASI olacak, bu demek oluyor ki sadece Türkiye'de değil, yurtdışında da reklam yapacağız ve inan ki yurtdışından da bizi severek takip eden oyuncu sayımız hiç de az değil. E, uluslararası sunucu açarken maalesef bir tık mecbur kaldığımız bir durum var, sunucu PREMIUM olacak. Minecraft'ı kendi sitesinden almamış ya da hâlihazırda bir hesaba sahip değilseniz maalesef sunucuya HİÇBİR şekilde erişim sağlayamayacaksınız. Ha bir de sunucu baştan aşağı İngilizce olacak. Tabii Türk oyuncularımız için de ayrı bir sohbet odası bulunacak, merak etmeyin!
Son cümlelerimle bitireyim giriş yazımı. Sunucuyu her kapattığımızda, açarken, üstüne bir değil, on katarak açıyoruz. Bu sefer yüz kattık! Hayatta kalmayı artık çok daha eğlenceli kılacak bir sürü sistem, elementlerinizi neredeyse bambaşka şeylere dönüştürecek sistemlerimiz var. Daha fazlası için..

1.png

2.png

33.png

4.png

ayra.png

4H696V.png
a1.png
ayra-2.png

--

Son düzenleyen: Moderatör:

Atacan Cengiz

Çöplükten kurtuldu <3

Discord:

atazenith

Elmaslar
34
Puanlar
6.605
Yer
Bodrum
Minecraft
atazenith
Twitter
atacancengiiz
Konu tasarımı gayet hoş ve güzel. Konu tasarımındaki Yeni kodlamalar'In altındaki yazı fontları hoş değil o fontları deiştirirseniz daha güzel olucaktır. Bu yolda başarılar dilerim, iyi Forumlar.

K

Kullanıcı 26543

Ziyaretçi
Umarım istediğiniz başarıyı yakalarsınız, konunun takipçisiyim.

PyramidHead

Kızılsakal Kızıltaş?

Discord:

The_Sepultura#8776

Elmaslar
218
Puanlar
3.575
Yer
Bakü
Minecraft
Umuts
Güzel Sunucu Umarım İstediğiniz Yere Gelirsiniz

bor4_

play.destrada.pw!

Discord:

bor4#0204

Elmaslar
109
Puanlar
520
Minecraft
bor4
Sunucu şöyle bir bakıldığında muhteşem duruyor, Türkiye'de bu tür oyunları oynayan kitle var mıdır bilmiyorum belki de bu yüzden uluslararası yaptınız lakin sunucu tutarsa iyi yerlere gidecek gibi duruyor. Başarılar diliyorum, açtığınızda mümkün olan en müsait zamanda sunucunuzu denemek istiyorum :)

Sinan Altın

Graphic Designer

Discord:

Sinan Altın#0001

Elmaslar
21
Puanlar
6.320
1.8 desteği olması mükemmel olmuş efendim. Yanlız birşey soracağım sunucuda sadece Hava - Ateş - Su - Toprak avatar bending'leri mi var ? Yani Spirit gibi özel bending'ler var mı ? Hiçbir sunucuda olmayan bir avatar eklerseniz tanıdıklarımı bile getirebilirim efendim ? (Air - Earth - Fire - Water - Spirit - DarkSpirit - Avatar hariç.)

Admin OUa:

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!

Discord:

MrMistry#5436

Elmaslar
208
Puanlar
5.505
Yer
Şanlı Urfa - Viranşehir
Minecraft
LifeLesS

Xosmuits

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Xosmuits#7364

Elmaslar
13
Puanlar
925
Minecraft
Xosmuits
1.8 desteği olması mükemmel olmuş efendim. Yanlız birşey soracağım sunucuda sadece Hava - Ateş - Su - Toprak avatar bending'leri mi var ? Yani Spirit gibi özel bending'ler var mı ? Hiçbir sunucuda olmayan bir avatar eklerseniz tanıdıklarımı bile getirebilirim efendim ? (Air - Earth - Fire - Water - Spirit - DarkSpirit - Avatar hariç.)
Şu an ekstra olarak A'dan Z'ye kendi kodladığımız Kara Avatar var. Bunun yanında konsept olarak tamamen bitmiş 2 elementimiz daha var, tabii ileride eklenecek bunlar.
Desenize Giremeyeceğiz :/
:/

Sinan Altın

Graphic Designer

Discord:

Sinan Altın#0001

Elmaslar
21
Puanlar
6.320
Şu an ekstra olarak A'dan Z'ye kendi kodladığımız Kara Avatar var. Bunun yanında konsept olarak tamamen bitmiş 2 elementimiz daha var, tabii ileride eklenecek bunlar.

:/
Efendim LaserBending gibi özel avatarlar bulunmakta mı ?

Clouds

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Kugelbltz#0001

Elmaslar
10
Puanlar
2.270
Minecraft
Kugelbltz
Efendim LaserBending gibi özel avatarlar bulunmakta mı ?
Laserbending tam olarak ne oluyor? Yani bahsettiğin şey avatara özel olan SpiritBeam yeteneği mi yoksa tamamen ayrı bir element/yetenek mi?

[TIKLA] videosunun 3. dakikasının 10. saniyesindeki yetenekten bahsediyorsan evet var. Ancak tamamen ayrı bir elemen/yetenekse yok şu anlık

Sinan Altın

Graphic Designer

Discord:

Sinan Altın#0001

Elmaslar
21
Puanlar
6.320
Laserbending tam olarak ne oluyor? Yani bahsettiğin şey avatara özel olan SpiritBeam yeteneği mi yoksa tamamen ayrı bir element/yetenek mi?

[TIKLA] videosunun 3. dakikasının 10. saniyesindeki yetenekten bahsediyorsan evet var. Ancak tamamen ayrı bir elemen/yetenekse yok şu anlık
Element efendim.

Xosmuits

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Xosmuits#7364

Elmaslar
13
Puanlar
925
Minecraft
Xosmuits
Hayatta kalma Dünyasına çıkarken alabileceğiniz bufflar eklendi!

Sinan Altın

Graphic Designer

Discord:

Sinan Altın#0001

Elmaslar
21
Puanlar
6.320

Xosmuits

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Xosmuits#7364

Elmaslar
13
Puanlar
925
Minecraft
Xosmuits
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı