Sol Reklam
Sağ Reklam

Ücretsiz Premium Üyelik ve Etkinlikler!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mandaalina

İnsanlara Yardım Eden Bir Mandalina
Elmaslar
39
Puanlar
13.280
Yer
Turkey
Minecraft
5NKK
HAYIRLI GÜNLER HAYIRLI BAYRAMLAR

NE KESİYONUZ BU BAYRAM :)

JustBabyPluginer

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
16
Puanlar
0
Herkesin bayramı hayırlı olsun öküz kesiyoz diyenler ???

EldrithcArrow

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
0
Bayramınız mübarek olsun.

NoClaf

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
5
Puanlar
0
Yer
Ev
Herkesin Bayramı Kutlu Olsun.

cnbsrtzn

Elmaslar
1
Puanlar
13.260
BU FORUMA UZUN SÜREDİR ÜYEYİM HERZAMAN BU ANI BEKLEMİŞİMDİR TEŞEKKÜR EDERİM MC-TR

Mandaalina

Elmaslar
39
Puanlar
13.280
Yer
Turkey
Minecraft
5NKK

ErdemDF

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
10
Puanlar
0
Yer
Antalya
30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun

Depth

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
107
Puanlar
13.820
<3 Güzel bir etkinlik.

cnbsrtzn

Elmaslar
1
Puanlar
13.260
bu arada 30 ağustos zafer bayramınızı kutlarım[DOUBLEPOST=1504116413,1504116105][/DOUBLEPOST]
1 MESAJ 300 PUAN ANLADIAM HOCAM :d

hayır ben taa eylül 2015 te katıldım bi konu açmıştım o yüzden 300 ondan sonra zaten bişey yapmadım

Mandaalina

Elmaslar
39
Puanlar
13.280
Yer
Turkey
Minecraft
5NKK
bu arada 30 ağustos zafer bayramınızı kutlarım[DOUBLEPOST=1504116413,1504116105][/DOUBLEPOST]

hayır ben taa eylül 2015 te katıldım bi konu açmıştım o yüzden 300 ondan sonra zaten bişey yapmadım
:d

Dartux

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

dartux#6005

Elmaslar
16
Puanlar
0
8dpqYV.png

YNY2ll.png
İyi forumlar değerli MC-TR ailesi,

Bu kadar zamandır MC-TR ailesi olarak birlikte bir çok özel günleri kutlamış bulunmaktayız. Bu günlere 4. kez birlikte kutlayacağımız 30 Ağustos ve Kurban Bayramı gibi günlerde eklenmiş oldu. Bunun anısına MC-TR olarak bayram boyunca etkinlikler düzenlemekte olacağız. Bayram hediyesi olarak, üyelerimize Premium üyelik vermeye karar verdik. Saat 18:00'da etkinlik konumuz mesajlara açık olacaktır. Bu konu altına 18:00 ve 24:00 saatleri arası bu konu altına mesaj atan üyelerimiz, bayram sonuna kadar Premium üyelik hakkı kazanacaktır.

N1MyyY.png
Premium üyelerin bazı özellikleri aşağıda sıraladık.

1. Profil arka planını değiştirebilme
Pry44b.png

2. Profil giriş resmini değiştirebilme
VMk5pR.png

3. x1 Kullanıcı adı değiştirme hakkı
aGVJBR.png

4. Kendi profilindeki mesajları yönetebilme
BAqmZ9.png

1gz1JD.png
Bu çekilişe ek olarak, saat 18:00'da Premium üyelik hakkına katılımın başlaması ile birlikte plug.dj sunucumuzda etkinlik yapılacaktır. Bu etkinlikte, DJ'in açtığı müziğin 15 üzeri "vayy" alması durumunda forumumuzda "DJ" madalyasına hak kazanacaktır, sakın kaçırmayın! Plug.DJ sunucumuza gitmek için bu yazıya tıkla!
Unutma benii :)

FakeMen123

Yakında Yeni PvP Sunucum Açılıyor!
Elmaslar
0
Puanlar
0
Herkesin mübarek olsun, bol kazançlar ;)

OzerOTR

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

OzerO#5418

Elmaslar
15
Puanlar
13.220
Minecraft
OzerO_TR
Herkesin bu bayramı bir dahaki sefere görmesi dileğiyle herkesin bayramı kutlu olsun!

FouriosWeb

Web Tasarım & Yazılım _ FouriosWeb
Elmaslar
4
Puanlar
0
Yer
Sivas
8dpqYV.png

YNY2ll.png

Bu kadar zamandır MC-TR ailesi olarak birlikte bir çok özel günleri kutlamış bulunmaktayız. Bu günlere 4. kez birlikte kutlayacağımız 30 Ağustos ve Kurban Bayramı gibi günlerde eklenmiş oldu. Bunun anısına MC-TR olarak bayram boyunca etkinlikler düzenlemekte olacağız. Bayram hediyesi olarak, üyelerimize Premium üyelik vermeye karar verdik. Saat 18:00'da etkinlik konumuz mesajlara açık olacaktır. Bu konu altına 18:00 ve 24:00 saatleri arası bu konu altına mesaj atan üyelerimiz, bayram sonuna kadar Premium üyelik hakkı kazanacaktır.

N1MyyY.png

Pry44b.png

VMk5pR.png

aGVJBR.png

BAqmZ9.png

1gz1JD.png
Bu çekilişe ek olarak, saat 18:00'da Premium üyelik hakkına katılımın başlaması ile birlikte plug.dj sunucumuzda etkinlik yapılacaktır. Bu etkinlikte, DJ'in açtığı müziğin 15 üzeri "vayy" alması durumunda forumumuzda "DJ" madalyasına hak kazanacaktır, sakın kaçırmayın! Plug.DJ sunucumuza gitmek için bu yazıya tıkla!

HAYIRLI BAYRAMLARINIZ OLSUN ALLAH NCE BAYRAMLARADA ULAŞMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH ALLAH KURBANLARIMIZI KABUL EYLESİN[DOUBLEPOST=1504119004,1504118906][/DOUBLEPOST]
8dpqYV.png

YNY2ll.png

N1MyyY.png

Pry44b.png

VMk5pR.png

aGVJBR.png

BAqmZ9.png

1gz1JD.png

HAYIRLI BAYRAMLARINIZ OLSUN ALLAH NCE BAYRAMLARADA ULAŞMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH ALLAH KURBANLARIMIZI KABUL EYLESİN

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı