Sol Reklam
Sağ Reklam

Tasarım Ücretsiz - Sarı Temalı Minecraft sunucu konu tasarımı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Sanic

Ziyaretçi
Merhabalar bu forumdaki ilk gönderim ve aynı zamanda ilk konu tasarımım ilk gönderim olduğu için basit bir şey yapıp bunu ücretsiz paylaşmak istedim umarım beğenirsiniz ileride daha iyilerini yapıp sergileyeceğim

sarı-konu-tasarımı-anasayfa.png

sarı-konu-tasarımı-hakkımızda.png

sarı-konu-tasarımı-sistemler.png

sarı-konu-tasarımı-özellikler.png

sari-konu-tasarimi-sunucudan-kareler.png

İNDİRME LİNKİ : http://www.mediafire.com/file/fvvrropeqj8od3h/sar%C4%B1-konu-tasar%C4%B1m%C4%B1.zip/file

Virüs Total:

Son düzenleme:
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Yazıların çok gözümüze sokulması dışında bir sorun göremedim. Ayrıca ücretsiz paylaşılması da çok hoş olmuş ? ☕

S

Sanic

Ziyaretçi

Yazıların çok gözümüze sokulması dışında bir sorun göremedim. Ayrıca ücretsiz paylaşılması da çok hoş olmuş ? ☕
Yanıtınız için teşekkürler basit bir şey yaptım böyle bir şey çıktı konu tasarımı yapmaya henüz yeni başladım gün geçtikçe gelişeceğimi umuyorum dediklerinizi dikkate alacağım

Rahmi Can Yılmaz

Koruma 1, Keskinlik 3

Discord:

kashiandwazaki

Elmaslar
667
Puanlar
15.425
Yer
BURSA
Minecraft
iRahmiCan
Genel olarak beğendim, sayfayı belirten yazıyı beğenmedim daha ince zarif font olabilirdi orada çok göze batıyor.
Arkaplan'a karartma, blur veya motion eklenebilirdi.
Elinize sağlık teşekkürler. <3

S

Sanic

Ziyaretçi
Genel olarak beğendim, sayfayı belirten yazıyı beğenmedim daha ince zarif font olabilirdi orada çok göze batıyor.
Arkaplan'a karartma, blur veya motion eklenebilirdi.
Elinize sağlık teşekkürler. <3
Yorumunuz için Teşekkürler.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Rica ederim, Furkan Bey. Başka ücretsiz çalışmalarınızı bekliyorum :)

Efe_

Just do it!
Emektar

Discord:

Efe#9568

Elmaslar
237
Puanlar
5.525
Yer
Kütahya
Merhaba, forum kuralları gereği eklenti ve skript paylaşımlarınızda VirusTotal linki bulundurmalısınız. Gerekli şartlar sağlanmazsa konunuz 24 saat sonra arşive taşınacaktır.

L

Lendry

Ziyaretçi
İlk konu tasarımına göre gayet başarılı olmuş ellerine sağlık. Bu tarz ücretsiz etkinlerin devamı gelmeli bence, ihtiyacı olan arkadaşlara yararı olacağını düşünüyorum. <3

S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
Merhaba, forum kuralları gereği eklenti ve skript paylaşımlarınızda VirusTotal linki bulundurmalısınız. Gerekli şartlar sağlanmazsa konunuz 24 saat sonra arşive taşınacaktır.
ne? ne? ne?
1605688028103.png

S

Sanic

Ziyaretçi
Merhaba bu paylaşmış olduğum .zip bir eklenti veya skript değil virüs olmasının imkanı yoktur çünkü içerisinde .psd ler bulunuyor herhangi bir yazılım veya uygulama bulunmamaktadır

Son düzenleme:
S

Sanic

Ziyaretçi
İlk konu tasarımına göre gayet başarılı olmuş ellerine sağlık. Bu tarz ücretsiz etkinlerin devamı gelmeli bence, ihtiyacı olan arkadaşlara yararı olacağını düşünüyorum. <3
Teşekkürler

S

Sanic

Ziyaretçi
Virüs total eklenmiştir.

Harm Bey

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
4
Puanlar
3.745

Umutsancak

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Umutsancak#3298

Elmaslar
6
Puanlar
910
Minecraft
umutsancak
Arkaplanın yazıları biraz dışlaması dışında ücretsiz bir tasarım için gayet iyi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı